Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Smakolyk
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope: 26.06.2023 06:20 Smakolyk
Не бери Пиксель , серьезно... Это кипятильник, я такого давно не видел. На 4пда многие пишут о нагреве , только потом сообщения трут , там не принято видимо ругать святой пиксель.
Пиксель 6а у знакомого, тоже грелся , он его сменил на S20FE на 865 и горя не знает
Кстати, как ваш пиксель, за время эксплуатации лучше не стал ?
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Pixel 7, пользуюсь уже полгода, полёт нормальный. Очень шустрый и приятный. Единственное, что чуть непонятно: он за ночь может сожрать как 5% батареи, так и 20%. Я так понимаю, ночью какие-то обновы шуршат или что. А так за день бывает, что с 100% заряд падает до 70 к вечеру.
Smakolyk
Member
Аватар користувача

Повідомлення

er[socrates]: 27.06.2023 21:48 Pixel 7, пользуюсь уже полгода, полёт нормальный. Очень шустрый и приятный. Единственное, что чуть непонятно: он за ночь может сожрать как 5% батареи, так и 20%. Я так понимаю, ночью какие-то обновы шуршат или что. А так за день бывает, что с 100% заряд падает до 70 к вечеру.
Кстати, а как у вас со связью? Без танцев с бубном? Дозваниваются нормально, интернет на месте?
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Smakolyk: 28.06.2023 11:14
er[socrates]: 27.06.2023 21:48 Pixel 7, пользуюсь уже полгода, полёт нормальный. Очень шустрый и приятный. Единственное, что чуть непонятно: он за ночь может сожрать как 5% батареи, так и 20%. Я так понимаю, ночью какие-то обновы шуршат или что. А так за день бывает, что с 100% заряд падает до 70 к вечеру.
Кстати, а как у вас со связью? Без танцев с бубном? Дозваниваются нормально, интернет на месте?
полёт нормальный во всём
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Smakolyk: 27.06.2023 21:00Кстати, как ваш пиксель, за время эксплуатации лучше не стал ?
Греется, я уже привык даже... Сама система летает , плавность супер. Со связью проблем нет. Если бы не нагрев , было бы отлично , а так даж не знаю, ждать пока похолодает, будет руки греть :D
Это без чехла , стеклянный корпус сильно нагревается, чехол все ещё в пути , заказал карбоновый... Может в чехле не будет так ощущаться

Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
er[socrates]: 27.06.2023 21:48сожрать как 5% батареи, так и 20%
Он может прожить 6 часов экрана , а может 4 примерно в одинаковых сценариях использования, такое многие отмечают и а обзорах видел и у меня так
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope
Можно попробовать отключать передачу данных на ночь.
Smakolyk
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope: 29.06.2023 01:18
Smakolyk: 27.06.2023 21:00Кстати, как ваш пиксель, за время эксплуатации лучше не стал ?
Греется, я уже привык даже... Сама система летает , плавность супер. Со связью проблем нет. Если бы не нагрев , было бы отлично , а так даж не знаю, ждать пока похолодает, будет руки греть :D
Это без чехла , стеклянный корпус сильно нагревается, чехол все ещё в пути , заказал карбоновый... Может в чехле не будет так ощущаться

Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
er[socrates]: 27.06.2023 21:48сожрать как 5% батареи, так и 20%
Он может прожить 6 часов экрана , а может 4 примерно в одинаковых сценариях использования, такое многие отмечают и а обзорах видел и у меня так
Хах, подогрев руки зимой - своенравный плюс :gigi: Думаю с чехлом будет действительно получше. Всякие пленки не клеили, как экран?
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Maxhope: 29.06.2023 01:18
Smakolyk: 27.06.2023 21:00Кстати, как ваш пиксель, за время эксплуатации лучше не стал ?
Греется, я уже привык даже... Сама система летает , плавность супер. Со связью проблем нет. Если бы не нагрев , было бы отлично , а так даж не знаю, ждать пока похолодает, будет руки греть :D
Это без чехла , стеклянный корпус сильно нагревается, чехол все ещё в пути , заказал карбоновый... Может в чехле не будет так ощущаться

Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
er[socrates]: 27.06.2023 21:48сожрать как 5% батареи, так и 20%
Он может прожить 6 часов экрана , а может 4 примерно в одинаковых сценариях использования, такое многие отмечают и а обзорах видел и у меня так
В каких сценариях греется? Какие температуры при этом?

Живучесть батареи в часах экрана априори не меряется. Если в первый раз вам хватило на дольше, чем во второй, значит во второй раз была больше нагрузка на другие компоненты.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Smakolyk: 29.06.2023 11:51Всякие пленки не клеили, как экран?
Неа
er[socrates]: 29.06.2023 14:15В каких сценариях греется? Какие температуры при этом?
В любых... Телеграмм , Ютуб. Ну если смотреть по процу , то он как бы и не греется, 40-48 градусов, тогда как на моем старом 1+ под 70... Но при этом 1+ холодный по корпусу , Пиксель горячий.
Температура батареи на пикселе 35-38 , в жаркий день было 40-41
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Maxhope: 29.06.2023 20:13 Температура батареи на пикселе 35-38 , в жаркий день было 40-41
У меня +/- аналогично по температурам, но горячим не ощущается. Может из-за чехла.
Engineer_1988
Member

Повідомлення

Страшно подумати ,якщо у вас будуть авто , будете при 100град караул кричати? :D :D :D :D .Ну нема чим зайнятись, температури вимірюють :D :D :D
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Engineer_1988
А если у тебя в авто будет печка летом работать, а окна не открываются и она не выключается, норм?
Так и тут , дело вообще не в температуре,а в том что корпус нагревается сильно , сильнее чем у меня до этого любой смартфон и а руке держать неприятно. Хотя наверное HTC one X на Tegra3 грелся даже сильнее , но то сто лет назад было
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope: 29.06.2023 23:20 Engineer_1988
А если у тебя в авто будет печка летом работать, а окна не открываются и она не выключается, норм?
Так и тут , дело вообще не в температуре,а в том что корпус нагревается сильно , сильнее чем у меня до этого любой смартфон и а руке держать неприятно. Хотя наверное HTC one X на Tegra3 грелся даже сильнее , но то сто лет назад было
У меня хлаоми 11т так же грелся по поводу и без, а если запустить игры там разрешение 480p и как утюг с 25 кадрами :laugh: Хотя по бумаге он почти как тензор :laugh: Я на текущем телефоне в геншине ультры могу позволить в 30 фпс, даже 60 только недолго. А на 11т там страшно :laugh: Хотя в целом абсолютно все топы последжних лет горячие достаточно. :insane:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Зачем на телефоне в игры играть, если есть пк?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.06.2023 23:59 Зачем на телефоне в игры играть, если есть пк?
навіщо тобі телефон з камерою, якщо для цього є професійні рішення? Те ж саме можна запитати про будь-яку іншу фічу телефону, тому що мобільні сервіс-помийки це майбутнє, подобається це тобі, чи ні, значення не має
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 29.06.2023 23:59 Зачем на телефоне в игры играть, если есть пк?
Аркнайтс/Блю Архив/Стар Рейл/Хонкай 3 + Геншин (когда есть контент т.е. раз 6 месяцев)/PGR не жалуюсь заходит на две головы выше любого ААА выходившего в последние года :shuffle:

Added in 45 seconds:
7mindfields: 30.06.2023 01:21тому що мобільні сервіс-помийки це майбутнє
Тобно ПК ігри з аналогом купи лайно в мішку кращі? :insane: Нуль нових свіжих ідей :laugh:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 30.06.2023 02:09
7mindfields: 30.06.2023 01:21тому що мобільні сервіс-помийки це майбутнє
Тобно ПК ігри з аналогом купи лайно в мішку кращі? :insane: Нуль нових ідей, 70 баксів за гру і гуляй :laugh:
Так ти порівнюй з нормальними іграми на пк, а не зі сраними клікерами та кривими портами :rolleyes:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 30.06.2023 02:12 Так ти порівнюй з нормальними іграми на пк, а не зі сраними клікерами та кривими портами :rolleyes:
А що на ПК вийшло? Я скажу Blade & Soul 2012 рік це едина гра яка на геймпаді не гралася взагалі (NCSOFT тоді мала гарних людей, так як успіх ЛА2 дозволяв експеременти), так як клавіш забагато і це взагалі останній ПК ексклюзив, в тот час коли ПК гравці кайфували від управління заточене під клаво миш. А все інше це порти з консолей :gigi: Десь як раз в 12 році ПК ексклюзиви закінчились і почалася різанина всьго щоб на геймпаді було приемно грати :gigi: Нічого не маю против, але зараз ПК геймінг це порти з консолей :rotate: А якщо дивитися останні тенденції взагалі з мобілок ще бонусом тому що unity і тому що це судя чи з всього не так складно :laugh: Є единий плюс всього цього воно хоч на 750ті гратися добре буде :laugh:
Є офк куча всякого інді але там ексклюзивність тому що сил буде не достатньо вийти на консолі

А це я до того що взагалі купівля або збірка ПК для людини яка пограла багато в що на данний момент взагалі така собі, гроші вбухаєш, а "игорьтонет". Да і студій які взагалі можуть щось ААА гарне зробити я думаю напевно менше 10 штук. Я ось напевно VALVE можу сказати що це студія яка може зробити зненацька новий проект і він буде прям кров з молоком :shuffle:
Востаннє редагувалось 30.06.2023 02:33 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 30.06.2023 02:29
7mindfields: 30.06.2023 02:12 Так ти порівнюй з нормальними іграми на пк, а не зі сраними клікерами та кривими портами :rolleyes:
А що на ПК вийшло? Я скажу Blade & Soul 2012 рік це едина гра яка на геймпаді не гралася взагалі (NCSOFT тоді мала гарних людей, так як успіх ЛА2 дозволяв експеременти), так як клавіш забагато і це взагалі останній ПК ексклюзив, в тот час коли ПК гравці кайфували від управління заточене під клаво миш. А все інше це порти з консолей :gigi: Десь як раз в 12 році ПК ексклюзиви закінчились і почалася різанина всьго щоб на геймпаді було приемно грати :gigi: Нічого не маю против, але зараз ПК геймінг це порти з консолей :rotate: А якщо дивитися останні тенденції взагалі з мобілок ще бонусом тому що unity і тому що це судя чи з всього не так складно :laugh: Є единий плюс всього цього воно хоч на 750ті гратися добре буде :laugh:
Є офк куча всякого інді але там ексклюзивність тому що сил буде не достатньо вийти на консолі
Я мав на увазі порти з мобільних на пк, навіть криві порти з соснолей на пк на 3 голови вище, ніж весь мобільний геймінг в цілому (суб’єктивно), і взагалі, я на пк зможу запустити любий мобільний додаток чи гру, чи якись консольний емулятор з 2000х (привіт сєга дрімкаст з віджиланте 8), соснольні ексклюзиви та порти, зможеш хоча б третину з існуючих ігр чи соснольних портів запустити на телефоні?
Завжди забавляли ці нитики, в яких ігорі постійно тонуть, в стимі під пару сотен ігор, на які немає часу, а хтось від відсутності ігор стогнує
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 30.06.2023 02:32 Я мав на увазі порти з мобільних на пк, навіть криві порти з соснолей на пк на 3 голови вище, ніж весь мобільний геймінг в цілому (суб’єктивно)
Завжди забавляли ці нитики, в яких ігорі постійно тонуть, в стимі під пару сотен ігор, на які немає часу
Тільки пробачте але якість ПК версії любого гри mihoyo дає прикурити будь якої ААА конторі :facepalm: На старті без жодних багів, лагів, безкоштовно, кроссплатформа, працює навідь на старих картах по типу 750ті без питань, має ААА якості саундрек +/- щось схоже на гарну режисуру, цільний дизайн, необовязковий донат, кожні 6 місяців новий контент. Кожна гра пробує себе в новому жанрі. І це все за 10+ років зробили 3 кляті віабушних китайця :facepalm: Я бачу що там, яка якість і все таке, і що в нас. А в нас крінж :facepalm: Цей крінж вже і до Соні дойшов тепер замість сінгл плеер ігор вони будуть з кожної гри робити свою гру сервіс і це все буде всюди, тільки якість традиційно лайно буде, так як ще раз більшість студій проекти робить не для тебе і не для себе, гра-звіт не більше. Можливо гру для себе зробити фінансово успішною, але треба всіх эффективних менеджерів ставити на місце, в нас так взагалі не вміють (я вірю що провальний артифакт зробив валве більш обережними з монетизацією, і це напевно єдина контора яка могла зробити висновки).
Відповісти