Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

pelia: 09.08.2024 22:36
Kypatop01: 09.08.2024 20:30

вы же 100 страниц назад говорили, что купили 15 pro max за 60к ?

По теме: на стареньком s7 edge перестал работать гугл пей, вот думаю что взять на замену, то-ли действительно poco f6 pro, то-ли не изменять себе и взять s21-s22 самсунг по схожей цене...
гпей перестав працювати тому що злили ключі в мережу, так багато які телефони тепер з заблокованим гпей, виробникам пофіг тому що EoL телефони, на допомогу приходить рут і модуль для магіска :rotate:
не, у меня просто андроид был 8ой, а нужен 9ый что б работало)
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Kypatop01
в 22ці вже плоский екран, супер, але снеп ген1 гарячий і в простої жре батарею норм
7едж теж мав красивий, але не красивіший за штс ван)
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sselesnes: 09.08.2024 22:48 pelia спецом щоб не маятись з цим взяв собі Pixel7 і без рута тепер могу ходити в АТБ. А ще в нього є точка Джі =)
а друг з poco x6 новим вже з магіском, рутом, заморозив 60 сервісів та підпис у нього є працююча. Кожному своє.
Так я також взяв піксель, тільки 7а (той же 7, тільки без скла і трішки гірша камера, для мене він-він у всьому), але він гнилий виявився і поїхав у ремонт і там вже 3 тижні лежить :rotate:
Але рутувати буду, девайс без рута мені не потрібен
DesireUA
Member

Повідомлення

День добрий, підскажіть що зараз є до 20+-тис? Схиляюсь до двух варіантів oneplus nord 3, oneplus 11. Більше наче нічого нормального не бачу. Але і в ці варінти не ідальні. Ідеальний на мій смак oneplus 12, але ж ціна... Чи є сенс підзбирати на нього? Чи як говорять брати норд 3 и не випендрюватись?)
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia: 10.08.2024 00:29
sselesnes: 09.08.2024 22:48 pelia спецом щоб не маятись з цим взяв собі Pixel7 і без рута тепер могу ходити в АТБ. А ще в нього є точка Джі =)
а друг з poco x6 новим вже з магіском, рутом, заморозив 60 сервісів та підпис у нього є працююча. Кожному своє.
Так я також взяв піксель, тільки 7а (той же 7, тільки без скла і трішки гірша камера, для мене він-він у всьому), але він гнилий виявився і поїхав у ремонт і там вже 3 тижні лежить :rotate:
Але рутувати буду, девайс без рута мені не потрібен
Чисто з цікавості, от в 2010-2014 я розумію рут був прям життєво необхідний, можливо кастом якийсь типу цианогена чи лінейдж. А зараз рут навіщо? По приколу чи стара звичка?
JKrl
Member

Повідомлення

Я не знаю що там можна рутувати, коли весь банкінг та спеціальні додатки (я наприклад на роботу по нфс походжу 5 броньованих дверей), не працюють з рутом.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power: 10.08.2024 15:22
pelia: 10.08.2024 00:29
Так я також взяв піксель, тільки 7а (той же 7, тільки без скла і трішки гірша камера, для мене він-він у всьому), але він гнилий виявився і поїхав у ремонт і там вже 3 тижні лежить :rotate:
Але рутувати буду, девайс без рута мені не потрібен
Чисто з цікавості, от в 2010-2014 я розумію рут був прям життєво необхідний, можливо кастом якийсь типу цианогена чи лінейдж. А зараз рут навіщо? По приколу чи стара звичка?
вирізати рекламу і інші збочення, ламати всілякі жадібні додатки та і взагалі, по роботі потрібно

Відправлено через 2 хвилини 1 секунду:
JKrl: 10.08.2024 15:47 Я не знаю що там можна рутувати, коли весь банкінг та спеціальні додатки (я наприклад на роботу по нфс походжу 5 броньованих дверей), не працюють з рутом.
не знаю, у мене все працює: гпей, дія, моно, приват і біометрія в них
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

AFU_power доп функції на апаратні кнопки (фонарик, наступний трек музики), разгон, налаштування енергоефективності, жести/свайпи, реклама, custom recovery, custom прошивки, titanium backup, gps.conf, кастровані гугл сервіси, анлім гугл фото патч. Мабуть ще щось та підозрюю, що відчуття домінування над заборонами має не останнє значення :gigi:

Але без рута, як виявилося, я норм користуюсь пристроєм. Теж саме с jailbreak на айфонах.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

JKrl: 10.08.2024 15:47 весь банкінг та спеціальні додатки (я наприклад на роботу по нфс походжу 5 броньованих дверей), не працюють з рутом.
Маячня! Рут легко ховається від будь якого застосунку.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia: 10.08.2024 16:06
AFU_power: 10.08.2024 15:22
Чисто з цікавості, от в 2010-2014 я розумію рут був прям життєво необхідний, можливо кастом якийсь типу цианогена чи лінейдж. А зараз рут навіщо? По приколу чи стара звичка?
вирізати рекламу і інші збочення, ламати всілякі жадібні додатки та і взагалі, по роботі потрібно
Рекламу сумнівно, в пікселі немає в системі реклами. Ламання додатків тоже таке собі, бо себе полишаєш оновлень. По роботі погоджусь, але все ще є термукс з робочим chroot без рута на Андроїд

Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:
Rucha: 10.08.2024 17:15
JKrl: 10.08.2024 15:47 весь банкінг та спеціальні додатки (я наприклад на роботу по нфс походжу 5 броньованих дверей), не працюють з рутом.
Маячня! Рут легко ховається від будь якого застосунку.
Ні, тепер уже не ховається
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

AFU_power: 10.08.2024 20:35 Ні, тепер уже не ховається
Пан теоретик, чи просто не вміє? Ховається.

Отправлено спустя 2 минуты 12 секунд:
AFU_power: 10.08.2024 20:35 в пікселі немає в системі реклами
До чого тут "реклама в пікселі"? Рутом видаляється реклама в застосунках.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rucha: 10.08.2024 22:18
AFU_power: 10.08.2024 20:35 Ні, тепер уже не ховається
Пан теоретик, чи просто не вміє? Ховається.

Отправлено спустя 2 минуты 12 секунд:
AFU_power: 10.08.2024 20:35 в пікселі немає в системі реклами
До чого тут "реклама в пікселі"? Рутом видаляється реклама в застосунках.
Ага, знаєм ми ваш ховающийся рут, коли в самий непвдходящий момент отригує Гугл плей, в мене таких два знайомих і за двох прийшлось платити бо їм модуль магіска індус забувся оновити :rotate:


Ну і цейво, пробували користуватись адгард днс? Застосунками без реклами? В мене з таких тільки Алі, пром, розетка. Ну і підписки?
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

AFU_power: 10.08.2024 22:28 Ага, знаєм ми ваш ховающийся рут, коли в самий непвдходящий момент отригує Гугл плей, в мене таких два знайомих і за двох прийшлось платити бо їм модуль магіска індус забувся оновити :rotate:
Випрямляйте руки - все ховається навіть в гугл плей. З іншими застосунками взагалі ніяких проблем.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rucha: 10.08.2024 22:34
AFU_power: 10.08.2024 22:28 Ага, знаєм ми ваш ховающийся рут, коли в самий непвдходящий момент отригує Гугл плей, в мене таких два знайомих і за двох прийшлось платити бо їм модуль магіска індус забувся оновити :rotate:
Випрямляйте руки - все ховається навіть в гугл плей. З іншими застосунками взагалі ніяких проблем.
Не простіше купити телефон, який не доведеться пердолити колдунствами?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power: 10.08.2024 22:36
Rucha: 10.08.2024 22:34
Випрямляйте руки - все ховається навіть в гугл плей. З іншими застосунками взагалі ніяких проблем.
Не простіше купити телефон, який не доведеться пердолити колдунствами?
:up: :pray:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну гпей уже давненько не відвалювався, напевно знайшли якийсь інший спосіб. Але так, було доволі неприємно тоді, коли ледве не кожен день Гугл банив відбитки, а інші додатки легко ховаються, навіть самі хитрі типу дії, які рут перевіряють через дірки у магіску. До того ж не обов'язково мати рут щоб перестав працювати гпей, у мене таких "клієнтів" було штук 5 від різних виробників. Щось йому стрельнуло в голову і все, телефон не відповідає стандартам. І це до масових банів.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power: 10.08.2024 22:36Не простіше купити телефон, який не доведеться пердолити колдунствами?
Список телефонів де можна повидаляти непотрібні зонди і залишити лише потрібні в студію.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 10.08.2024 23:50
AFU_power: 10.08.2024 22:36Не простіше купити телефон, який не доведеться пердолити колдунствами?
Список телефонів де можна повидаляти непотрібні зонди і залишити лише потрібні в студію.
З непотрібних зондів то ви вважаєте гугло сервіси чи що? Так вони потрібні для роботи телефона. Без них не працюватиме вхід на сайти гугла чи за допомогою гугла, двохфакторка, не буде навіть сповіщень про повітряну тривогу через гуглплей сервіси. Чи може ви вважаєте за зонди еплосервіси? Всякі надсилання начебто невідомих пакетів блютузом з епл айді, так це потрібно для безшовного перемикання між їх же пристроями, знаходження міток ейртаг, ейрподсів в локаторі коли біля них опиниться інший айфон, не обов'язково ваш, а ну і да, там же ще є більш гнучкіші налаштування приватності, що ви дозволите бачити системі чи кожному додатку, Андроїд же все всім дозволяє по замовчуванням.

Для мене це самсунг, бо вся суто регіональна фігня вимикається просто в налаштуваннях, самсунговське більше половини(крім критичного типу дзвінків, смс, камери) теж вимикається. Піксель, очевидно. Айфони. Нотінг, бо їх вендорне теж вимикається. Ще якісь каверзні питання будуть? Чи ви може з людей, які раніше вимикали навіть живі шпалери в налаштуваннях, бо вони шпіонять. Шапочка з фольги на місці?
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

DesireUA: 10.08.2024 15:22 День добрий, підскажіть що зараз є до 20+-тис? Схиляюсь до двух варіантів oneplus nord 3, oneplus 11. Більше наче нічого нормального не бачу. Але і в ці варінти не ідальні. Ідеальний на мій смак oneplus 12, але ж ціна... Чи є сенс підзбирати на нього? Чи як говорять брати норд 3 и не випендрюватись?)
Знайомий пару днів як продав 12, акум взагалі не зрозуміло, це тільки в оглядах в всіх 12 годин екрану в так, в середньому 5-6 інколи до 8-9 дотягує але дуже рідко, після останнього оновлення суцільні лаги, повільні анімації, скидання частоти кадрів, відкриття програм із затримкою. Його вистачило аж на цілий місяць користуватися, сенс за такі гроші брати телефон що працює як його старий редмік. Камера не погано але піксель чи ультра з айфоном про фоткають трішки краще
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

AFU_power: 10.08.2024 22:36який не доведеться пердолити колдунствами?
Могу свой пример привести. Зрение уже не айс, плохо вижу очень близко мелкое, плюс этот момент усугубляется в темноте. Так вот я еще не видел пока телефона, где меня бы устраивал уровень автояркости в темноте. С рутом у меня стоит модуль, который повышает нижний порог, и я вообще не парюсь, а без рута мне приходилось бы в темноте отключать автояркость, и каждый раз выставлять комфортную
Відповісти