Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
murzik
Member

Повідомлення

хто хоче брати моторолу - беріть сяомі :lol:
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Vlaad13: 16.08.2024 12:04Купил себе мото g54 глаза от экрана не болят но на улице тускловат, на работе девушка купила Ксяоми 13 лайт, там амолед и у меня от него глаза вообще не уставали что для меня редкость, знал бы что так будет взял бы его
Edge 40/neo :-P
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

там даже на розетке пишут что все моторолы быстрее розряжаються чем ксяоми(чекнул три модели)
с одной стороны зачем я с этой моторолой связался :facepalm:
с другой звук динамиков норм - экран полунорм - и это все за дешиво
короче испытываю смешанные чувства к своему телефону - но снова моторолу не куплю
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 27.08.2024 12:41 там даже на розетке пишут что все моторолы быстрее розряжаються чем ксяоми(чекнул три модели)
с одной стороны зачем я с этой моторолой связался :facepalm:
с другой звук динамиков норм - экран полунорм - и это все за дешиво
короче испытываю смешанные чувства к своему телефону - но снова моторолу не куплю
Нема такого поняття як дешево особливо у моторол і т.п. на тобі просто десь зекономили, де шукаеш сам :laugh: Це не дешеві бренди, з сумнівним минулим :laugh: Чому немає телефонів леново міркуй сам :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13
Як на мене, пофіг який відроїдний телефон, вони всі напічкані ботварями
https://xdaforums.com/t/guide-bloatware ... 2.4597281/
видаляй що не потрібно і буде тобі щастя
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шо там, новий піксель вже хтось купив собі?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 27.08.2024 13:20 Шо там, новий піксель вже хтось купив собі?
А навіщо? 6/7/8/9 практично ніяк не відрізняються. Мінорні апгрейди та не більше... Волочать перше покоління тензору вже 4 моделі підрят, за десь умовно 300-500 баксів ще можна щось поміркувати за 1к на старті ні :rolleyes:
Востаннє редагувалось 27.08.2024 14:20 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

leif
Пікселі, вони як процесори райзен: їх треба брати через 6-10 місяців після релізу, коли ціна падає на 40-50% :) Але чекаєм на піксель з процом який робиться на TSMC, а не на відсталому самсунзі.

Donate О, ми Вас згадували. Є якісь поради на цю тему?
Piter Cantrope: 12.08.2024 10:50 як місцевий сенсей по пікселях, розкажіть нам, юним падаванам, як можна підвищити тривалість життя пікселів від батареї і уникнути перегрівань? Напевно ж є якісь нехитрі способи? :)
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

щоб підвищити тривалість життя пікселів від батареї і уникнути перегрівань, їх потрібно використосувати у вимкненому стані, принаймні 7Про.
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

login55 нагрів це Pixel Pro, та й на у всіх. АКБ, наприклад, у моєму Pixel 7 живе 30-35 годин з 6.5-7 годин користування
leif: 27.08.2024 13:20 Шо там, новий піксель вже хтось купив собі?
Процесор Tensor G4 в топовому смартфоні Google Pixel 9 Pro XL працює на 50% від своєї максимальної продуктивності, що свідчить про низьку теплову ефективність (джерело)
Donate:А навіщо? 6/7/8/9 практично ніяк не відрізняються
+1, UFS3.1, Exynos :spy:

GVAjOrcXIAAcrTr.png
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У tensor g2 ніби то як вафля куалкомовська, принаймні так пишуть і роблять патчі для увімкнення МІМО, але ось що цікаво: воно в soc знаходиться чи окремим чіпом?
devais
Junior

Повідомлення

login55: 27.08.2024 15:21 щоб підвищити тривалість життя пікселів від батареї і уникнути перегрівань, їх потрібно використосувати у вимкненому стані, принаймні 7Про.
у рідкому азоті :lol:
JKrl
Member

Повідомлення

login55: 27.08.2024 15:21 щоб підвищити тривалість життя пікселів від батареї і уникнути перегрівань, їх потрібно використосувати у вимкненому стані, принаймні 7Про.
За пів року користування піксель 7 про 0 проблем з перегрівом чи автономністю. Єдине що нижче 40 відсотків він досить агресивно знижує силу сигналу, коли відключення це трохи бісить і треба класти його на вікно, щоб доставав роздати вайфай. В моєму режимі користування хватає на два дні між зарядками.
NevFeLL
Junior
Аватар користувача
Звідки: БЦ

Повідомлення

login55: 27.08.2024 15:21 щоб підвищити тривалість життя пікселів від батареї і уникнути перегрівань, їх потрібно використосувати у вимкненому стані, принаймні 7Про.
Я вимкнув герцовку і зменшив розширення екрана і це мені економить 30% заряду батареї телефона вистачає на 1.5доби користування wifi 4g за день у мене 6-7годин екрана.Про перегрів 7pro взагалі не нагрівається щоб я відчував навіть в жару,і він у мене в чохлі(але я в ігри взагалі не граю)А от 6про грівся дуже сильно рамка особенно.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

7 про, батарея отлетает просто на ровном месте.
AccuBattery показывает 12.4%/час при вкл экране и 2,4%/час при выключенном, за последние 4.5 часа використано 24%. Телефоном особо и не пользовался, по 5% съели телега и сигнал. Остальные 14% испарились :gigi:
PS роздільна здатність 1080х2340 (зменшена)
AOD включен
ddO
Junior

Повідомлення

zmax
Коли я перейшов на Note 10 Plus то звернув увагу що телефон сильно розряджається навіть без використання просто лежачи в кишені/ на тумбочці. За ніч випаровувалось по 20+% заряду. Проблема була в Always on display а саме в автоматичній яскравості AOD. Коли я її вимкнув - все пройшло і розряд за ніч став 5-6%. Я не спеціаліст, але підозрюю що механізм цього "жору" пов'язаний із тим, що в телефоні (на відміну від старіших Galaxy) немає окремого датчика освітлення і тому він регулярно запускає фронталку щоб поміряти освітлення та відрегулювати яскравість. І цей "нюанс" ніяк не фіксується в меню "використання акумулятора". Спробуйте покопати в цьому напрямку - можливо вдасться знайти проблему швидкого розряду. :beer:
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Вдруг кто будет покупать чехлы, или товары Pitaka для своих новых смартов, или часов - рекомендую выбирать перевозчиков с агрегацией посылок.
Эти нехорошие люди, отправляют все позиции с заказа отдельными посылками, если их нет в наличии в магазине.
3 посылки на новую почту в США.
Я был несказанно рад, по 7 баксов за каждую, вместо одной за 7.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cirax: 01.09.2024 16:49 Вдруг кто будет покупать чехлы, или товары Pitaka для своих новых смартов, или часов - рекомендую выбирать перевозчиков с агрегацией посылок.
Эти нехорошие люди, отправляют все позиции с заказа отдельными посылками, если их нет в наличии в магазине.
3 посылки на новую почту в США.
Я был несказанно рад, по 7 баксов за каждую, вместо одной за 7.
Pitaka - оверпрайснутий шмат лайна, особливо їх серія з араміду.
Є купа нормальних виробників: otterbox, spigen, tech21, gear4, nymbus9, speck, нащо той кал за 40уо взагалі замовляти.
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

7mindfields: 01.09.2024 17:01
Cirax: 01.09.2024 16:49 Вдруг кто будет покупать чехлы, или товары Pitaka для своих новых смартов, или часов - рекомендую выбирать перевозчиков с агрегацией посылок.
Эти нехорошие люди, отправляют все позиции с заказа отдельными посылками, если их нет в наличии в магазине.
3 посылки на новую почту в США.
Я был несказанно рад, по 7 баксов за каждую, вместо одной за 7.
Pitaka - оверпрайснутий шмат лайна, особливо їх серія з араміду.
Є купа нормальних виробників: otterbox, spigen, tech21, gear4, nymbus9, speck, нащо той кал за 40уо взагалі замовляти.
І в кого з них є серії із карбону? І враховуючи що навіть нормальний нов нейм виробник на Алі коштує 20-30$ , то пітака ще більш менш. Та і перераховані виробники не 1-2$ баксові чохли продають. Тому кому що подобається )
OverPow
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Нужен смарт на подарок жене.
Бюджет до 40-45к.
Я так понимаю, из более-менее приличного, это Самсы и Яблоко?
Відповісти