Apple iPhone, iPod, iPad - відгуки, поради, інфа

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

AlekseyL
Фигня какая то... Специально провел эксперимент сейчас. Дома валяется айпад мини первого поколения, смотрю на нем видео когда свет выключают, айфон 11 юзает моя племянница, и на моей учетке сидит, еще айпад эир не помню какого года у моего друга, тоже на моей учетке. Все устройства в онлайне, я их вижу на карте кто где. Зашел на сайт, нажал на сброс пароля, следующее окно - ввод apple id и проверочного кода, следующее окно запрашивает сброс пароля, или сброс контрольных вопросов, выбрал сброс пароля, ну и дальше окно предлагает выслать инструкции на резервную почту, либо ответить на контрольные вопросы. Выбрал первое, пришло письмо сменил пароль, закинул его племяннице, и другану. Часов увы у меня нет, но единственный момент, у меня до сих пор на учетке не включена двухфакторка.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання.
Від теми iPhone я далекий якщо чесно ( ну хіба малому купив 13 ) , бо в мене завжди були Samsung.
Суть питання яка : брати iPhone 14 pro max 256 gb чи чекати до 15 pro max ( чи є інфа стосовно ціни? ) ?
Дякую :beer:
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

viperest1: 22.06.2023 17:45 Мої вітання.
Від теми iPhone я далекий якщо чесно ( ну хіба малому купив 13 ) , бо в мене завжди були Samsung.
Суть питання яка : брати iPhone 14 pro max 256 gb чи чекати до 15 pro max ( чи є інфа стосовно ціни? ) ?
Дякую :beer:
Пользовался 13 про максом, сейчас 14 про макс, скажу так: разницы особой нет, если берешь новый - лучше сохрани 50к, если тебе хочется их выкинуть - бери. Я брал б/у за 36к 128гб и в целом эти деньги отдать можно, но за 50к я бы не брал его ни при каком случае.

Если у тебя в целом не было айфона - возьми лучше 14 плюс б/у с проверкой и забудь что такое ходить с павербанком, они около 30к стоят вроде. Если хочется три камеры для понта и 120гц - глянь 13 про макс, их еще можно найти по 30-35к с батареями 90+

Відправлено через 2 хвилини 9 секунд:
По автономности 13 про макс, 14 плюс, 14 про макс практически одинаковые, но возможно даже 13 промакс держался у меня дольше чем мой теперешний. Возможно просто кажется..

Відправлено через 3 хвилини 6 секунд:
Но будь готов к тому, что если захочется что нибудь скачать или поюзать бесплатный ютуб премиум - в первом случае это дикие костыли, а бесплатные програмки пиратские ты вообще не скачаешь. Везде придется заплатить и на айфонах как правило это дороже
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FANAT7
О, дуже дякую за розгорнуту відповідь :beer: .
Ви знаєте , в мене на самсунгу немає програм піраток - Onedrive підписка, Megogo - підписка вже мабуть 8-й рік , YouTube також преміум. Я якось навіть і не задумувався про піратки :gigi: . Фактично , що я так зрозумів буде все більш стабільно + батарея , що супер буде довше тримати.
Жаль , що на малого телефон глянути не можу , так би оцінив що і до чого .
Ще раз дякую :beer:
Filya12
Member

Повідомлення

Скажіть будь ласка
При копіюванні 30 гб файлів на айпад через itunes з ПК видає помилку. Нема можливості перезаписати поверху лише змінені файли (все в одній папці), доводиться перезаписувати все разом, що незручно. Копіюю через швидкісний шнур юсб 3, але не оригінальний. МОже є якийс менеджер файлів для пк та айпаду, але поки не знайшов
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filya12: 13.07.2023 01:18 Скажіть будь ласка
При копіюванні 30 гб файлів на айпад через itunes з ПК видає помилку. Нема можливості перезаписати поверху лише змінені файли (все в одній папці), доводиться перезаписувати все разом, що незручно. Копіюю через швидкісний шнур юсб 3, але не оригінальний. МОже є якийс менеджер файлів для пк та айпаду, але поки не знайшов
Спробуй або скинути частинами, і між ними робити синхронізацію файлів в айтюнсі або використовувати сторонні файлові менеджери - той же універсальний 3utools або imazing
Filya12
Member

Повідомлення

7mindfields
Дякую! Забув зазначити, використовую віндовс, від того проблеми. Чи є файлові менеджери для айпаду чи айтюнс віндовс версії?
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Filya12
Фиг знает, у меня сейчас есть только айпад мини, и тот используется для посмотреть кино, винда 11, ни разу не видел проблем даже с файлами большого размера. Сейчас на компе даже удалил айтюнс, пользуюсь 3utools, при установке этого менеджера ставятся только сервисы Apple. Шнурки есть один оригинал, и два каких то не оригиналы. В первую очередь я бы грешил на шнурок
Filya12
Member

Повідомлення

7mindfields

Imazing - чудова заміна itunes. Чому apple не зміг таку зробити?

sanya555
Так, напевно треба оригінальний, хоча він повільніший
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filya12: 13.07.2023 12:16 7mindfields
Дякую! Забув зазначити, використовую віндовс, від того проблеми. Чи є файлові менеджери для айпаду чи айтюнс віндовс версії?
Я назвав ті, які працюють з він10 :)

Відправлено через 1 хвилину 7 секунд:
Filya12: 13.07.2023 13:06 7mindfields

Imazing - чудова заміна itunes. Чому apple не зміг таку зробити?

sanya555
Так, напевно треба оригінальний, хоча він повільніший
Епл може, але не хоче :gigi:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Підкажіть таке питання: маю Яфон Х, але для спілкування у форумах, чи гратися в деякі іграшки де потрібно точніше пальцем попадати, — екран замалий.
Надумав такий варіант, а Ви підкажіть чи це реально, чи може є кращий варіант: придбати Япед застосувати на ньому свій обліковий запис з Яфону, і все. — Далі політ фантазії обривається, бо ніколи той Япед в руках не тримав.
Ще питання: якщо можливо порадьте який б/в Япед, чи продавця б/в Япедів?
Дякую.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Підкажіть чи велика різниця в якості камери (для створення контенту в інстаграм, тікток і подібне) між айфонами різних версій? Варто переплачувати за 15 про чи не про? Чи узяти 12 і різниця буде не суттєва?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EvgeniyK86: 24.11.2023 12:12 Підкажіть чи велика різниця в якості камери (для створення контенту в інстаграм, тікток і подібне) між айфонами різних версій? Варто переплачувати за 15 про чи не про? Чи узяти 12 і різниця буде не суттєва?
Якщо 12 - то краще докинути до 12 про, їх зараз багато по 18-19к за 128гб версію, але там вже 6гб озп замість 4. З приводу фото, враховуючи те, як інстаграм псує якість фото, то різниця якщо і буде, то не така велика :D
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

7mindfields: 24.11.2023 12:56З приводу фото
А стосовно відео, особливо якщо динамічне, теж мала різниця? Як там автофокуси, захоплення працюють?
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

EvgeniyK86
видоси - чим вище тім краще, але залежить від використання -
Якщо записувати відео де багато світла - то і 12 пойде (основна камера)
В темряві\де недостатньо світла, то краще купувати вже щось останне з "про" + ширик там значно кращій.

Якщо займатися за бабло - я б купував останній "про" з 512гб\1тб.
В цілому для створення контенту або купувати камеру з "парком оптики" або найняти фотографа, що то - що друге вийде дорожче чим айфон.
EvgeniyK86
Member
Звідки: Бердянськ(Сміла)

Повідомлення

Klon
Дякую за розгорнуту відповідь. Фотик з оптикою вже маю, саме для фото. А для відео +соцмережі користуємось смартфоном і треба оновити, тож підбираю. Знімаємо при світлі.
Kamikadzon
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Вітаю, хто купував б/в айфони, чи можете порекомендувати магазин? Вирішив спробувати яблуко,дякую
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kamikadzon: 19.01.2024 18:54 Вітаю, хто купував б/в айфони, чи можете порекомендувати магазин? Вирішив спробувати яблуко,дякую
Краще пошукай варіанти в перевірених на форумі тут або на 0day, бо в магазині можна легко замість б/в франкенштейна купити, часто техніка по трейд іну здається з невідомою історією
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kamikadzon: 19.01.2024 18:54 Вітаю, хто купував б/в айфони, чи можете порекомендувати магазин? Вирішив спробувати яблуко,дякую
Привіт. Старшому синові в них купляв ( правда новий ) , але із обслуговуванням і т.д. в них все ок. Рекомендую :beer:
Tim
Member
Звідки: Константиновка

Повідомлення

Заказал ipad 2021,в ттн вижу серийник,ну думаю проверю,пока не приехал. И в итоге не пробивается нигде,не найдено
Серийник SDJY12HHQH3. Проверил свой такой же,купленный на розетке давно,он пробивается.
Стоит ли переживать? Вдруг подделка\восстановленный или что-то еще?
Кстати,убрал 1 буку в начале,ввел DJY12HHQH3,пробился. И цифр в серийнике віше больше,чем в моем старом ipad. В общем,при получении гляну,может,на почте лишнюю букву добавили.
Відповісти