Андроід смарт з можливістю повністю вимкнути GPS та мобільну мережу

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Привіт :beer:
У кєнтофаріка військового виникло цікаве запитання щодо можливостей сучасний андроід девайсів повністю офнути мобільну мережу та GPS :think:
Його хотілка так сказать - якийсь переключатєль, на який ти натискаєш і телефон стає невидимкою :apes:
Я шось погуглив трішки і єдиний вихід, який більш-менш підходить - то чохол як клітка фарадея :idea:
Альтернатива, то мабуть тіки рут права та якісь додаткові аплікухи для керування, але я про знаю замало бо не цікавився :shuffle:
Хтось таким цікавився чи може стикався з подібним питанням ірл?
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

arkadiilem0n: 20.05.2024 13:46 Його хотілка так сказать - якийсь переключатєль, на який ти натискаєш і телефон стає невидимкою :apes:
Всё что программное 100% гарантии не дает. Можно попробовать кустарную доработку разве что выполнить. Что то по типу на разорванную дорожку какой то переключатель втулить что бы отключал радиомодуль или антенну хотя бы. Но будет ли без радиомодуля работать ОС не знаю.
mraleks
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Режим польоту.
GPS тільки прийом, він нічого не випромінює.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

arkadiilem0n: 20.05.2024 13:46переключатєль, на який ти натискаєш і телефон стає невидимкою
авиарежим же придумали
1985god
Member

Повідомлення

Чохол фарадея , або виключена мікрохвильовка
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Ну тіпи ви загнули, перемикач дефолтний андроіда то понятно, але тикнувши його ти фізично не стаєш невидимкою :kbd:
Питання полягає якраз в тому, який є інший спосіб, шоб дійсно за необхідності стати ним :think:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

arkadiilem0n: 20.05.2024 14:43тикнувши його ти фізично не стаєш невидимкою
поясни
он-же отключает передачу чего-либо (ЖПС, Сеть, ВиФи), аккумулятор в таком режиме держит заряд более месяца

Отправлено спустя 4 минуты 8 секунд:
1985god: 20.05.2024 14:39виключена мікрохвильовка
только что проверил - всё работает

Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
1985god: 20.05.2024 14:39Чохол фарадея
нет такого, есть решетка Фарадея, она в микроволновке на дверце, к сигналу сотовой связи отношения не имеет

Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
фольга у жены закончилась...
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Melki: 20.05.2024 15:21
arkadiilem0n: 20.05.2024 14:43тикнувши його ти фізично не стаєш невидимкою
поясни
он-же отключает передачу чего-либо (ЖПС, Сеть, ВиФи), аккумулятор в таком режиме держит заряд более месяца

Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
1985god: 20.05.2024 14:39Чохол фарадея
нет такого, есть решетка Фарадея, она в микроволновке на дверце, к сигналу сотовой связи отношения не имеет
1. Кентафарік каже шо можна пінгануть телефон через базову станцію оператора навіть в авіарежимі, прийнанні в них на Айфонах таке спостерігається і навіть отримати приблизну відстань до станції від телефону
2. Гугл от таку штуку пропонує тиць сюди (не реклама магазу, просто приклад) Є ймовірність шо то фейк і воно не блочить?
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Планшет без SIM, не?
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

arkadiilem0n: 20.05.2024 16:49на Айфонах
ты с Андроида начал и я говорю про Андроид...
arkadiilem0n: 20.05.2024 16:49Є ймовірність шо то фейк і воно не блочить?
конечно есть, и она близкая к 100% (мое мнение) - надо пробовать

программные средства правда фигня, если сама система не дает такой возможности...

симку вынимать уже предлагали? есть на али переходники для одновременной установки второй симки и карты памяти - оно выводит симку шлейфом наружу телефона, это позволит симку быстро вынимать (как вариант...)

отключенный ЖПС на Андроиде не передает данные - проверено (по крайней мере сам гугл еще не спалился), ВиФи тоже позволяет отследить местоположение...

Айфон другая тема, легенды про них с 14 года ходят, Вифи там отключается только на сутки, потом сам включается нахрена-то... без геолокации оно жить не может, сует ее везде и на каждое фото (Андроид позволяет отключать гео на фото, хотя по умолчанию включено)... я в Айфоне не силён, так что, звиняйте...
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

@AccessDenied не варік, але дякую за участь в обговоренні

@Melki про айфон то як приклад був, тому й вирішили шукати шось на андроіді для тестів. Мета цього діяння мені достовірно невідома, але на шось та й треба. Дякую за ідею з виносним шлейфом, напевно спробуємо.

Про чохол з елементами клітки фарадея відпишу в темі пізніше, якшо комусь буде цікаво подивитесь потім, бо дійсно перевірити захотілось.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

arkadiilem0n: 20.05.2024 21:05Мета цього діяння мені достовірно невідома
та всем всё понятно - это жизни
arkadiilem0n: 20.05.2024 21:05Про чохол з елементами клітки фарадея відпишу в темі пізніше
с удовольствием дождусь
Відповісти