Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

В якому місці? Що там у японців може бути теоретично краще?

в японських зарядках відсутній кінець заряду, там є лише шлях...!
JKrl
Member

Повідомлення

Походив по недружнім для водафону Карпатах, нормально піксель 4г ловить, та й заряд тримає без питань. Київська область мабуть якась спеціальна.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Про японську якість.
На днях трішки погрався з Sony Xperia 1 V, думав може собі взяти. Якщо глянете в ТТХ, то там все чудово, по ергономіці також немає питань. Але...
... але по-перше він перегрівається як не знаю навіть з чим порівняти. Це перший телефон, котрий перегрівся у мене в руках за 15 хвилин від мессенджерів. В моб ігри я не граю, це скільки там він триматиме, 5 хвилин? 2? :D . А по-друге японці щось намутили придурошне з рендерингом шрифтів і вони реально мутні попри 4к роздільну здатність, нагадують 720p телефони 10-річної давнини.

Відправлено через 18 хвилин 54 секунди:
А нє, брешу, це IV був походу. Ну коротше суть та ж сама. ЯЯ - японська якість :D
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

із залізом та комплектухою у японців майже все дуже добре, а от із софтом - то якийсь пі...цЬ !
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Scoffer: 15.07.2024 10:35 А нє, брешу, це IV був походу. Ну коротше суть та ж сама. ЯЯ - японська якість :D
конечно ЯЯ рулит. А че там квалком перегревается (если не пи.шь), то японцы тут не при чем.

у меня Sony Xperia Ace III, пушка, компактный, nfc, e-sim, батарея держит долго, мне производительности за глаза. НЕ маркий вообще, ношу без чехла и защиты стекла. обновил до последней сборки 13 андройда. вышла уже 14, но она мне нафиг не нужна.
Связь вообще огонь, взял такой же своему другану, так когда ему звоню, то это лучший звук который только может быть, четкий, чистый, натуральный, никакие оверпрайснутые айфоны, сасунги и другой мусор даже и не рядом по качеству связи.

Отдал за него с доставкой 100$.
В общем за свои деньги просто имба которая не контрится, аналогов нет :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld
Ні в кого не перегрівається, принаймні точно не в браузерах-мессенджерах, одних лише японців обділили, видали альтернативні квалкоми? :laugh: Чи може у японців ручки з жопки і забули поставити хоч якусь теплорозподільну пластину в топовий мобільник?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld: 16.07.2024 10:43
Scoffer: 15.07.2024 10:35 А нє, брешу, це IV був походу. Ну коротше суть та ж сама. ЯЯ - японська якість :D
конечно ЯЯ рулит. А че там квалком перегревается (если не пи.шь), то японцы тут не при чем.

у меня Sony Xperia Ace III, пушка, компактный, nfc, e-sim, батарея держит долго, мне производительности за глаза. НЕ маркий вообще, ношу без чехла и защиты стекла. обновил до последней сборки 13 андройда. вышла уже 14, но она мне нафиг не нужна.
Связь вообще огонь, взял такой же своему другану, так когда ему звоню, то это лучший звук который только может быть, четкий, чистый, натуральный, никакие оверпрайснутые айфоны, сасунги и другой мусор даже и не рядом по качеству связи.

Отдал за него с доставкой 100$.
В общем за свои деньги просто имба которая не контрится, аналогов нет :gigi:
Топовий звук у смартфоні за 100 баксів, вірю, я повірив :lol: та й від чого ці японські дрова будуть грітися, 480 снап часів палеозою
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 16.07.2024 11:32 heidfeld
Ні в кого не перегрівається, принаймні точно не в браузерах-мессенджерах, одних лише японців обділили, видали альтернативні квалкоми? :laugh: Чи може у японців ручки з жопки і забули поставити хоч якусь теплорозподільну пластину в топовий мобільник?
Так проблема не у пластині, у гугла звичайна графітова наліпка і в цілому телефони на фоні деяких інших не так сильно гріються...
Чому гріється, а все просто. Коли 15 айфон вийшов я на 100% впевнений що всі були зайняті будь чим (я так розумію хардварні проблеми, камера та фішечки), а ось те що може почекати по типу планувача взагалі відкинули на другий план, так як всі калбіровки можна просто в апдейті завести...
Тут можна вирішити все також, основне питання в тому чи захочуть японці чи хто там підтримує, взагалі займатися цією нудною справою. Дивлячись на софт камери якого тут немає взагалі напевно ні, і це навіть на повістці дня не стоїть. Там дико мутне в них відділення по смартфонам і соні такий стан повністю влаштовує :laugh:

Added in 3 minutes 51 seconds:
7mindfields: 16.07.2024 12:02
heidfeld: 16.07.2024 10:43
конечно ЯЯ рулит. А че там квалком перегревается (если не пи.шь), то японцы тут не при чем.

у меня Sony Xperia Ace III, пушка, компактный, nfc, e-sim, батарея держит долго, мне производительности за глаза. НЕ маркий вообще, ношу без чехла и защиты стекла. обновил до последней сборки 13 андройда. вышла уже 14, но она мне нафиг не нужна.
Связь вообще огонь, взял такой же своему другану, так когда ему звоню, то это лучший звук который только может быть, четкий, чистый, натуральный, никакие оверпрайснутые айфоны, сасунги и другой мусор даже и не рядом по качеству связи.

Отдал за него с доставкой 100$.
В общем за свои деньги просто имба которая не контрится, аналогов нет :gigi:
Топовий звук у смартфоні за 100 баксів, вірю, я повірив :lol: та й від чого ці японські дрова будуть грітися, 480 снап часів палеозою
Як раз і будуть грітися ще краще, так як у заліза просто немає запасу ніякого. Я тут колись кидав 732 у якого на корпусі було 42+ градуси :gigi:
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

7mindfields: 16.07.2024 12:02 Топовий звук у смартфоні за 100 баксів, вірю, я повірив :lol:
ну ты ж не слышал. какой смысл мне :censoured: ? когда мне звонят со всяких 10-11 айфонов, у одного другана вообще последний, 14 про мах или какой там самый топ, всякие топовые сасунги, и ни кого я так качественно и четко не слышу как другана у которого такой же сони как и у меня.
JKrl
Member

Повідомлення

Якщо глухий, купить 7й xcover, він оре як не в себе
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

JKrl: 16.07.2024 16:43 Якщо глухий, купить 7й xcover, він оре як не в себе
я про качество, а ты про громкость :facepalm:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld: 16.07.2024 16:58
JKrl: 16.07.2024 16:43 Якщо глухий, купить 7й xcover, він оре як не в себе
я про качество, а ты про громкость :facepalm:
О, то соні ще й гучності не вистачає, тоді точно у смітник
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так-то норм, я б купив
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

На Амазоні Прайм Дей сьогодні для хитрих
спойлер
IMG_20240717_054518_182.jpg
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Це, вже, бляха, і не смішно...
murzik
Member

Повідомлення

псс, хлопці. я все ще не ккпив смартфон :lol: дочекаюсь що вщагалі зарядити не зможу

яккк щодо б-уууу SONY XPeria на олх? за тисяч 10
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/smar ... ewActive=0
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/sony ... UXgSH.html
нууу і багато інших

замість мотороли g32
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

2020 рiк > 12 вiдро > SONY > б/в > 10к :lol:
murzik
Member

Повідомлення

Donate
хуня?
бу айфони сосалккки ж купують. ..
в ту формулу треба ще додати мМоторолу G32 як першочерговий варіант
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вибачте, але купувати чотирирічний телефон за ~250 баксів то треба бути супер людиною з додатковою хромосомою.
Відповісти