Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
NevFeLL
Junior
Аватар користувача
Звідки: БЦ

Повідомлення

І так зарез у мене lg g8x хочу змінити на щось бу,вибір лежить на oneplus 8/8t і lg v60 що порадите,можливо є власники цих смартів і можуть залишити відгук які плюси і мінуси у них.
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

murzik: 17.09.2022 18:44 er[socrates]
а що порадите за 200 доларів?
сяомі подожається за "великий" акум
знайомий радить б-у apple, але він в іт сфері і при баблі ..собі то новий взяв за +-20к і хвалиться до дир тепер
а мені щось просте потрібно
за 200$ - OPPO find X2 12/256Gb например. 179 фунтов. Приехал пару дней назад из Англии , европеец, 2 сим и т.д
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

NevFeLL
1+ 8 Pro - топчик. Пушка во всех отношениях. Если найдешь по хорошей цене конечно. больше 2 лет радует.
antonshe
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Доброго дня! Підкажіть будь ласка смартфон до 200$ з гарною камерою хоча б на рівна xiaomi note 10 pro.
murzik
Member

Повідомлення

SEREGAFOX
Не має в наявності ніде і явно не 200 доларів
NevFeLL
Junior
Аватар користувача
Звідки: БЦ

Повідомлення

koteyjah: 07.10.2022 09:24 NevFeLL
1+ 8 Pro - топчик. Пушка во всех отношениях. Если найдешь по хорошей цене конечно. больше 2 лет радует.
Я не про про версію писав,а про звичайний.Якщо брати проверсію то потрібно хоча б oneplus 9 pro але це не мій бюджет.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

NevFeLL: 07.10.2022 01:46 І так зарез у мене lg g8x хочу змінити на щось бу,вибір лежить на oneplus 8/8t і lg v60 що порадите,можливо є власники цих смартів і можуть залишити відгук які плюси і мінуси у них.
а что не устраивает в g8x? смотрю по спекам, нормальный телефон

Отправлено спустя 2 минуты 36 секунд:
SEREGAFOX: 07.10.2022 04:12 за 200$ - OPPO find X2 12/256Gb например. 179 фунтов. Приехал пару дней назад из Англии , европеец, 2 сим и т.д
а на таможне еще 35% от добавочной?)
и где вы такую цену на него нашли в Англии? смотрю на британском амазоне - и близко нет таких прайсов
NevFeLL
Junior
Аватар користувача
Звідки: БЦ

Повідомлення

er[socrates]: 07.10.2022 18:29
NevFeLL: 07.10.2022 01:46 І так зарез у мене lg g8x хочу змінити на щось бу,вибір лежить на oneplus 8/8t і lg v60 що порадите,можливо є власники цих смартів і можуть залишити відгук які плюси і мінуси у них.
а что не устраивает в g8x? смотрю по спекам, нормальный телефон

Та просто уже надоїв хочеться щось друге,я міняю телефони десь раз у рік :D
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

NevFeLL: 07.10.2022 01:46 І так зарез у мене lg g8x хочу змінити на щось бу,вибір лежить на oneplus 8/8t і lg v60 що порадите,можливо є власники цих смартів і можуть залишити відгук які плюси і мінуси у них.
Переходив з V30 на 1+8t.
В цілому телефон не поганий, але зараз я би його собі не купував. Основний його недолік це ОС. На смартфон виходять дві офіційні OC: OxygenOS та ColourOS. Частота виходу оновлень та їх якість м'яко кажучи не дуже. Камера в смартфоні теж не супер.
До плюсів можу віднести екран 120гц, проц, вібро, клавіша переходу в беззвучний режим, зарядка 65вт.
Змінювати телефон в планах нема, з невеликими нюансами, але мене все влаштовує. В майбутньому скоріше за все буду дивитися в сторону пікселів.
ant1vacman
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Всем привет и мирного неба! Мучаюсь с выбором телефона около 30-32тыс грн, можно б\у..
Почти год проходил с iphone 13, продал из-за просевшей батареи и глюка (когда заканчиваешь разговор, экран не всегда подсвечивался когда убираешь от уха).
Купил на замену яблока игровой Asus Rog Phone 5s 12\128Gb, на 11 день заметил что на сером фоне, в тёмном помещении или вечером\ночью весь экран в артефактах, отправил по гарантии, там соответственно ничего не нашли, но предложили возврат средств.. Средства вернули и теперь я в ступоре.
Рассматривал Pixel 6 pro/Samsung s22 ultra, но что-то отзывы на 4пда о них не впечатлили. Сяоми не рассматриваю из-за их оболочки и кучи мусора в ПО.
Подскажите хорошие варианты за эти деньги, а то следить за новыми телефонами перестал в году 17, сейчас рынок смартфонов для меня это лес...
NevFeLL
Junior
Аватар користувача
Звідки: БЦ

Повідомлення

maroders2: 07.10.2022 19:39
NevFeLL: 07.10.2022 01:46 І так зарез у мене lg g8x хочу змінити на щось бу,вибір лежить на oneplus 8/8t і lg v60 що порадите,можливо є власники цих смартів і можуть залишити відгук які плюси і мінуси у них.
Переходив з V30 на 1+8t.
В цілому телефон не поганий, але зараз я би його собі не купував. Основний його недолік це ОС. На смартфон виходять дві офіційні OC: OxygenOS та ColourOS. Частота виходу оновлень та їх якість м'яко кажучи не дуже. Камера в смартфоні теж не супер.
До плюсів можу віднести екран 120гц, проц, вібро, клавіша переходу в беззвучний режим, зарядка 65вт.
Змінювати телефон в планах нема, з невеликими нюансами, але мене все влаштовує. В майбутньому скоріше за все буду дивитися в сторону пікселів.
У мене був g7 v40 і зарез g8x через то lg v60 і не видкидав,але те що вони зовсім перестали випускати смарти якось відлякує.Ще як варіант samsung note 10 plus але там проц такий же як і у мене.Загалом дякую за інфу.
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

murzik
угу :-)
спойлер
опять косячит оверы с прикреплением фото .... ужал уже до 148 КБ и не прикрепляет
ссыль на Гугл
https://drive.google.com/file/d/1rrL0iE ... p=drivesdk

Відправлено через 5 хвилин 52 секунди:
er[socrates]
на таможне - 624 грн
Tesseract
Member

Повідомлення

ant1vacman
Явного лідера на ринку зараз немає. У всіх є якісь плюси й мінуси. Крім Гугла та Самса можна ще Asus Zenfone глянути.
NevFeLL
Junior
Аватар користувача
Звідки: БЦ

Повідомлення

SEREGAFOX: 07.10.2022 21:46 murzik
угу :-)
спойлер
опять косячит оверы с прикреплением фото .... ужал уже до 148 КБ и не прикрепляет
ссыль на Гугл
https://drive.google.com/file/d/1rrL0iE ... p=drivesdk

Відправлено через 5 хвилин 52 секунди:
er[socrates]
на таможне - 624 грн
А з UK скільки заняла часу доставка,повністю?
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

NevFeLL: 07.10.2022 15:11Я не про про версію писав,а про звичайний.Якщо брати проверсію то потрібно хоча б oneplus 9 pro але це не мій бюджет.
Так 9про другие деньги, я когда 8про брал - разница была в 100 уе, сейчас уверен что меньше. А 9ка от него не далеко ушла, зато в прошке экран лучше, ультраширик отличный. Но это так, если не влазит в бюджет - ну значит нет. 8ка лично мне меньше понравилась в руках.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

є в когось в користуванні звичайний с22? як воно з ним? бачив жалоби на батарейку і фрізи
Михута
Member

Повідомлення

ant1vacman: 07.10.2022 19:52 Всем привет и мирного неба! Мучаюсь с выбором телефона около 30-32тыс грн, можно б\у..
Почти год проходил с iphone 13, продал из-за просевшей батареи и глюка (когда заканчиваешь разговор, экран не всегда подсвечивался когда убираешь от уха).
Купил на замену яблока игровой Asus Rog Phone 5s 12\128Gb, на 11 день заметил что на сером фоне, в тёмном помещении или вечером\ночью весь экран в артефактах, отправил по гарантии, там соответственно ничего не нашли, но предложили возврат средств.. Средства вернули и теперь я в ступоре.
Рассматривал Pixel 6 pro/Samsung s22 ultra, но что-то отзывы на 4пда о них не впечатлили. Сяоми не рассматриваю из-за их оболочки и кучи мусора в ПО.
Подскажите хорошие варианты за эти деньги, а то следить за новыми телефонами перестал в году 17, сейчас рынок смартфонов для меня это лес...
Заказать из за бугра пиксель 7 про,в подарок их уши,до 17ого октября,ну или просто 7,те же pixel buds pro в подарок
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что там сейчас адекватного на ведре можно из взять до 6к? (Новое или б/у)
Из требований - снап (желательно), рам не меньше 4гб, нфси, ипс.

Отправлено спустя 2 часа 18 минут 10 секунд:
Пересмотрел хотелки, вычеркнул фуллхд.
Все, что нашел в этом бюджете с исходными спеками - xiaomi redmi 10c / Nokia g21 (тут даже 90hz экран, чистый андроид, но девайс на потомке спредтрума как-то не внушает доверия). Какой из этих двух девайсов меньший котях? :gigi:
cpuboss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 14.10.2022 05:03 Что там сейчас адекватного на ведре можно из взять до 6к? (Новое или б/у)
Из требований - снап (желательно), рам не меньше 4гб, нфси, ипс.

Отправлено спустя 2 часа 18 минут 10 секунд:
Пересмотрел хотелки, вычеркнул фуллхд.
Все, что нашел в этом бюджете с исходными спеками - xiaomi redmi 10c / Nokia g21 (тут даже 90hz экран, чистый андроид, но девайс на потомке спредтрума как-то не внушает доверия). Какой из этих двух девайсов меньший котях? :gigi:
Cоветую Motorola Moto G32 6/128GB. Выйдет дороже- около 7к. Но хотя бы нормальный телефон на мой взгляд.
Desmond
Member
Звідки: Черкассы

Повідомлення

NevFeLL: 07.10.2022 01:46 І так зарез у мене lg g8x хочу змінити на щось бу,вибір лежить на oneplus 8/8t і lg v60 що порадите,можливо є власники цих смартів і можуть залишити відгук які плюси і мінуси у них.
У мене v60, після обнови на 12-е відро почав підтуплювати(його наче для лижі зараз поляки адаптують, тому сподіватись що воно все буде допилене в ідеал не варто :gigi: ). А так смарт не сказати що супер, так твердий середняк, головні козирі батарейка і звук(що з динаміків що в навушниках). Камера посередня, екран посередній, по відгукам в g8x навіть кращий. Ну і майте на увазі що він досить таки габаритний.
One plus8 я теж зараз розглядав дівчині, то як на мене ті ж яйця що й лижа, тільки в профіль). В оболочці трохи більше всяких "украшательств" і додаткових фішок, розміри менші але й батарея гірша, особливо якщо брати до уваги що після б/у 2 років вона буде десь 90-95%. Залізо те ж саме

Відправлено через 31 хвилину 2 секунди:
На мою думку переходити з g8x сенсу немає ні на перший ні на другий. Щоб відчути різницю то потрібно брати щось поновіше або вище класом

Відправлено через 5 хвилин 10 секунд:
7mindfields
Honor 20/view20/Huawei nova 5t(краще останній, так як він новіший)
Відповісти