Выбор фитнестрекера, браслета, смартчасов.

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Автор
Повідомлення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

там часіки від самсунга на носі, є якийсь сенс брати прошку якщо безель і так випилили? що на рахунок датчиків між про і не про версією?
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

phobosse: 25.09.2019 23:21Надеюсь вы понимаете, что NFC только для быстрого подключения к телефону и никаких иных функций нет и в ближайшем будущем не будет ?
Розясніть будь-ласка як для нуба. Тобто взявши мі бенд 6 з нфс, я не зможу піднести браслет та оплатити банківською картою? Поясніть якщо не важко, як взагалі відбувається цей процес оплати на браслетах з підтримкою нфс.
І ще таке питання, проїзний е-квиток в нфс ніяк не додати якщо нема спеціального додатку саме для твого міста?
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Kib: 16.09.2022 08:51Розясніть будь-ласка як для нуба. Тобто взявши мі бенд 6 з нфс, я не зможу піднести браслет та оплатити банківською картою? Поясніть якщо не важко, як взагалі відбувається цей процес оплати на браслетах з підтримкою нфс.
І ще таке питання, проїзний е-квиток в нфс ніяк не додати якщо нема спеціального додатку саме для твого міста?
Мой комментарий несколько устарел. Есть версии ми бенда, которые в Украине позволяют оплачивать браслетом. Но это не гугл пей, это кооперация с мастер кард и только с картой мастер кард работает. Уточнять возможность бесконтактной оплаты нужно в магазине, что продает браслет. Если я правильно понял, то китайская версия с nfc у нас не заработает.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

phobosse: 16.09.2022 10:57Но это не гугл пей, это кооперация с мастер кард и только с картой мастер кард работает.
Таке питання, на форумах пишуть що нфс версію беруть часто тому що на телефоні нема нфс, і воно працює.
А якщо на телефоні є, то фітнес трекер без нфс може працювати, чи це так не працює? :insane:
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Kib
Они подразумевают то, что оплачивают браслетом вместо телефона, т.к. на нем нет бесконтактной оплаты. На чем nfc модуль, тем и платят и никак иначе.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

phobosse: 16.09.2022 22:30Они подразумевают то, что оплачивают браслетом вместо телефона, т.к. на нем нет бесконтактной оплаты. На чем nfc модуль, тем и платят и никак иначе.
Ще таке питання виникло. Чи можна додати е-квиток для проїзду в транспорті та розраховуватись безконтактно фітнес трекером в міському транспорті саме е-квитком, а не банківською картою мастеркард. Наскільки я зрозумів для цього повинен бути окремий додаток для певного міста. Для Житомира такого не знайшов, але він наче є для Києва чи Вінниці, останній я навіть завантажував, але в мене нема е-квитка вінницького щоб напевно протестувати чи є там такий функціонал по додаванню е-квитка в нфс. Хоча наче по опису додатку, щось таке має бути.
Ви не пробували такий варіант в Києві?
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Kib
Как я уже говорил, это колаборация с мастер кард и ничего, кроме их карт, на браслете не заработает.
Відповісти