Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

snapdragon999: 01.08.2023 17:56
login55: 01.08.2023 17:18

краще вже Poco F5 Pro або OnePlus Ace 2 принаймі Redmi K60
Edge 40 ещё можно, ip68 даже есть
там проц MediaTek (( та акум 4400 мАг, це у купі не айс. а ціна ...
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

login55: 02.08.2023 08:25
snapdragon999: 01.08.2023 17:56

Edge 40 ещё можно, ip68 даже есть
там проц MediaTek (( та акум 4400 мАг, це у купі не айс. а ціна ...
Redmi k60, pro
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Redmi k60 взагалі для всього достатньо, ще й акум більшої ємності. У pro переплата за проц і матрицю Sony.
L E V
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

доброго дня. прийшов час змінити свій телефон, приглянувся pixel 6 pro, вартий уваги? чи може щоь порекомендуете, бюджет 15-20к.
дякую. можна в лс.
Engineer_1988
Member

Повідомлення

L E V: 02.08.2023 09:19 доброго дня. прийшов час змінити свій телефон, приглянувся pixel 6 pro, вартий уваги? чи може щоь порекомендуете, бюджет 15-20к.
дякую. можна в лс.
для початку почитати хоча б пару сторінок чи подивитись на пост вище
L E V
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Я періодично ціквлюсь темою, але тут дуже багато холівару стало, перечитувати все немає бажання та часу, Хочу просту відовідь: "рекмендую, або обратіть свій зір на...." , все ;) . Дякую за увагу. :beer:
Engineer_1988
Member

Повідомлення

L E V: 02.08.2023 10:22 Я періодично ціквлюсь темою, але тут дуже багато холівару стало, перечитувати все немає бажання та часу, Хочу просту відовідь: "рекмендую, або обратіть свій зір на...." , все ;) . Дякую за увагу. :beer:

Прикольно, тобто нехай у форумчан знайдеться час розписувати, бо "перечитувати все немає бажання та часу", тобто свій час цінний, а інших ні....
L E V
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Engineer_1988: 02.08.2023 10:32
L E V: 02.08.2023 10:22 Я періодично ціквлюсь темою, але тут дуже багато холівару стало, перечитувати все немає бажання та часу, Хочу просту відовідь: "рекмендую, або обратіть свій зір на...." , все ;) . Дякую за увагу. :beer:

Прикольно, тобто нехай у форумчан знайдеться час розписувати, бо "перечитувати все немає бажання та часу", тобто свій час цінний, а інших ні....
спойлер
Якщо ви мене не зрозуміли, то не втрачайте часу, ідіть зробіть щось корисне хочаб для себе :beer:
п.с. Це вже пішов холівар, а хотілось простої відповіді, більше не відповідаю на подібне, без образ ;)
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

вас спонукають переглянути лише декілька останніх сторінок. можливо там і буде цікава для вас інформація
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

L E V: 02.08.2023 09:19 доброго дня. прийшов час змінити свій телефон, приглянувся pixel 6 pro, вартий уваги? чи може щоь порекомендуете, бюджет 15-20к.
дякую. можна в лс.
конкретно пару останніх сторінок мова йшла про пікселі.
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

Ortyomko
:up: Шикарний форум. Вже сторінку списали про те, що було на двох попередніх сторінках.
Engineer_1988
Member

Повідомлення

login55: 02.08.2023 10:44 вас спонукають переглянути лише декілька останніх сторінок. можливо там і буде цікава для вас інформація
"перечитувати все немає бажання та часу" :gamer:
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Sploit: 02.08.2023 10:55 Ortyomko
:up: Шикарний форум. Вже сторінку списали про те, що було на двох попередніх сторінках.
:lol: ну як є
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donny_Duck: 01.08.2023 16:26 Доброго дня шановні. Що можете сказати про galaxy a34/a54, ще маю на увазі pixel 6a/6. Смартфоном користуюсь лайтово, в основу для вайберів, телеграмів, трохи фото, час від час подивитись відео та послухати музику. В ігри на смартфоні не граю. Телефон як правило беру на термін 3+ років. В пріоритеті стабільність роботи, танцями з бубном займатись уже немає бажання. Бюджет десь до 500$, бажано дешевше, так як хочу ще взяти більш менш хороші твс-ки.
Поки є 6а за 12к альтернативи за 300 баксів взагалі немає.

У А54 экран такий собі, не знаю що там по текстоліту можливо такий тонкий як і раніше, а one ui я б не сказав що це прям камяна стабільність роботи, як і взагалі в любого іншого варіанту інтерфейсу який змінює все...

На рахунок TWS
https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... twsej02jy/
Я на мене це найкращі TWS навушники взагалі, ще й коштують копійки :rolleyes: Нічого не скажу за більш топові варіанти але є pixel buds pro і я ніякого взагалі вау эффекту якість звуку в них як в Air 2 чи проводних рішеннях, ще э Xiaomi Redmi Buds 3 вони взагалі лайно не купуйте :laugh:
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Donate: 02.08.2023 15:12На рахунок TWS
там вистрілили не ці вуха, а Mi Air 2 Pro котрі випускались лише для китайського ринку
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Patruletz: 02.08.2023 16:02
Donate: 02.08.2023 15:12На рахунок TWS
там вистрілили не ці вуха, а Mi Air 2 Pro котрі випускались лише для китайського ринку
В мене ось такі китайска версія :laugh:
спойлер
Зображення
Service
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Кто-нибудь является владельцем такого чуда Blackview BV9800pro , интересует работа тепловизора
Engineer_1988
Member

Повідомлення

Donny_Duck: 01.08.2023 16:26 ... так як хочу ще взяти більш менш хороші твс-ки.
Подивись HUAWEI Freebuds 4i, чудові, чисте звучання, тримають довго
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Service: 02.08.2023 16:14 Кто-нибудь является владельцем такого чуда Blackview BV9800pro , интересует работа тепловизора
Можешь его послушать, если выдержишь 40 минут смехуёчков. Но брать такое только для тепловизора :laugh:
спойлер
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

login55: 02.08.2023 08:44 Redmi k60 взагалі для всього достатньо, ще й акум більшої ємності. У pro переплата за проц і матрицю Sony.
Да. У pro gen 2,а там gen 1. Но я считаю 5 тысяч это не стоит)) переплачивать. Камера там считай одна, то все шляпа для вида.

Отправлено спустя 1 час 47 минут 58 секунд:
Но нет 7 и 20 бенда 4g))
Відповісти