Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Kib: 13.09.2022 14:40
Foxgl: 13.09.2022 14:33Особисто я між 4g+ и просто 4g різницю не відчув, при чому 4g+ працює на любому смартфоні не зарежно від версії та прошивки
Ви порівнювали один смарт з хардварною підтримкою і один без? Чи просто орієнтувались на + на екрані?
тест швидкості yf 4G та 4G+ оператор водафон
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Прийшла моторола g200, з доставкою обійшлась 14 642 грн, в мій бюджет 15к грн якраз вписалось. По розмірам все чудово, в кишені влазить, в руці лежить добре, вага зовсім не відчувається, напевно добре збалансована.
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Kib: 13.09.2022 20:05 Прийшла моторола g200, з доставкою обійшлась 14 642 грн, в мій бюджет 15к грн якраз вписалось. По розмірам все чудово, в кишені влазить, в руці лежить добре, вага зовсім не відчувається, напевно добре збалансована.
З обновою :beer: . Загалом непоганий апарат і ціна відповідна
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Foxgl: 13.09.2022 22:32З обновою :beer: . Загалом непоганий апарат і ціна відповідна
Дякую :)
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Kib: 13.09.2022 20:05 Прийшла моторола g200, з доставкою обійшлась 14 642 грн, в мій бюджет 15к грн якраз вписалось. По розмірам все чудово, в кишені влазить, в руці лежить добре, вага зовсім не відчувається, напевно добре збалансована.
проц сильно греется ?
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

snapdragon999: 14.09.2022 08:44проц сильно греется ?
Не знаю як це правильно затестити, напишіть конкретніше сценарії, і додатки якими можна температуру моніторити. А то до цього в мене антикваріат з 2013 року на андроїді 4 був, тут вже 12)
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 14.09.2022 08:51 Не знаю як це правильно затестити, напишіть конкретніше сценарії, і додатки якими можна температуру моніторити.
Да поставте с 4пда cpu-z и посмотрите( полез. прога) когда играете, когда кучу вкладок и прочее)
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Kib: 14.09.2022 08:51
snapdragon999: 14.09.2022 08:44проц сильно греется ?
Не знаю як це правильно затестити, напишіть конкретніше сценарії, і додатки якими можна температуру моніторити. А то до цього в мене антикваріат з 2013 року на андроїді 4 був, тут вже 12)
При юзаньи и когда камерой снимаешь греется сзади?
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

snapdragon999: 14.09.2022 12:40При юзаньи и когда камерой снимаешь греется сзади?
4 хвилини знімав у 8к, не гріється :dontknow:
stnl79
Member
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Kib: 13.09.2022 20:05 Прийшла моторола g200, з доставкою обійшлась 14 642 грн, в мій бюджет 15к грн якраз вписалось. По розмірам все чудово, в кишені влазить, в руці лежить добре, вага зовсім не відчувається, напевно добре збалансована.
камера як Вам?
ввечері чи при поганому освітлені знімки нормальні чи краще не знімати?
можете пофоткати та викинути на ресурс якийсь. дякую
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

stnl79: 14.09.2022 13:22камера як Вам?
Та мені норм, я не особливо перебірливий в цьому плані)
stnl79: 14.09.2022 13:22ввечері чи при поганому освітлені знімки нормальні чи краще не знімати?
Не пробував, можу зробити десяток фото. Гугл камеру треба юзати?
stnl79
Member
Звідки: Черкаси

Повідомлення

stnl79: 14.09.2022 13:22ввечері чи при поганому освітлені знімки нормальні чи краще не знімати?
Не пробував, можу зробити десяток фото. Гугл камеру треба юзати?
[/quote]

якщо є така можливість. теж дивився на даний смарт. хочу отримати форо від реального власника.
я до фоток теж не дуже перебірливий. але хочеться порівняти з наприклад Pixel 4a
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

пара фоток с g200 есть в этом обзоре: https://www.notebookcheck-ru.com/Obzor- ... 234.0.html
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

stnl79: 14.09.2022 14:38
stnl79: 14.09.2022 13:22ввечері чи при поганому освітлені знімки нормальні чи краще не знімати?
але хочеться порівняти з наприклад Pixel 4a
Pixel 4a на 2 поколения слабее проц, хотя пофиг...Думаю камера в пиксель лучше
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Щось застосунок gcam норм знімав в день, видаючи 108 мегапікс, а при недостатньому світлі почав обрізати фото до 0.8. Не знаю як це бороти. На дефолтній камері можна обирати примусово хай рез. Ну і плюс нічний режим 12 мегапікселів. Знімака з мене ще той :laugh: та ще й ввечері.
murzik
Member

Повідомлення

а такий норм? https://enko.com.ua/shop/telefoniya/mob ... twilight-/
зараз редмі 4 про
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik: 17.09.2022 18:39 а такий норм? https://enko.com.ua/shop/telefoniya/mob ... twilight-/
зараз редмі 4 про
после редми 4 про такой апгрейд будет очень ощутим во всех компонентах и смыслах. но сяоми глобально на сейчас как-то похуже стали... нет тех ощущений добротности аппарата, как 5-6 лет назад.
murzik
Member

Повідомлення

er[socrates]
а що порадите за 200 доларів?
сяомі подожається за "великий" акум
знайомий радить б-у apple, але він в іт сфері і при баблі ..собі то новий взяв за +-20к і хвалиться до дир тепер
а мені щось просте потрібно
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik: 17.09.2022 18:44 er[socrates]
а що порадите за 200 доларів?
сяомі подожається за "великий" акум
знайомий радить б-у apple, але він в іт сфері і при баблі ..собі то новий взяв за +-20к і хвалиться до дир тепер
а мені щось просте потрібно
из эппла за 200 дол можно поискать se 2020, в принципе очень годный аппарат. это я говорю как поклонник айфонов) но батарейка там не особо живучая, в среднем на день хватает.
из андроидов за 200 дол советую смотреть на орро или моторолу. оно все будет в принципе +/- одинакового качества по быстродействию, материалам, сборке, поддержке.
motorola g60s и g60 выглядят очень неплохо по хар-кам. у меня есть пара друзей, которые очень хвалят бюджетные моторолы.
орро держал в руках один чуть бюджетнее, второй флагман. бюджетный в принципе норм, хоть и чуть тормознутый, но материалы и оболочка ОС очень приятные. а флагман не понравился, но там другие причины)
сяоми у меня были 2 шт и как-то они совсем не то уже, по моему мнению...
Дима Динамит
Member

Повідомлення

комарады купил б.у ми 11 за 15500грн на 256гб и что то мне екран не нрав после ми ноте 10 лайт. как проверить на оригинальность? по зазорам не вижу следы разбирания
Відповісти