Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис: 31.07.2023 15:49 1. В мото чистий Андроїд. Але менший термін підтримки.
2. Як і в більшості смартів. Але модулі пристойні, тому ґуґл-камера і все норм.
3. Тензор і зараз не вогонь. Не далеко втік від edge 40, а в Edge 40 Pro краще.
4. Тензор чи дракони не гріються?
5. 6а? Edge 40 дорожче за 7а(десь ближче до Pixel 7), Edge 40 Pro по ціні Pixel 7 Pro(але тут уже в Мото SoC краще). В цілому ці смарти більш схожі між союою, ніж різні.
1. То що вони використовую AOSP це плюс. Але тут більше питання в тому як вирішуються проблема, і як швидко в цілому свіжі версії наприклад ОС приходять. Купуючи айфон це 6 років підтримки свіжими версіями, у гугла це 3 версії андроїду і кожні 3 місяці та же щось завозять нове в feature drop. А яка буде підтримка у мото? Ось сяомі може свіжий андроїд вам десь через рік завезти.
2. Проблема ж не в модулях, а в реалізації софту. Гкам не дає якість як у гугла воно лиш наближає.
3. Щеб він не був кращим, аппарат коштує 33к грн.
спойлер
Зображення
4. Всі гріються.
5. Проблема як раз в ціні. В тому що простий без про не дотягує до навідь 6а, а маючи на руках 33к можна подивитись вже взагалі до других аппаратів. Типа я не знаю чому мото, якщо там пересічний громадянин можно взагалі собі айфон купити, там взагалі гарантована якість :rotate: Ну тип я бачу взагалі ось прямо НУЛЬ варіантів купівлі саме мотороли, а не умовного самсунгу/айфону тощо.
P.S: Проблема 7 Про в тому що є 6 Про а він дешевше :laugh:
Востаннє редагувалось 31.07.2023 16:05 користувачем Donate, всього редагувалось 3 разів.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Уже лучше добавить на гнусмас 23 ультра чем та моторола, камеры лучше и все остальное. Моторола то уже не та моторола что была раньше, чистый китай
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Donate: 31.07.2023 16:00можно взагалі собі айфон купити, там взагалі гарантована якість
Айфон і якість :lol:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX: 31.07.2023 16:07
Donate: 31.07.2023 16:00можно взагалі собі айфон купити, там взагалі гарантована якість
Айфон і якість :lol:
Ну пробачте якщо вже в айфону якості немає то взагалі в мене немає ніяких варіантів :rotate:
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

snapdragon999: 31.07.2023 16:03Уже лучше добавить на гнусмас 23 ультра чем та моторола,
Якщо порівнювати ціни в одному магазині, то гнусмас коштує 51к проти 33, якщо вам потрібно, то докиньте, мені - ні!
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

YumaX: 31.07.2023 16:09
snapdragon999: 31.07.2023 16:03Уже лучше добавить на гнусмас 23 ультра чем та моторола,
Якщо порівнювати ціни в одному магазині, то гнусмас коштує 51к проти 33, якщо вам потрібно, то докиньте, мені - ні!
Так смотри не в одном))я видел 36
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

snapdragon999
Так і 40 про за 27 бачив, я не бачу сенсу ні в самсунг, ні, нажаль, в 13 серіїї Xiaomi
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

YumaX: 31.07.2023 16:13 snapdragon999
Так і 40 про за 27 бачив, я не бачу сенсу ні в самсунг, ні, нажаль, в 13 серіїї Xiaomi
В мотороле экран вроде от лыжи олед. Я не видел дешевле 32 с чем то, прошку, где 27?
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

snapdragon999: 31.07.2023 17:01В мотороле экран вроде от лыжи олед. Я не видел дешевле 32 с чем то, прошку, где 27?
Да, за 27 йде легке б/в на олх але там були прошки по 29, так само за 13 я взяв звичайний 40 з гарантією 1 рік від магазину, зараз там вже закінчились :dontknow:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

YumaX: 31.07.2023 17:23
snapdragon999: 31.07.2023 17:01В мотороле экран вроде от лыжи олед. Я не видел дешевле 32 с чем то, прошку, где 27?
Да, за 27 йде легке б/в на олх але там були прошки по 29, так само за 13 я взяв звичайний 40 з гарантією 1 рік від магазину, зараз там вже закінчились :dontknow:
Аппарат конечно интересный, но зарядка 125w как то стремно, надо с гарантией хорошей
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

snapdragon999: 31.07.2023 17:26но зарядка 125w как то стремно
Та да, я поки заряджав 68Вт від звичайного, теж всасує швидко :gigi:
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Donate, так я ніби і не захищав мото. А ціна на апарати робить їх неконкурентними, хоча вони навіть краще нових Pixelів по начинці(і беспроводна зарядка є в молодших, і проци в старших краще). Тут вже можна актуальні самсунги дивитися або iPhone від 11 до 13(навіть 14, якщо на 128 буває ціну Edge 40 Pro). Сумнівний вибір: якби і не погані, але конкуренти перевершують.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Барбарис: 31.07.2023 18:01 Donate, так я ніби і не захищав мото. А ціна на апарати робить їх неконкурентними, хоча вони навіть краще нових Pixelів по начинці(і беспроводна зарядка є в молодших, і проци в старших краще). Тут вже можна актуальні самсунги дивитися або iPhone від 11 до 13(навіть 14, якщо на 128 буває ціну Edge 40 Pro). Сумнівний вибір: якби і не погані, але конкуренти перевершують.
11-13... фон ты равняешь с едже 40 и даже ставишь выше ?смешно. Нормальный аппарат на голом андроиде и с хорошей начинкой.Те огрызки вообще не сравнивают с такими устройствами.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Барбарис
Який конкурент перевершує 40 pro або 40, хоча б з мінімальною різницею в ціні?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

snapdragon999, чого чекати від повернутого на драконах.
Не особливо люблю їх, але в даному випадку iPhone наче Lexus. Отримуєш стабільний пристрій з відмінними камерами, де плюси переважають мінуси. Через декілька років вони максимально ліквідні на вторинному ринку. Мото не буде варте нічого, тому так, порівнюю. За таку ціну вони повинні давати більше.

Відправлено через 6 хвилин 34 секунди:
YumaX, айфони, самсунги 22, навіть С23 з мінімальним об'ємом пам'яті можна знайти, пікселі 7, про. Моторола своїми флагманами така ж як інші китайці, тому який сенс обирати її?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Барбарис: 31.07.2023 18:36 snapdragon999, чого чекати від повернутого на драконах.
Не особливо люблю їх, але в даному випадку iPhone наче Lexus. Отримуєш стабільний пристрій з відмінними камерами, де плюси переважають мінуси. Через декілька років вони максимально ліквідні на вторинному ринку. Мото не буде варте нічого, тому так, порівнюю. За таку ціну вони повинні давати більше.

Відправлено через 6 хвилин 34 секунди:
YumaX, айфони, самсунги 22, навіть С23 з мінімальним об'ємом пам'яті можна знайти, пікселі 7, про. Моторола своїми флагманами така ж як інші китайці, тому який сенс обирати її?
Через пару років у тех айфонов будут убитые в хлам аккумы и они станут с заниженной производительностью программно,как это любит делать ваша корпорация , а та моторола по железу лет 5 будет актуальна.Но ты прав, найдуться хомяки, которые их купят даже такие как они есть))
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А я на Sony Xperia 10iv просматриваю но пока цена на него не в коня корм. Даже если одеть чехол то ширина не превысит 70мм. Для меня это критично т.к рука маленькая и пальцы короткие.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Барбарис: 31.07.2023 18:36YumaX, айфони, самсунги 22, навіть С23 з мінімальним об'ємом пам'яті можна знайти, пікселі 7, про. Моторола своїми флагманами така ж як інші китайці, тому який сенс обирати її?
13/14 айфони з 256 памяті коштують значно дорожче, я вже не говорю про те, що це айфони, с22 і піксель на снапі ген 2 в студію, пліз, про китайців це взагалі треш, та ж сяомі це тру китай, сяомі - одні з кращих смартфонів взагалі випускає, чи ми говоримо про Мейзу, які глобалки не мають, епл робить свої девайси в Китаї, моторола це по факту Lenovo, теж не хілий it бренд, глобальної версії на снапі 2, дешевше мото 40 про просто нема, це факт!
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

YumaX: 31.07.2023 18:50
Барбарис: 31.07.2023 18:36YumaX, айфони, самсунги 22, навіть С23 з мінімальним об'ємом пам'яті можна знайти, пікселі 7, про. Моторола своїми флагманами така ж як інші китайці, тому який сенс обирати її?
13/14 айфони з 256 памяті коштують значно дорожче, я вже не говорю про те, що це айфони, с22 і піксель на снапі ген 2 в студію, пліз, про китайців це взагалі треш, та ж сяомі це тру китай, сяомі - одні з кращих смартфонів взагалі випускає, чи ми говоримо про Мейзу, які глобалки не мають, епл робить свої девайси в Китаї, моторола це по факту Lenovo, теж не хілий it бренд, глобальної версії на снапі 2, дешевше мото 40 про просто нема, це факт!
Ещё и зарядку хорошую кладут в комплект и чехольчик в отличии от тех жлобов)) надо брать
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX: 31.07.2023 16:07
Donate: 31.07.2023 16:00можно взагалі собі айфон купити, там взагалі гарантована якість
Айфон і якість :lol:
Це вже яка стадія прийняття? Виправдовувати покупку мотороли за 33к :lol:
YumaX: 31.07.2023 18:50 сяомі - одні з кращих смартфонів взагалі випускає
Зображення
Відповісти