Платформа 1366 стоит ли?

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
MaxMDR
Member
Аватар користувача
Звідки: Омск

Повідомлення

Graveworm:MaxMDR
не уловил, в посте Е, на картинке Х
Да, простите, опечатался.
Платформа DELL POWEREDGE C1100 SERIES, память 6х4 Гб.

Отправлено спустя 34 минуты 4 секунды:
Кстати, можно документы какие-то найти по плате? спецификации, поддерживаемые процессоры?
Сам бы почитал, и не спрашивал про совместимость.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

MaxMDR
Варто більша частота для двусокета який не розганяється буде не зайва. Тим патче що ціна вже і не така велика.
sokolovsky88
Junior

Повідомлення

Ребята, такой вопрос. Из материнок новое можно что-то заказать сегодня? я имею ввижу 1366 сокет . или это нереально? я видел на ebay новые матери якобы. как думаете это реально новое?
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

sokolovsky88
Можно - новое, без разгона, на 2 слота оперативы. Но зачем? За эти же деньги(или даже дешевле) можно купить и получше какую-нибудь б/у брендовую. А если под разгон то только б/у.
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Доброго вечора!
Маю платформу на 1366,планую переїзд по можливості.Але так як сижу на конкретно взятому залізі вже 7 років,то не знаю,що зараз по цінам.Якщо хто може - приблизно зорієнтуйте,що просити за плату хоча б(проц і пам'ять - то таке вже).
Мат.плата - MSI Big Bang XPower
https://www.overclockers.ua/motherboard ... r-x58/all/
Стан - повністю справний.Комплект - повний,здається(+/- пара саташних шлейфів),навіть пульт для розгону в реальному часі зберігся.Скільки за це просити,орієнтовно?Щоб і за копійки не віддати(легше тоді меншому брату передати це все),і не виглядати дурником-фантазером в барахолці.
Дякую!
shad_1985
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

TheGuy а что значит переезд? Если в другой город и поэтому продать надо, то 3000 гр мамка, 300 гр проц и 1000 гр память. Если другую систему хотите, то нет смысла, покупаете 6 ядерный Xenon, разгон до 4Ггц и ставите любую видуху.
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

shad_1985
....давно я конфіг в профілі не оновлював.Тепер все вірно :)
Xeon в мене і так стоїть.І навіть 6/12.І з моїм відіком себе геть легко почуває.Настільки,що,згоден - і після апгрейда відеокарти справлятиметься з роботою нормально - кидав раз ще одну таку ж в SLI - відеокарти грузились по 99%,проц в розгоні без підйому напруги на 3Ггц - 60-75%.
Питання в тому,що ціль "вижати максимум фпс за мінімум грошей" відходить на задній план - ритм життя змінився,і роль цього компа - теж.Граю,коли є можливість,у Відьмачка,дивимось фільми Ремукси і 4к,але не більше того.Тримати його для дружини,щоб відео дитині з ютуба крутила,поки я на роботі - не то.Він,я думаю,може служити з більшою користю.А на заміну по роботі випадає можливість купити за відносно недорого новішу платформу,але з слабшим процом.І тоді питання ще на кілька років закриється,доки,гляди,ще які зміни не настануть.

Але пораду про "3000грн для відносно швидкого продажу" я почув,дякую!
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

TheGuy
да, хорошие живые :gigi: десктопные мамки под 1366 стоят в районе 3-4к, другое дело - спрос на них сейчас не очень. конкретно эту, думаю, можно было месяц-два назад быстро продать, с ее то 7 пси-е ;)
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Graveworm
Справді,зараз розумію,що тупонув.Мені друзі пропонували самому ферму на ній зібрати і майнити ефір,але я чогось морознувся,а от продати хоча б материнку,мабуть,варто було.Хороша мисля... ,як-то кажуть.
Ну,дякую за орієнтири по цінам!
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

TheGuy: Питання в тому,що ціль "вижати максимум фпс за мінімум грошей" відходить на задній план - ритм життя змінився,і роль цього компа - теж.Граю,коли є можливість,у Відьмачка,дивимось фільми Ремукси і 4к,але не більше того.Тримати його для дружини,щоб відео дитині з ютуба крутила,поки я на роботі - не то.Він,я думаю,може служити з більшою користю.
Я б на вашому місці навіть не рипався то все від лукавого... :gigi: Більше грошей так - а продуктивність на око буду таж сама-той самий фпс (-+5).. Якщо ви не графдизайнер або-що то сенсу кудись їхати мало. Поки це залізо буде актуальтно ще досить довго -до поки не пристане....
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Ох не уверен что кому-то понадобится древняя горячая платформа за 3к, ам4 намного привлекательней смотрится... А если ещё допилят
optimus
Junior

Повідомлення

odessitmws:Ох не уверен что кому-то понадобится древняя горячая платформа за 3к, ам4 намного привлекательней смотрится... А если ещё допилят
То что древняя нельзя не согласиться но не сильно она и горячее чтоб так сильно против того же AM4. По стоимости 1366 подешевле будет чем на АМ4 аналогичной мощности комплект, а вот по новым интерфейсам(М.2, usb 3.1 и прочие) АМ4 поинтересней будет но пока ее не допиляли то... люди сами сделают выбор или новая сырая платформа или старая но подешевле.
TheBlackFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

optimus
А если слотовых карт с соответствующими разъёмами купить, то и вобще смысла продавать нету, благо тут слотов хватает :)
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

ну таки заминусовали хотя человек выше написал "спрос на них сейчас не очень." т.е. сейчас не очень, а через год очень не очень? :shuffle:
время никого не красит, хоть нынче прогресс затормозился в процах
optimus
Junior

Повідомлення

TheBlackFox:optimus
А если слотовых карт с соответствующими разъёмами купить, то и вобще смысла продавать нету, благо тут слотов хватает :)
Тут как не крути АМ4 более перспективная платформа не взирая на свою сырость хоть и дороже древнего 1366, а что выбрать тут дело каждого.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheGuy:Тримати його для дружини,щоб відео дитині з ютуба крутила,поки я на роботі - не то
Просто перевести в сток і забити. Як ціни на відяхи нормалізються - взяти якусь 1070, і не мати проблем ще кілька років.
Як дуже хочеться - прикупити для ютуба який мініПС (а то й свисточок) на якійсь більш-менш актуальній платформі (X5-Z8300, S812-810-915-.., etc), щоб не ганяти Великого Брата.
Я б так робив і як буде новий ТВ - так і зроблю.
Traibles
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Graveworm:Traibles
Хм, чет так себе

Отправлено спустя 2 минуты 25 секунд:
Traibles
Хотя стоп, у тебя ж с разгоном по шине выходит 6800 кпи
угу
а на 4 ядернике доходил до 8200, но это в разгоне, по дефолту стартовать не хочет ни на одном камне Х серии
ща думаю выбросить этот чертов е5645, поставить е5640 и радоваться жизни
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

Итак-с, приехал новый кулер (за что отдельное спасибо optimus'у)
итоги обновки:
на 4.2 снова стабильно проходит линпак, т=69-70, только чего-то гигафлопс меньше, чем раньше
накинул на всякий случай напряжения на кп и проце на один шаг

теперь на север, вроде, влезает термалрайт 09, но как-то углом. стремно. надо дальше думать.
греется все по-прежнему ощутимо :-/

память маслает 2000МГц 9-10-10-27-1Т 1.6В
анкор 3600 вроде

через неделю будет отпуск - если будет настроение надо будет еще погонять

я вот подумал, на плате есть кнопочка мемок/осмоде. что будет, если на нее записать профиль с разгоном, 4.2 скажем, и поставить сток/даунклок со сниженным вольтажом на повседневную работу, включая разгон при необходимости? или есть более простой способ удалять гланды, не прибегая к помощи проктолога :laugh:?
TheBlackFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Graveworm
Вывести кнопочку на рабочий стол :yes:
Відповісти