Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sanya555: 11.08.2024 11:14
AFU_power: 10.08.2024 22:36який не доведеться пердолити колдунствами?
Могу свой пример привести. Зрение уже не айс, плохо вижу очень близко мелкое, плюс этот момент усугубляется в темноте. Так вот я еще не видел пока телефона, где меня бы устраивал уровень автояркости в темноте. С рутом у меня стоит модуль, который повышает нижний порог, и я вообще не парюсь, а без рута мне приходилось бы в темноте отключать автояркость, и каждый раз выставлять комфортную
Пердолити рут: 👍👍👍
Поритись в налаштуваннях: 🙅🙅🙅
спойлер
Screenshot_20240811_111544_Settings.png
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

AFU_power
Как эта настройка относится к минимальной автояркости в темноте?
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sanya555: 11.08.2024 11:20 AFU_power
Как эта настройка относится к минимальной автояркости в темноте?
Можливо піднімає мінімальний поріг яскравостей? А точно, ще і на айфі вимкнення трутона робить той самий ефект. Ще навіть більше підкажу, будеш взагалі в шоці, телефони нормальних виробників(піксель, самса, епл) запам'ятовують рівні яскравості, які ти ставив при різних освітленнях та потім виставляють його. Бо в самсунга навіть того же, на темне середовище передбачений прям якийсь неадекватний низький рівень, щей взяти до уваги що це амолед, то він прям як матриця без задньої підсвітки виглядає, але от він примудрився за пару тижнів запам'ятати, що я надаю перевагу більш яскравішому освітленню, твій випадок якраз і тепер в темряві ставить саме той рівень, який я пару днів до того ставив руками.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

AFU_power
Мне проще так, к тому же я люблю поколупаться в мозгах телефона, ну да таких как я мало. А самсунг мне не вперся, ибо не нужен телефон за косарь баксов, с прошивкой размером за 60 гигов, где всего минимум по два :laugh: пару звонилок, календарей и тд... Айфон не хочу по первой причине, ему в мозги сейчас не залезешь, а я в бородатые времена даже покупал приложения, ломал их и сливал для всех. Так что каждому свое, кто то дергает ползунок яркости месяц, чтобы телефон запомнил, а я просто сделал себе модуль минут за 15. Вот пиксель себе хочу, хоть и фоткаю не много, но б.у никогда не куплю
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я не розумію цього хейту рута і нав'язування що він не потрібен. Ніхто нікого не заставляє рутувати телефон, це виключно діло кожної окремої людини. Як мінімум рут потрібен щоб працював гпей з анлокнутим бутом, бо той же піксель з софтбріка без анлокнутого бута не виведеш, заводський образ не можна поставити через фастбут без нього, тільки сайдлоад ОТА через рекавері, котре може і не грузитись.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

sanya555: 11.08.2024 11:20 AFU_power
Как эта настройка относится к минимальной автояркости в темноте?
Mi10t pro в темноте уменьшить возможно практически в ноль, при работающей авто яркости.
Оно ведь всё равно регулируется, даже если галочка стоит.
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

pelia: 11.08.2024 11:50 Я не розумію цього хейту рута і нав'язування що він не потрібен. Ніхто нікого не заставляє рутувати телефон, це виключно діло кожної окремої людини. Як мінімум рут потрібен щоб працював гпей з анлокнутим бутом, бо той же піксель з софтбріка без анлокнутого бута не виведеш, заводський образ не можна поставити через фастбут без нього, тільки сайдлоад ОТА через рекавері, котре може і не грузитись.
Pixel 5 розблокований бут, прошивка без руту і нічого не ховав, крім повідомлення при включенні телефону нічого немає, NFC нормально працює
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Cirax: 11.08.2024 11:51Mi10t pro в темноте уменьшить возможно практически в ноль,
Так понятно можно, ток мне надо выше чем минимальная с завода, в дневных условиях вообще все супер. Модуль как раз для комфорта, чтобы не лазить в центр управления, а если мне в темноте надо будет загнать яркость в ноль, я точно так же сделаю это ползунком

Відправлено через 27 хвилин 24 секунди:
AFU_power: 10.08.2024 22:28адгард днс?
Русня жеж :gigi: я не знаю, для меня это как антивирус касперский
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Доречі в захист рута - Pixel з Android14 якось з підозрою та обмеженнями відноситься до додатків без підпису
sanya555 +1 з 02.2022 стер adguard та 2ГІС. Зараз Nextdns та Waze.
DesireUA
Member

Повідомлення

Знайомий пару днів як продав 12, акум взагалі не зрозуміло, це тільки в оглядах в всіх 12 годин екрану в так, в середньому 5-6 інколи до 8-9 дотягує але дуже рідко, після останнього оновлення суцільні лаги, повільні анімації, скидання частоти кадрів, відкриття програм із затримкою. Його вистачило аж на цілий місяць користуватися, сенс за такі гроші брати телефон що працює як його старий редмік. Камера не погано але піксель чи ультра з айфоном про фоткають трішки краще
От прям не очікувано де тільки не дивився огляди, коментарі все у всіх ідеально і батарея радує. А от по пікселям все припогано, батарея на 4 години, проблеми зв'язку,ШИМ, нагрів в роботі, нагрів в зарядці. Я там крім камери і довгої підтримки взагалі плюсів більше не бачив, ще й версія на 256гб коштує неадекватних грошей( От тепер і фіг зна облом треба ще десь відгуки шукати(
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DesireUA: 12.08.2024 00:17 по пікселям все припогано, батарея на 4 години, проблеми зв'язку, нагрів в роботі, нагрів в зарядці
Як власник Pixel 7 Pro, підтверджую - все процитоване в наявності.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VBerezovsky: 12.08.2024 07:01
DesireUA: 12.08.2024 00:17 по пікселям все припогано, батарея на 4 години, проблеми зв'язку, нагрів в роботі, нагрів в зарядці
Як власник Pixel 7 Pro, підтверджую - все процитоване в наявності.
Що ви такє робите що єкран 4 години максимум? :gigi:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

В мене теж 7 про - один день він тримає :dontknow: З bluetooth, мобільним інтернетом і т.д.
Коли фото робити - то він нагрівається, але не аж так. В іграх можливо, але ігри я не граю.
Я теж чув про проблеми з зв'язком і за це переживав найбільше. Але я б не сказав що зміг це помітити. Як мінімум мої старі телефони ловлять набагато гірше коли нема світла і найближчі вежі не працюють. І коли їздив поїздом, то він ловив не гірше ніж телефони супутників.
Словом, якщо користування в режимі "лайт", то цілком норм.

Gemini мені подобається останнім часом, постійно користують.

Здається з 10-го покоління гугл накінець-то переїде на TSMC з відсталого самсунга, тоді чип стане набагато енергоефективнішим.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 12.08.2024 10:08 Здається з 10-го покоління гугл накінець-то переїде на TSMC з відсталого самсунга, тоді чип стане набагато енергоефективнішим.
Сподіваюся він повністю перейде з відсталого самсунга і не буде використовувати ексинос як базу тензора взагалі
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

VBerezovsky: 12.08.2024 07:01
DesireUA: 12.08.2024 00:17 по пікселям все припогано, батарея на 4 години, проблеми зв'язку, нагрів в роботі, нагрів в зарядці
Як власник Pixel 7 Pro, підтверджую - все процитоване в наявності.
:insane:

Pixel7 - вчора заліп на весь день в тві + телега = 8:40 та залишилось 8% акб
PS: нічого не гріється, глаза не повипадають
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

DesireUA: 12.08.2024 00:17
Знайомий пару днів як продав 12, акум взагалі не зрозуміло, це тільки в оглядах в всіх 12 годин екрану в так, в середньому 5-6 інколи до 8-9 дотягує але дуже рідко, після останнього оновлення суцільні лаги, повільні анімації, скидання частоти кадрів, відкриття програм із затримкою. Його вистачило аж на цілий місяць користуватися, сенс за такі гроші брати телефон що працює як його старий редмік. Камера не погано але піксель чи ультра з айфоном про фоткають трішки краще
От прям не очікувано де тільки не дивився огляди, коментарі все у всіх ідеально і батарея радує. А от по пікселям все припогано, батарея на 4 години, проблеми зв'язку,ШИМ, нагрів в роботі, нагрів в зарядці. Я там крім камери і довгої підтримки взагалі плюсів більше не бачив, ще й версія на 256гб коштує неадекватних грошей( От тепер і фіг зна облом треба ще десь відгуки шукати(
так він теж надиився ошлядів і взяв, а вивяляється той самий редіт чи xda повно дописів що в кгось 10 годин в іншого 5 при томуж використанні, та і цей показник рандомний. А вот глюки, це інше питання, він навіть телеграмі в якомусь чаті питав чи ок, де його забанили і послали що це нормальна практика і коли він сказав що на піксель не убло а тут є, то щей обізвали і скащали не шарить ))

Відправлено через 4 хвилини 2 секунди:
Piter Cantrope: 12.08.2024 10:08 В мене теж 7 про - один день він тримає :dontknow: З bluetooth, мобільним інтернетом і т.д.
Коли фото робити - то він нагрівається, але не аж так. В іграх можливо, але ігри я не граю.
Я теж чув про проблеми з зв'язком і за це переживав найбільше. Але я б не сказав що зміг це помітити. Як мінімум мої старі телефони ловлять набагато гірше коли нема світла ..
В мене проблема із звязком була тільки на КС і то за містом де інші базові станції, але це є ще від 6, і на 7 і 7 про, при чому мав для США і для Європи версії. Проблема в тому що є всі поділки, нет працює, а коли до тебе дзвонять ти поза зоною і приходить тільки сповіщення, аналогічно коли ти дзвониш - короткі гудки і обрив, інколи допомаєгає не надовго перевантаження, деколи повзунок 2G, також проблема всіх знайомих і КС на пікселях 7а, 6, 6а, 7 про і 7, про 8 тільки на форумах читав бо в кого є там лайф чи МТС а з ними проблем ніколи не убло із звязком
Востаннє редагувалось 12.08.2024 10:51 користувачем kolesnukm, всього редагувалось 1 раз.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Мсьє Donate, як місцевий сенсей по пікселях, розкажіть нам, юним падаванам, як можна підвищити тривалість життя пікселів від батареї і уникнути перегрівань? Напевно ж є якісь нехитрі способи? :)
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Piter Cantrope: 12.08.2024 10:50 Мсьє Donate, як місцевий сенсей по пікселях, розкажіть нам, юним падаванам, як можна підвищити тривалість життя пікселів від батареї і уникнути перегрівань? Напевно ж є якісь нехитрі способи? :)
Покласти на поличку )) і то буде швидко розряджатися. В мене на 7 про в середньому виходило 4,5-5,5 годин екрану на день і десь із залишком в 20-30% о 23 годині, це майже весь день на WI-FI, крім 1 години добирання на роботу, браузер і месенджери із дзвінками
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 12.08.2024 09:57 Що ви такє робите що єкран 4 години максимум? :gigi:
В тому і справа, що нічого особливого. Дзвінки, спотіфай (по дорозі на роботу і назад), мессенджери, браузер, трохи ютуб. В підсумку виходить +- 5 годин екрану. Геолокація майже завжди вимкнена, бо з нею сідає ще швидше. На роботі здебільшого користуюсь Wi-Fi. І прикол в тому, що ця зараза примудряється нагріватися при одночасному використанні спотіфай+переписка в дискорді, що не може бути важким сценарієм аж ніяк.
pelia: 12.08.2024 10:17 Сподіваюся він повністю перейде з відсталого самсунга і не буде використовувати ексинос як базу тензора взагалі
Теж сподіваюся на це.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 12.08.2024 10:50 уникнути перегрівань
Є плагін для магіска, який зменшує ліміт тротлінгу, телефон так само гріється, але не тормозить все що можна, включаючи зарядку. Але то рут треба :rotate:
Відповісти