Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 15.02.2024 10:27
snapdragon999: 15.02.2024 10:20Этот кацап живет в Китае, а сам с Черновцов написано с 2016.
щаз я там буду розбиратись.

ведеш блог російською -- значить ведеш для кацапів і відповідно сам кацап. Українці ведуть блоги українською для українців.
snapdragon999: 15.02.2024 10:20чем глубже в тылу тем патриотичнее юзер
це до чого ти написав взагалі?
ну скинь мені ні укр.мові ,де такий є відос в якому все детально розбирається ?
Чел живет в Китае и ведёт блоги для всех русскоязычных в мире, а не только кацапов российских.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 15.02.2024 10:29ну скинь мені ні укр.мові ,де такий є відос в якому все детально розбирається ?
навіщо тобі? ти пишеш російською, мав би добре все зрозуміти.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

del
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

До речі про блогерів, вчора побачив шорт на ютубі про найбільш продавані смартфони в 2023 в усьому світі, так виглядають перші 10 позицій:
спойлер
Зображення
Я офігів, якщо чесно :laugh:

Відправлено через 2 хвилини 15 секунд:
Побачив ось тут, якщо комусь цікаво:
https://youtube.com/shorts/pQKtytybasU? ... jwoHTQdORD
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 15.02.2024 11:07 До речі про блогерів, вчора побачив шорт на ютубі про найбільш продавані смартфони в 2023 в усьому світі, так виглядають перші 10 позицій:
спойлер
Зображення
Я офігів, якщо чесно :laugh:

Відправлено через 2 хвилини 15 секунд:
Побачив ось тут, якщо комусь цікаво:
https://youtube.com/shorts/pQKtytybasU? ... jwoHTQdORD
источник есть откуда он эту хрень взял? там в Индии сяоми только миллиард продано :laugh:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

leif
вибірка суто по сша напевно
шо за дебіл постійно тут мінусує?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Filabatya: 15.02.2024 13:02 leif
вибірка суто по сша напевно
шо за дебіл постійно тут мінусує?
а есть тут парочка или тройка :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 15.02.2024 12:18источник есть откуда он эту хрень взял? там в Индии сяоми только миллиард продано
ага, десять мільярдів :lol:

CANALYS REVEALS: TOP 10 SHIPPED SMARTPHONES WORLDWIDE IN 2023

вивчай.

Відправлено через 20 секунд:
Filabatya: 15.02.2024 13:02вибірка суто по сша напевно
ні.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80
це один третій квартал 2023р.

ну і різні аналітичні контори (Canalys, Counterpoint Research) по різному рахують, очевидно. якщо хтось бачив саме річний звіт від других -- кидайте сюди.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 15.02.2024 10:07 прям одразу "в сміття".

на твою думку між тими моделями між якими мурзік обирає така вже велика різниця?
Ну так я торгівлі був технікою десь 5 років, але фішка була така що я там сидів більше за енікея, збірки пк, ноутів, налаштування і т.п. гарантійний прийом і відправка до АСЦ якщо це потрібно. І в цілому за 5 років я відправив 2 сяомі по гарантії, за винятком дефектних поко м3 :laugh: А ось третій ешелон це мінімум раз в неділю... tecno, infinix, blackview, zte, prestigio і не знаю ще там що це прямо те що їздило дуже часто хоча продавалися вони завжди менше...
Там реально проблеми з якістю відвалитися може буквально все. Були випадки в моделях коли наприклад логи були не відключені, сама система криво зібрана, чи ще там щось.

Тому я скажу так, я ось не знаю взагалі що там по якості зараз. За нокію знаю тільки погане, за леново в те що в них раніше телефони під їх маркою дуже часто помирали через флешку. Купував би я щось з того що він собі обирає... Я би пішов купив А2+ краще чим потенційний геморой :laugh:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Берите айфон они служат по 6-7 лет)
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer: 15.02.2024 15:30 Берите айфон они служат по 6-7 лет)
Якщо в тебе 5к та ще й в кредит? :laugh: Якщо грошей купа тут взагалі нічого не обговорюється :gigi:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Donate
5к грн? Кто-то зарабатывает меньше 20к
Но вообще это шутка, я на ибее взял 11 айфон за 180евро
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer: 15.02.2024 15:40 Donate
5к грн? Кто-то зарабатывает меньше 20к
Но вообще это шутка, я на ибее взял 11 айфон за 180евро
Ну в нас частина населення взагалі сидить без ЗП :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate
зрозуміло. я вважав, що оце моторола-леново за 5к чи HMD-нокія за ті ж гроші це в принципі однаковий рівень якості.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 15.02.2024 15:36
Dark-seer: 15.02.2024 15:30 Берите айфон они служат по 6-7 лет)
Якщо в тебе 5к та ще й в кредит? :laugh: Якщо грошей купа тут взагалі нічого не обговорюється :gigi:
я знаю много людей которые беднее меня ,есть и безработные или вообще никогда не работали среди них ,студенты какие то и у них последние айфоны ,а у меня сяоми за 5 штук .Почему сразу нету денег,просто есть люди не любят на это много тратить .Звонит ,инет есть ,батарея держит ,камера есть какая то и нормально.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 15.02.2024 16:51
Donate: 15.02.2024 15:36

Якщо в тебе 5к та ще й в кредит? :laugh: Якщо грошей купа тут взагалі нічого не обговорюється :gigi:
я знаю много людей которые беднее меня ,есть и безработные или вообще никогда не работали среди них ,студенты какие то и у них последние айфоны ,а у меня сяоми за 5 штук .Почему сразу нету денег,просто есть люди не любят на это много тратить .Звонит ,инет есть ,батарея держит ,камера есть какая то и нормально.
murzik: 10.02.2024 20:46 Donate
viperest1
фільтр видає, значить є
у мене тач скрін і далі помирає, треба брати щось нове вже в оплату частинами, бо труба
ІРS дисплей це звісно ж плюс у Нокіа
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
:weep: :weep: :weep:
Печалька реально... Зараз в багатьох так , що люди без грошей. Де я працюю колись було 8000 чоловік . Почалась війна частина виїхала , частину скоротили... залишилось десь %15 ... :(

спойлер
приїхав телефон кур'єром на роботу.
Стоїть разом з навушниками ще не розпечатував , бо працюю 16 годин . :censoured: так і хочеться вже і зараз :gigi:
Відправлено через 1 хвилину 7 секунд:
Трохи мінуси познімав :gigi: :gigi:
murzik
Member

Повідомлення

короче. прийму в дар смартфон :beer:

Відправлено через 1 хвилину 42 секунди:
viperest1: 15.02.2024 20:41 бо працюю 16 годин
якщо оплачують понаднормові - то норм. таку роботу ще знайти треба. бо у мене все на шару хочуть, навіть якщо просто затрмиатися на 2-3 години для поговорити", все одно це мій час. або вийти на вихідних це взагалі .. і типу норм.

Відправлено через 3 хвилини 49 секунд:
самсунг не подобаються. всі що бачив у людей - кончене

чому не має смартфона хюндай, хонда, мітцубісі, форд? :teacher:
Відповісти