Вибір аксесуарів для смартфонів

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всім привіт.
Вибираю чохол для iPhone 12 Pro замість URBAN ARMOR GEAR (UAG) Metropolis LT Leather Brown. Кожа приємна на дотик, але за рік вбивається і має вже дуже не презентабільний вигляд. Але якість чохла та його рівень безпеки мені дуже сподобались.

Йому на заміну розглядаю UAG Pathfinder чи UAG Pathfinder SE. Але не дуже розумію чим вони відрізняються крім дизайну та який краще.
Або може порекомендуєте якісні альтернативи?
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

se без magicsafe . У меня патфиндер года полтора я лично им доволен на ощупь приятный и телефон хорошо зашишает. Но вот решил обновить телефон заказал какой то новый civilian - как по мне то патфиндер больше и доверие внушает как чехол так и удобней. .
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes
Дякую за відповідь. Дивно, SE без magicsafe, а коштує дорожче, ніж звичайний Pathfinder.
size222
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Основна відмінність між Pathfinder та Pathfinder SE полягає в дизайні та матеріалах. Pathfinder має матовий фініш і виготовлений з термопластичного поліуретану (TPU), тоді як Pathfinder SE має глянцевий фініш та зроблений з полікарбонату (PC) з м'якою вставкою з TPU.

Якщо Ви розглядаєте альтернативні варіанти, я рекомендую звернути увагу на Spigen Tough Armor та Otterbox Defender. Ці чохли також мають високий рівень захисту і є дуже популярними серед власників iPhone. Обидва вони виготовлені з міцних матеріалів та добре захищають телефон від падінь та ударів.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

size222: 19.03.2023 16:13 Якщо Ви розглядаєте альтернативні варіанти, я рекомендую звернути увагу на Spigen Tough Armor та Otterbox Defender.
Спасибо за рекомендацию. Если честно они мне не нравятся внешне.
Я покупал себе UAG Pathfinder Mallard, но он очень неприятно лежал в руках. Все эти неровности, винты и прочее. Мне он показался очень дискомфортным и я его вернул.

Теперь хочу взять на замену тоже чехол из серии Metropolis LT, но не кожаный, а FIBR или SATN. Никто не пользовался такими чехлами? Какой из них более практичный и долговечный? Не будет ли SATN скользить в руках потому что он гладкий?
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Взял в итоге UAG Metropolis LT SATN, так как он более практичен, чем FIBR или кожаный. Отличный чехол. Удобный, не такой большой как Monarch или Pathfinder.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Посоветуйте плиз беспроводную зарядку для Samsung S21 FE 5G. Покупку рассматриваю как с Али, так и по Украине.
Відповісти