Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Oleg999
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

"""""""Колись стілус промишляв рефарбом... Вже давно там нічого не купував. не знаю як зараз. Снап то добре, але майже впевнений, що там одна сімка. Без esim.
Я так s21fe з США пригнав. Дуже сподобався мені цей телефончик, але прийшлось продати. Бо 1 сім(
[/quote]"""""""""

Прислали фото запакованого
Виробництво В'єтнам, 11 місяць 2021 року
Два імей , тобто 2 сімки
Коробка не в плівці, тільки стікер

Отправлено спустя 35 минут 24 секунды:
На ОЛХ є пропозиції по14899 грн , судячи з серійника ,тієї ж партії
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Oleg999
А поділіться, будь-ласка, фотками. Бо наскільки я знаю снеп+2сім то тіки країни південної америки і здається Азія.
Oleg999
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

ervin: 28.03.2023 19:52 Oleg999
А поділіться, будь-ласка, фотками. Бо наскільки я знаю снеп+2сім то тіки країни південної америки і здається Азія.
зображення_viber_2023-03-28_S20FE.jpg
Romani
Member
Звідки: Хуст

Повідомлення

Доброго времени суток. Хотел бы поменять свой honor 20 pro 8/256 на что то новее. Качество ху/ хо вполне устраивает, больше склоняюсь к ним. Имею huawei watch gt 2 pro и huawei freebuds 2 pro. Но посмотрю все варианты.

Покупку планирую ближе к лету.
Цена в районе 500 у.е.

В игры особо не играю, камеру тоже не часто использую. Так что камера/ проц не в приоритете. Но и не на последнем месте.

Наличие Nfc обязательно.
По размерам, хочется, +- как хонор.
Экран наверно oled, до этого пользовался только IPS.
Акум чем больше тем лучше.

Спасибо за ответы.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Romani
там нові пікселі скоро виходять, придивіться
Romani
Member
Звідки: Хуст

Повідомлення

Filabatya
Півроку тільки до анонса)
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Samsung galaxy m54 скоро выйдет
Mad Dog
Member

Повідомлення

Дивився на с20 фе декілька років тому... Взяв замість нього китайця. Нащо його зараз брати? Хіба що через вологозахист ))
Після смартфона з зарядкою в 65вт, на 15вт вже і дивитись не хочеться.
legioner
Member
Аватар користувача
Звідки: Cyber Universe

Повідомлення

чекаю піксель 7а, там має бути щось цікаве :beer: Залишився 1 місяць до презентації
Дуже сподобався піксель 4а (робочий), тому вирішив замінити свій мі9т на 7а
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Я б вже краще 7 брав)) на ebay можна пошукати за адекватні гроші, місяць тому брав сестрі нову, правда без коробки за 390$
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

legioner: 09.04.2023 10:08 чекаю піксель 7а, там має бути щось цікаве :beer: Залишився 1 місяць до презентації
Дуже сподобався піксель 4а (робочий), тому вирішив замінити свій мі9т на 7а
Не вижу смысла ждать 7а. В первые месяца 3-4 он будет стоить столько же, сколько 7 простой, а по факту будет его урезанной версией. Лучше сейчас покупать 7 сразу.
legioner
Member
Аватар користувача
Звідки: Cyber Universe

Повідомлення

er[socrates]: 09.04.2023 11:29 Не вижу смысла ждать 7а. В первые месяца 3-4 он будет стоить столько же, сколько 7 простой, а по факту будет его урезанной версией. Лучше сейчас покупать 7 сразу.
7а буде з imx787 + 90 гц амолед
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Так він всерівно буде гірше ніж 7 і при одинакові ціні на старті продаж) єдине що може компактніший зроблять ))
legioner
Member
Аватар користувача
Звідки: Cyber Universe

Повідомлення

kolesnukm: 09.04.2023 14:14 Так він всерівно буде гірше ніж 7 і при одинакові ціні на старті продаж) єдине що може компактніший зроблять ))
з ебея можна самому замовляти/оплачувати/оформляти доставку без посередників?
якщо піксель 7 не дорогий буде - то чому і не взяти
хто юзав піксель 7 - що скажете?
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Так 7а теж прийдеться через посередника або знайомих із якоїсь країни замовляти, в нас вони офіційно не продаються а ті хто привезуть то там ціна буде космос. Користувався 7 від старту продаж, поки місяць тому не замінив на 7 про, набагато краще ніж 6-ка, екран хороший камера теж, автономність для мене теж нормальна буда, єдине що по зручності 5 сама ідеальна по розмірах
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Xiaomi тепер теж в списках міжнародних спонсорів війни, - НАЗК

Підставою стало те, що компанія продовжила свою роботу в рф після повномасштабного вторгнення. Наразі вона залишається лідером з продажів смартфонів в росії — у третьому кварталі 2022 року Xiaomi збільшила поставки до рф на 39%.

Трошки г*вна на вентиль.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shandor1982: 13.04.2023 18:54 Xiaomi тепер теж в списках міжнародних спонсорів війни, - НАЗК
Тобто цього лайна тепер в державі стане менше або зникне нове)?
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Engineer_1988: 13.04.2023 18:55
Shandor1982: 13.04.2023 18:54 Xiaomi тепер теж в списках міжнародних спонсорів війни, - НАЗК
Тобто цього лайна тепер в державі стане менше або зникне нове)?
Це залежить від кожного з нас. Будемо менше купляти - будуть менше завозити. Але підозрюю, що багатьом громадянам «какая разница».
Hells Angels
Member

Повідомлення

національне агенство запобігання корупції :laugh: Кум-сват-брат-95 квартал
краще писали б у флейм.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shandor1982: 13.04.2023 18:54 Xiaomi тепер теж в списках міжнародних спонсорів війни, - НАЗК

Підставою стало те, що компанія продовжила свою роботу в рф після повномасштабного вторгнення. Наразі вона залишається лідером з продажів смартфонів в росії — у третьому кварталі 2022 року Xiaomi збільшила поставки до рф на 39%.

Трошки г*вна на вентиль.
Глядя на то як китайці начали срати прямо на покупця, в бюджетному сегменті купляемо самсунг(+/- теж що сяомі за +/- теж прайс), в середньому є піксель 6а, в топовому там ДУЖЕ важко і вибір величезний.
спойлер
Зображення
Для тих хто в танку і не розуміє проблеми, три роки тому назад було нічого так, алє ща
Зображення
З нияким тензором це і близько не лежить, топ за свої гроші скурвився
Зображення
Відповісти