Процессоры Intel Core 2 (Duo, Quad, Extreme) 65, 45nm. Выбор, обсуждение, разгон + FAQ

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Дякую. Подився Benchmark Compare. По Single Thread Rating виходить у Pentium E6300 1129 балів проти 959 балів у Core 2 Quad. Отже для старих однопотокових програм навіть Pentium краще вийде і більший кеш у старішого Core 2 Quad все рівно не допомагає. Тому напевне не варто зв'язуватися по принципу "працює - краще не чіпати". Модулі оперативки в мене в наявності 4 штуки по 2 Гб, тож підтримка 4 Гб модулей не потрібна. Головне, щоб було DDR2 і бажано 4 слоти. А от якщо DDR3, то тоді важливо, чи можна два модулі по 4 Гб вставити.
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

Kassatka
Купи на вторичке что-нибудь под Сэндик или Ивик. Отпадёт необходимость танцев с бубном, встроенная в процессор интеловская графика будет отличным решением вместо твоих допотопных.
По своему опыту знаю, что Квады отлично себя чувствуют на чипсетах 40-й серии, а там часто DDR3 память, которая тоже бонусы даёт. В своё время менял Q9650 на i3-3220 и получил совершенно аналогичную по производительности систему, но свежую и с возможностью в дальнейшем поставить i5 или даже i7. Цена за такой комплект - понты. Ну и SSD не забудь даже под старый LGA775 - система полетит. ;)
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Kassatka квад можно продать за 200грн, пень в нагрузку подарить, а за 80-100грн купить Е8400-Е8500, 4 гб памяти также наверно хватит, а с ссд это будет вообще космос :) (если мать конечно вменяемая, понимает кор2дуо)
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Pentium e6300 - досить швидкий. Я б якщо і міняв профілактично - то на е8400/8500. З чотириядерником - слабка материнка може померти раніше свого часу, а швидкості для роботи в інтернеті - це суттєво не додасть. Фактично, за рахунок нижчої частоти - деякі задачі можуть працювати повільніше. Коротше кажучи - існуєчий процесор, швидше усього - далеко не саме вузьке місце умовно "офісного" ПК.
Відповісти