Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А что сейчас есть интересного, лёгкого до 190гр, тонкого до 85мм и с хорошей камерой? Обязательно 2сим. Из среднего или верхнего эшелона. И не слабее снапа 8+ ген1
Икорян
Member

Повідомлення

snapdragon999, не хватает записи звонков и кастомизации рабочего стола ?
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

7mindfields: 15.10.2024 23:50Це якийсь мєм, виправдовувати покупку китайського лайна і розповідати про зекономлений час на зарядці, коли ви проводите години в пошуках вирішення проблем на профільних форумах
оба обсуждаемых телефона китайские что ты хотел сказать родной?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 15.10.2024 22:54Желаете его тратить на зарядку?
ну я ж кажу, що вам же має бути відомо, що під час зарядки телефону можна займатись своїми справами, наприклад, спати, правда ж? я от, як писав трохи вище, зарядив свій 15 промакс за рік використання рівно 200 разів на теперішній день. більшість з них зарядкою, мабуть, 10вт (скільки виключений комп віддає по USB-c? я точно не знаю), і також інколи в машині по бездротовій зарядці, яка також 10вт. і жодного разу я не відчув через це дискомфорту і або спіймав себе на думці, що я "витрачаю час на зарядку". якщо що, у мене є і набагато більш потужні зарядки (160вт ugreen) і павербанки (anker prime), але у мене не трапилось за рік випадку коли б мені це стало у нагоді. мабуть залежить від людини і того, як саме вона використовує телефон. а вам зарядки на 1 день не вистачає, так? доводиться підзаряжати?

Відправлено через 4 хвилини 5 секунд:
Икорян: 16.10.2024 00:03не хватает записи звонков и кастомизации рабочего стола ?
і дублювання додатків! я вже запам'ятав :gigi:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 16.10.2024 00:04
7mindfields: 15.10.2024 23:50Це якийсь мєм, виправдовувати покупку китайського лайна і розповідати про зекономлений час на зарядці, коли ви проводите години в пошуках вирішення проблем на профільних форумах
оба обсуждаемых телефона китайские что ты хотел сказать родной?
Те, що людина, яка дійсно цінує свій час, не буде купувати китайські напівфабрикати, і потім шити якісь індонезійські прошивки, шукати «правильні» конфіги для gcam etc, бо там дають безкоштовні 500вт зарядний блок, скло і чохол
S: 15.10.2024 23:33 если нужна камера то нужно покупать не телефон, а проф. зеркалку. Все остальное плюс минус у всех одинаково и платить за это в разы больше смысла нет.
З такими тейками щось про клініки з покупками айфонів розповідати, типовий адепт паперових характеристик
Відповісти