Користована мбіла з ЯСКРАВИМ єкраном

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Закрито
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

підкреслюю, яскравим, як обов'язковий параметр.
Доброго дня! на моєму redmi 5 plus, який мене повністю влаштовує(4\64, 625 снап, 5.99", fhd+) павук добряче напряв павутини.
поспішно взяв бв redmi note 7, швидкодія якого мене мало не довела до оргазму. але був виявлений один прикрий момент - екран разів в 19 темніший ніж на моєму рідненькому.
копнувши пам'ять і глянувши по сторонам, дійшов до висновку що за останні 6 років я, напевне, не бачив жодного екрану, хоча би майже такого ж яскравого як мій

комусь траплявся телефон з дуже яскравим екраном(примітка: мова саме про яскравість, не про якість чи кольоропередачу), та щоб це було 100% явищем для даної моделі?
бо як знаю, наприклад, xiaomi це рулетка, в одну і ту ж модель можуть поставити 3-4 абсолютно різні екрани

в рулетку грати просто не маю змоги в силу місця свого існування

щось, що можна придбати на олх до 4к грн

дякую за увагу

P.S. попереджаючи 1000 та 1 дуже важливу пораду вимкнути автояскравість на редмі нот 7, сотий раз за день відповідаю: Я ЗНАЮ, СПРАВА НЕ В НІЙ
mamayawarlord
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

kalakawa
Ищи OLED дисплей. По поводу 7 нота, который тебе тусклый, есть предположение что там неродной дисплей.
За 4к ты современный аппарат с Олед дисплеем не купишь.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Возможно меняли дисплей, и поставили не оригинальный
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mamayawarlord: 20.08.2022 15:24 kalakawa
Ищи OLED дисплей. По поводу 7 нота, который тебе тусклый, есть предположение что там неродной дисплей.
За 4к ты современный аппарат с Олед дисплеем не купишь.
якщо в моєму 5 плюс був яскравий lcd, гадаю це не єдиний випадок. а вони по 2,5к продаються в нормальному стані. я б взяв, але знову ж, це рулетка

Відправлено через 37 секунд:
seraphic: 20.08.2022 15:28 Возможно меняли дисплей, и поставили не оригинальный
та в половини нових китайців такі екрани
Закрито