Потрібна порада стосовно процесора та платформи

Обсуждение всего, что связано с CPU
Автор
Повідомлення
volikovvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Odessitmws, вчора тестив з виключеним rt. Я створив тему щоб запитати поради, порад далі дуже багато, я всім вдячний. А так сталося що цей топік перетворився у спір, не хотілося б ще пересваритися через пораду. Ще буду збирати інформацію стосовно Ryzen, тому що давно не цікавився амд.
Пропоную не сваритися та спорити, а просто закрити цю тему, всім дякую.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

volikovvv: 13.04.2023 15:26порад далі дуже багато
и ни одного совета установить мси автобернер что бы вывести линию фреймтайма и убедится в том что проблема именно с 1%
Я так розумію що відбувається проблема не з середньою кількістю кадрів, а ось цими 1 процентами низького фпс.
потому что человек банально делает предположение, а вдруг там фрисинка нету? был момент когда у меня не был включен фрисинк и картинка была рваная, плавности ничерта не было, неопытный человек может легко придумать что проблема в 1% а по факту нужно другое лечить
ну и лок кадров под верхнюю границу фрисинка нужно разумеется поставить
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Так а в чем проблема поставить мутанта i9 9900k 8 ядер? 4500-5000 цена вопрос. А за 3500-4000 продать 8600к. Прирост будет значительный! И что память дальше не гонится? Можно тайминги ужать. Достаточно первичные + tRFC и до 3х раз поднять DRAM refresh interval с поднятием напруги до 1.4v по памяти.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

XXXshadyXXX
Того що то китайське збочення для особливих гурманів?
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Mixx
AM4 тоже самое :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

XXXshadyXXX: 13.04.2023 18:19 AM4 тоже самое :gigi:
АМ4 не збочення китайський і для простих гурманів. :gigi:
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

volikovvv: 12.04.2023 16:06 Дякую за ваші відповіді та думки.
Якщо на перспективу, то на амазоні зараз є 7600х за 150$(на Алі ще дешевше можна було недавно купити), мамку під свій бюджет підберете, а пам'ять DDR5 2х16Gb з більш-менш нормальним частотою та таймінгами давно коштує адекватних грошей. Потім можете чи ЦП з додатковим кешем підкинути чи умовний 8/9600 поставити, коли вийдуть чи буде хороша ціна.

Якщо «тут і зараз» то краще платформа АМ4+5800х3д, а свою пам'ять спробувати погнати. З-за додаткового кешу, необхідність хорошої пам'яті в іграх набагато менша, ніж в інших моделях.

Не будучи прихильником ні тих ні інших, а тільки конкуренції та профіту, в даний час на інтел мало сенсу оновлюватися. Виняток: якісь робочі задачі.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

STARL1GHT: 14.04.2023 01:01Якщо на перспективу, то на амазоні зараз є 7600х за 150$
Тож поділіться з усіма пруфом-лінком на це.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

SergN: 14.04.2023 01:05Тож поділіться з усіма пруфом-лінком на це.
https://www.amazon.com/AMD-7600X-12-Thr ... r=8-1&th=1
166 уе
manbearboar
Member

Повідомлення

sersus: 12.04.2023 14:34 Подобається зараз проц 13500, але цінник в 10к
volikovvv: 13.04.2023 14:46 Рішення прийнято, візьму 13500.
:spy:
Вот чем он вас так впечатлил?
Нет там протанцевала, несмотря на хорошие показатели в cinebench.

И даже сейчас в паре с DDR4 он слишком овощной для своей цены.
спойлер
Зображення
Возможно АМД не рассматривается, хотя сейчас это было бы ошибкой, но тогда есть дешёвый 12400 и чуть выше 12700 с честными 8P.

6P, предлагаемые в 13 поколении за 250-300$ это ж :facepalm:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Як тут вже писали, найдешевший варіант - розігнати пам'ять, знизити таймінги. Я сам увірував в оверклокінг коли побачив результати розгону пам'яті на 1151 :D
Отут дуже зрозуміло все написано якщо трохи розуміти англійську
спойлер
https://github.com/integralfx/MemTestHe ... 20Guide.md
sersus
Member

Повідомлення

manbearboar: 14.04.2023 14:29
sersus: 12.04.2023 14:34 Подобається зараз проц 13500, але цінник в 10к
volikovvv: 13.04.2023 14:46 Рішення прийнято, візьму 13500.
:spy:
Вот чем он вас так впечатлил?
Нет там протанцевала, несмотря на хорошие показатели в cinebench.

И даже сейчас в паре с DDR4 он слишком овощной для своей цены.
спойлер
Зображення
Возможно АМД не рассматривается, хотя сейчас это было бы ошибкой, но тогда есть дешёвый 12400 и чуть выше 12700 с честными 8P.

6P, предлагаемые в 13 поколении за 250-300$ это ж :facepalm:
Так я і справді не розглядав амд...
Якось з самого початку з інтел , всі ноути , та і в ПК.
Тому це вже звичка .
13500 не покорив моє серце і не вразив , але сподобався , бо не таке велике живлення , не потрібно супер охолодження, та і розганяти щось і потім дивитися щоб не перегрівся не люблю .
Звичайний користувач з коробки .
Майже той же 13600к тільки трохи зарізаний. Тому на нього і впало око.

Відправлено через 39 секунд:
До речі , я і про 12400 питав , чи є сенс на нього переходити
volikovvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

История закончилась обменом процессора 8600к на i9-9900 без к с доплатой, работает он под нагрузкой на 4.6ггц. Все игры которые я хотел стали работать очень плавно, а именно division 2 и cyberpunk. Хотите верьте, хотите нет, но 8600к не хватает в процессорозависимых играх. Ещё хочу поставить памяти 32 гига на 3600мгц, но это больше фор фан
Всем спасибо, особая благодарность Bulldozer. за оперативный обмен
Востаннє редагувалось 24.04.2023 19:21 користувачем volikovvv, всього редагувалось 2 разів.
myravei
Member

Повідомлення

+за рузен 5600
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

volikovvv
Для 60гц его хватило бы с запасом, видимо вы не смогли в лок кадров и включенный фрисинк
А ну ещё как вариант из соседней темы 10600к в 40кадров работало потому что всунул 2планки в один канал
volikovvv
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

odessitmws: 24.04.2023 19:22 volikovvv
Для 60гц его хватило бы с запасом, видимо вы не смогли в лок кадров и включенный фрисинк
Я все смог, вы заблуждаетесь, но это ваше право: жить и быть счастливым в своих заблуждениях. В моем же случае результат достигнут с минимальными вложениями.
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

volikovvv
Я понял, что как итог, прийти сюда за советом об апгрейде с минимальным вложением вытянуть из своих железяк максимум, тебе предлагают купить новую платформу? А в чем разница с магазином, где чаще всего тебе просто скажут у вас дрова, как вы вообще играете на нем? Давайте нам бабки, мы сейчас сделаем вам как надо.
Відповісти