Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 06.07.2023 13:37
там батарея будет усохшая ,пару часов держать
Да батарей на айфони як лайна в інтернеті. Друге питання в їх якості. Трете питання повного адекватного функціонування телефону. Дуже часто є б/у десятки з якимось сдохшим мікрофоном. Трете там фізічна кнопка яка дуже часто виходила зі строю. Треба просто розуміти що доцілість купування б/в будь якої речі випаровується якщо там щось не так, а ви своїми силами це відремонтувати це не можете :shuffle:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 06.07.2023 13:45
snapdragon999: 06.07.2023 13:37
там батарея будет усохшая ,пару часов держать
Да батарей на айфони як лайна в інтернеті. Друге питання в їх якості. Трете питання повного адекватного функціонування телефону. Дуже часто є б/у десятки з якимось сдохшим мікрофоном. Трете там фізічна кнопка яка дуже часто виходила зі строю. Треба просто розуміти що доцілість купування б/в будь якої речі випаровується якщо там щось не так, а ви своїми силами це відремонтувати це не можете :shuffle:
Там новая батарея с гулькин х.., а бу, которому 5 лет то вообще))на счёт аналогов не знаю. На xiaomi redmi 3s брал hoco, работает нормально полгода, не хуже орига по автономности, как на айфон не подскажу. Я б такое не брал
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

iwojima
Не батько, але Кумі кращого друга вже третій телефон по собівартості віддаю. Хлопчику наче шось 8 чи 9 років + ще меншенький. Samsung A22 - закосплеїв крейсер Москву в унітазі... нажаль летально. Шо дивно для мене, старенький А8+ 2018 го року ніч провів в таких самих умовах і все працює...
Якийсь дешевенький реалмі вдало впав під час поїздки на велосипеді. Живий, але добряче побитий.
Я це до чого... бажано шось, що гарно зібране і витривале. Для мене це apple, samsung, Motorola, LG і здається когось забув... всякі китайці третього дивізіону - мімо точно. Також ж я б не переплачував за нове офіційне з гарантією. Якийсь лютий сіряк, чи привезений з забугра - норм. Бо вірогідність настання гарантійного випадку доволі низька, а ось інші події доволі імовірні..
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 06.07.2023 13:51 Там новая батарея с гулькин х.., а бу, которому 5 лет то вообще))
Ти не повіриш але китайці приводять до ладу все ;) Причому їх наробили в такої кількості що навідь на 4 айфон ще знайти можна :laugh:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donate: 06.07.2023 13:56
snapdragon999: 06.07.2023 13:51 Там новая батарея с гулькин х.., а бу, которому 5 лет то вообще))
Ти не повіриш але китайці приводять до ладу все ;) Причому їх наробили в такої кількості що навідь на 4 айфон ще знайти можна :laugh:
Ну тут уже каждый сам решает брать не брать. Я бы взял нового китайца чуть добавил на более менее аппарат с 4 оперативки хотя бы . Они свои функции нормально выполняют и батарея ок держит. Если пенсионеру, то нормально, он же не играет в игры и т.п и гарантия будет нормальная.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кстати, об аккумуляторах. Где найти нормальный аккум для Huawei P9? Телефон даже сейчас достаточно быстрый, а с аккумом беда.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ervin: 06.07.2023 13:55 iwojima
Не батько, але Кумі кращого друга вже третій телефон по собівартості віддаю. Хлопчику наче шось 8 чи 9 років + ще меншенький. Samsung A22 - закосплеїв крейсер Москву в унітазі... нажаль летально. Шо дивно для мене, старенький А8+ 2018 го року ніч провів в таких самих умовах і все працює...
Якийсь дешевенький реалмі вдало впав під час поїздки на велосипеді. Живий, але добряче побитий.
Я це до чого... бажано шось, що гарно зібране і витривале. Для мене це apple, samsung, Motorola, LG і здається когось забув... всякі китайці третього дивізіону - мімо точно. Також ж я б не переплачував за нове офіційне з гарантією. Якийсь лютий сіряк, чи привезений з забугра - норм. Бо вірогідність настання гарантійного випадку доволі низька, а ось інші події доволі імовірні..
Ну якщо не привчати з малих років воно буде так все життя :lol:
Самсунг і гарнозібране це вже взагалі кек. Возьміть там любу А-шку останніх років і подивіться на її плату. Тонюсенька плата із компаундом бонусом, і потім подивіться на плати тих же сяомі. У самсунгів там відвалів повно :laugh: Моторолу взагалі леново клепають :facepalm:

І взагалі я не бачу тут самого важливого в ваших порадах. Достатньо добра чохол книжка. Ось що що а вона від падінь захищає добре :laugh:

Added in 1 minute 2 seconds:
snapdragon999: 06.07.2023 14:00 Ну тут уже каждый сам решает брать не брать. Я бы взял нового китайца чуть добавил на более менее аппарат с 4 оперативки хотя бы . Они свои функции нормально выполняют и батарея ок держит. Если пенсионеру, то нормально, он же не играет в игры и т.п и гарантия будет нормальная.
Це все залежить від того за скільки дитина вбє телефон :dontknow:
Востаннє редагувалось 06.07.2023 14:07 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

ervin: 06.07.2023 13:55Бо вірогідність настання гарантійного випадку доволі низька, а ось інші події доволі імовірні..
Тоді потрібно додатково взяти гарантію на 1 рік :gigi:

Всім дякую за поради :beer:
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

snapdragon999: 06.07.2023 13:37
Artem_K: 06.07.2023 13:30 iwojima
От у перший класс то питання. Як варіант - б\у iPhone з старих щось типу 8-ки на 64Гб - вони недорогі й розміру невеликого, як раз під малу руку, бо все нове буде 6,4 дюйми десь.
там батарея будет усохшая ,пару часов держать.Лучше новый на 5000 мач китаец какой то
Вообще нельзя сравнивать бюджетное китайское корявое андроидное типа 12С и в том же ценовом диапазоне с айфонами. Это как, я не знаю, новые таврии равнять к подержанным бмв. Хуже во всем, зато новое из салона.
Батарею можно поменять, и будет нормально держать год-полтора. Плюс снабдить портативной банкой на 5ач, которая весит понты и 2.5 раза зарядит айфон, если чадо переиграет в игры или пересидит в видео-коллах. Другое дело, что А11 уже не так энергоэффективен в работе с текущими версиями софта. Лучше посмотреть на б/у SE 2020, они совсем чутка дороже, и еще будут обновления на 1-2 версии iOS.
Engineer_1988
Member

Повідомлення

Господа, пару вопросов об iPhone SE 2020 Neverlock :
1. ПЗУ 64 гб достаточно или 128 гб таки?
2. Риночная стоимость сие чуда за хорошее состояние( батарея жел. за 90%). До 5-6 к купить реально?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

er[socrates]: 06.07.2023 14:48 Вообще нельзя сравнивать бюджетное китайское корявое андроидное типа 12С и в том же ценовом диапазоне с айфонами. Это как, я не знаю, новые таврии равнять к подержанным бмв. Хуже во всем, зато новое из салона.
Батарею можно поменять, и будет нормально держать год-полтора. Плюс снабдить портативной банкой на 5ач, которая весит понты и 2.5 раза зарядит айфон, если чадо переиграет в игры или пересидит в видео-коллах. Другое дело, что А11 уже не так энергоэффективен в работе с текущими версиями софта. Лучше посмотреть на б/у SE 2020, они совсем чутка дороже, и еще будут обновления на 1-2 версии iOS.
Сидишь читаешь тут удивляешь что вообще находишься на форуме людей которые увлекаются техникой... Будто в комменты к рядовой новости зашёл...
бюджетное китайское корявое андроидное типа 12С
Равнять новые таврии к бмв можно было бы если бы прогресс не стоял на месте. А телефоны трёхлетней давности не смотря на всю свою актуальность выглядят ну мягко говоря не очень. Сравнивать iphone se 2020 с 4,7 дюймовий экраном и 12С нет смысла. На 6,7 экране тупо удобней скролить играть и подавно. Что бы там товарищи не говорили это уже признак "старопердунства" как только что то виходит новое они не хочу не буду :lol:

Так облизывать SE :rotate: Хоча телефон сам по себе виглядит больше как шутка.
спойлер
Зображення
2 часа (!) в нагрузке 2 (!) :weep: Я думал что это шутка но полез в обзоры там в целом все во мнении что телефон не доживает до конца дня :weep:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Engineer_1988: 06.07.2023 15:041. ПЗУ 64 гб достаточно или 128 гб таки?
Залежить від використання.
Наприклад, я не граю в ігри на телефоні, не дуже багато фотографую і знімаю відео.
Але маю купу всілякого софту, в тому числі навігаційних програм.
Зайнято 45 Гб.
Але я впевнений, що для активних фотографів 64 Гб вже буде мало. А скидати фото/відео щодня в cloud теж доволі напряжно.
Тому вибираю варіант 128 Гб і більше.

Відправлено через 2 хвилини 22 секунди:
Donate: 06.07.2023 16:28Я думал что это шутка
"Шутка" - це ігнорити показники з цього ж графіку по типових задачах :learn:
Engineer_1988
Member

Повідомлення

Васильович: 06.07.2023 16:36 Залежить від використання.
Наприклад, я не граю в ігри на телефоні, не дуже багато фотографую і знімаю відео.
Але маю купу всілякого софту, в тому числі навігаційних програм.
Зайнято 45 Гб.
Але я впевнений, що для активних фотографів 64 Гб вже буде мало. А скидати фото/відео щодня в cloud теж доволі напряжно.
Тому вибираю варіант 128 Гб і більше.
ні, фото не роблю, чисто дзвінки + месенджери, серфінг. Тут для розуміння скільки залиш. вільного місця з установ. системи наприклад натому 64 гб навіть
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 06.07.2023 16:36
Donate: 06.07.2023 16:28Я думал что это шутка
"Шутка" - це ігнорити показники з цього ж графіку по типових задачах :learn:
спойлер
де шо? :rotate:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Васильович: 06.07.2023 16:36
Engineer_1988: 06.07.2023 15:041. ПЗУ 64 гб достаточно или 128 гб таки?
Залежить від використання.
Наприклад, я не граю в ігри на телефоні, не дуже багато фотографую і знімаю відео.
Але маю купу всілякого софту, в тому числі навігаційних програм.
Зайнято 45 Гб.
Але я впевнений, що для активних фотографів 64 Гб вже буде мало. А скидати фото/відео щодня в cloud теж доволі напряжно.
Тому вибираю варіант 128 Гб і більше.

Відправлено через 2 хвилини 22 секунди:
Donate: 06.07.2023 16:28Я думал что это шутка
"Шутка" - це ігнорити показники з цього ж графіку по типових задачах :learn:
128 надо брать как минимум, я тоже в игры не играю, но у меня например 70гб забито св основном приложениями и это учитывая шо ещё карта стоит на 128 с музыкой и прочей ерундой. Сейчас приложения объёмные стали делать,быстро забивается. А чтоб не глючило надо чтоб 30% хотя бы оставалось свободно.
64 это вообще минимальная норма, 32 для пенсов с 5 приложениями.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В тому ж графіку, що в твоєму попередньому повідомленні :rotate:
За русняві відоси - мінус в карму :rolleyes:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Васильович: 06.07.2023 17:22
В тому ж графіку, що в твоєму попередньому повідомленні :rotate:
За русняві відоси - мінус в карму :rolleyes:
Китайці підтримують русню, то що будемо брати айфони та пікселі і гнусмаси теперь?А якщо їх роблять в Китаї це зрада чи ні?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 06.07.2023 17:22
В тому ж графіку, що в твоєму попередньому повідомленні :rotate:
За русняві відоси - мінус в карму :rolleyes:
Люди вже взагалі навідь тести читать не вміють :facepalm:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

er[socrates]: 06.07.2023 14:48
snapdragon999: 06.07.2023 13:37

там батарея будет усохшая ,пару часов держать.Лучше новый на 5000 мач китаец какой то
Вообще нельзя сравнивать бюджетное китайское корявое андроидное типа 12С и в том же ценовом диапазоне с айфонами. Это как, я не знаю, новые таврии равнять к подержанным бмв. Хуже во всем, зато новое из салона.
Батарею можно поменять, и будет нормально держать год-полтора. Плюс снабдить портативной банкой на 5ач, которая весит понты и 2.5 раза зарядит айфон, если чадо переиграет в игры или пересидит в видео-коллах. Другое дело, что А11 уже не так энергоэффективен в работе с текущими версиями софта. Лучше посмотреть на б/у SE 2020, они совсем чутка дороже, и еще будут обновления на 1-2 версии iOS.
Что там корявого?)) это ж не дуджи или какое то техно. Что хорошего в том се, железо уровня 2015 года за оверпрайс?Не старое бмв и таврия, а какой нибудь рено логан или фокус.Таврия это какая нибудь старая нокиа на симбиане))
zlodeyua
Member

Повідомлення

Народ, вроде форум айтишников?Возьмите новый 11t pro, 1-2 обновления ещё будет, не глючит, заряжаеться быстро.Кто так боиться разбить оклейте автомобильной плёнкой да и всё.

Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
А то, айфон или древнего китайца обсуждают:)
Это как сейчас думать брать Ситроен С3 например или убогий Логан/Сандеро:)
Відповісти