One Plus 8T не можливо набрати екстренні служби

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
FINGHT
Junior
Звідки: Вінниця

Повідомлення

One Plus 8T. Україна. Київстар.
В суботу потрібно було визвати екстренні служби (102, 103) набір автоматично перенаправляє на 101. Пару разів пробував, теж саме, але навіть коли додзвонився на перенаправлений 101, почув від оператора лише привітання і дзвінок обірвався. Так і не зміг нікуди додзвонитись. Гугл пошук показав лише щось подібне у сяомістів, але якогось толкового рішення я не побачив.
Телефон купувався в кінці березня, ніяких переадресацій чи чогось специфічного я не налаштовував, фактично чистий телефон з останніми оновленнями.
Хтось стикався з подібним, знає рішення?
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

FINGHT: 23.06.2021 10:52Хтось стикався з подібним, знає рішення?
Дзвонити 911 ;)
FINGHT
Junior
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Gold_Star: 23.06.2021 10:58
FINGHT: 23.06.2021 10:52Хтось стикався з подібним, знає рішення?
Дзвонити 911 ;)
Це довго, питав в знайомих - дзвонили на 102 без проблем на тому тижні.
slv
Member

Повідомлення

466 - Киевстар , там есть логи
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gold_Star: 23.06.2021 10:58
FINGHT: 23.06.2021 10:52Хтось стикався з подібним, знає рішення?
Дзвонити 911 ;)
насколько я знаю такой номер работает только в США
love_is
Member
Звідки: Херсон,

Повідомлення

самое интересное что 911 - это международная служба спасения . Но к многим странам это не относится. В украине я слышал что 911 это номер "юр помощи. чтото с дтп и т.п"

п.с..... как то тупо, ведь туристы, или граждане других стран будут по привычке набирать номер 911 .

вот я в европе бы так и набал, откуда мне значть что там за номера . Например франция ))) 15 17 18 , или германия 110 112

хотя существует еще один международный номер 112
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

911 работает и в Украине. Позвоните да проверьте, ничего страшного не случится.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

FINGHT: 23.06.2021 10:52 One Plus 8T. Україна. Київстар.
В суботу потрібно було визвати екстренні служби (102, 103) набір автоматично перенаправляє на 101...
Телефону неоткуда знать, что 102 и 103 можно перенаправить на МЧС 101. Иди к оператору разбирайся, а то выходит, что тело за 13 косарей для своего прямого предназначения не пригодно и это внезапно может стоить здоровья. На всяк случай проверь нет ли зашитых "экстренных оповещений для населения и служб". У тех же японцев и многих разлоченых операторских амеров такое есть и не удаляется даже при переходе на прошивку "от Васи". Имеется шанс, что эта кича как-то пересеклась с нашими экстренными.
FINGHT
Junior
Звідки: Вінниця

Повідомлення

slv: 23.06.2021 13:31 466 - Киевстар , там есть логи
Дивився через Мій Київстар, там тільки дзвінки на звичайні мобільні номери за той день.

Отправлено спустя 2 минуты 30 секунд:
shatun: 23.06.2021 17:04
FINGHT: 23.06.2021 10:52 One Plus 8T. Україна. Київстар.
В суботу потрібно було визвати екстренні служби (102, 103) набір автоматично перенаправляє на 101...
Телефону неоткуда знать, что 102 и 103 можно перенаправить на МЧС 101. Иди к оператору разбирайся, а то выходит, что тело за 13 косарей для своего прямого предназначения не пригодно и это внезапно может стоить здоровья. На всяк случай проверь нет ли зашитых "экстренных оповещений для населения и служб". У тех же японцев и многих разлоченых операторских амеров такое есть и не удаляется даже при переходе на прошивку "от Васи". Имеется шанс, что эта кича как-то пересеклась с нашими экстренными.
Там є такий пункт як екстрена допомога, Але там нічого про перенаправлення, виклик допомоги 1 ю кнопкою, дані про групу крові і т.д. Іду до оператора)
dimka4996
Member
Аватар користувача
Звідки: Володимир

Повідомлення

FINGHT
Звонилку верни стоковую или гугл телефон. Это баг звонилки

Отправлено спустя 1 минуту 21 секунду:
спойлер
Screenshot_20210623-173529_Shady_Launcher.png
FINGHT
Junior
Звідки: Вінниця

Повідомлення

dimka4996: 23.06.2021 17:35 FINGHT
Звонилку верни стоковую или гугл телефон. Это баг звонилки

Отправлено спустя 1 минуту 21 секунду:
спойлер
Screenshot_20210623-173529_Shady_Launcher.png
Там все стокове, все автообнова.

Отправлено спустя 5 минут :
Ходив до оператора, там зробили квадратні очі - вперше чуємо. Спробував на місці набрати 103 - 2 з 2 раз набрало 103 без перенаправлень...Дівчина оператор сказала що з її досвіду могли бути заняті лінії конкретних служб, тоді виклик перенаправляється на вільну. По питанню чого обірвало тоді виклик - можливо був збій лінії. Запропонували поговорити з оператором через 466 щоб технічно глянули що там сталось, допомогли набрати, але всі лінії зайняті..

Резюме: не зрозуміло що це було, але вже працює. Дякую всім небайдужим хто відгукнувся.
FINGHT
Junior
Звідки: Вінниця

Повідомлення

slv: 23.06.2021 13:31 466 - Киевстар , там есть логи
Мабуть доведеться. Ось тільки що треба було викликати поліцію, набираю 102 - набрало службу порятунку, де мені сказали набирайте 102....подзвоніть з іншого мобільного.
Це якась срака...

Отправлено спустя 3 часа 3 минуты 45 секунд:
Поспілкувався з підтримкою Oneplus. Це точно проблема в телефоні я пробував міняти сім карти з іншим телефоном, (що моя, що рідна на іншому телефоні без проблем набирає 103, на моєму ж обидві сімки перенаправляють на 101). Чистив кеш по інструкції від підтримки і т.д. в результаті:

I'm extremely sorry to know that the issue is still persisting. In this case, the issue is with the software. We will surely take this as feedback and we will forward it to the concerned team. We will fix the issue in the upcoming update. You can also share your feedback on our community page.
:(
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Точно такая же проблема у знакомой с xiaomi note 9 pro, оператор Vodafone (брала Comfy, официальная версия телефона, обновы свежие, ничего поверх не ставилось).
Набирала 104 газовиков - направляло в скорую либо пожарную, я сам подзвонил с этого же телефона на 104 и меня направило к пожарникам.
Подзвонил оператору - сказали ок, и выслали региональный номер стационарного телефона газоврй службы :lol: , перед этим оператор уточнил улицу на которую вызывали газовиков и откуда мы набирали (в итоге сказали что сформировали заявку и будут расматривать).

Что заметил сам- при наборе 104 телефон на 2 симки даже не спрашивает с какой набирать, так как у меня стоит запрос на выбор оператора при вызове. И сразу звонит в "Екстренна служба" :shuffle:
FINGHT
Junior
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Vitalio: 29.06.2021 16:53 Точно такая же проблема у знакомой с xiaomi note 9 pro, оператор Vodafone (брала Comfy, официальная версия телефона, обновы свежие, ничего поверх не ставилось).
Набирала 104 газовиков - направляло в скорую либо пожарную, я сам подзвонил с этого же телефона на 104 и меня направило к пожарникам.
Подзвонил оператору - сказали ок, и выслали региональный номер стационарного телефона газоврй службы :lol: , перед этим оператор уточнил улицу на которую вызывали газовиков и откуда мы набирали (в итоге сказали что сформировали заявку и будут расматривать).

Что заметил сам- при наборе 104 телефон на 2 симки даже не спрашивает с какой набирать, так как у меня стоит запрос на выбор оператора при вызове. И сразу звонит в "Екстренна служба" :shuffle:
Як мені сказали в Київстар ці номери набераються навіть без сімки. А так, я уже зв'язався з підтримкою ванпласа, вони визнали що це програмний баг і будуть правити.
Звязуйтесь з сяомі.
Fishnya
Alex
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

класс! телефоны разучились... звонить! :lol:
FINGHT
Junior
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Fishnya: 29.06.2021 17:24 класс! телефоны разучились... звонить! :lol:
А там є функція "екстренна допомога" так там симптоми при натисканні ті ж самі, викликає 101, вмикає навігацію. Це одне, а от чого прямі виклики перенаправляє на 101, це інше питання. Хотіли зробити фічу, а вийшов баг :)
Відповісти