Надвисокі температури ryzen 7 4800h

Обсуждение всего, что связано с CPU
Автор
Повідомлення
DiDo_3EHuK_
Junior

Повідомлення

Доброго дня, можливо хтось допоможе бо СЦ безсилі як і техпідтримки… ситуація, процесор «скачками» досягати може температури 107 градусів в звичайній грі(максималка для цього проца 105) при чому кулера не працюють як би мали працювати при такій температурі, 5-10секкнд після стрибка вони починають лише крутити на середню силу, в різних програмах фіксує одну і ту ж проблему. Повітря на диво холодне, при запуску також ці стрибки до такої температури, ноут чистий місяць після сц де була інша поломка. Ітак що я зробив.. у мене довгий час була проблема рандомних перегрузів, СЦ не знали в чому проблеми, це була вимкнена встроєнна відеокарта і тому він так дропався, я в біосі її ввімкнув, 2 тижні не перегрузів, найвища температура була в районі 85-90градусів і відчувалось тепло повітря, а не просто так. Перезавантажився кілька разів з синім екраном, через логи побачив, що помилка з якимось драйверами і до того ж пошук не працював. Вирішив відновити вінду без видалення програм. І ось температури шокують, підтримка каже нести в СЦ( я 2 рази віддав вони мені нічого так і не зробили окрім заміни термопасти) я звісно відмовляюсь бо це марна трата часу. Ітак після відновлення автоматично скачало драйвера, через ці температури я вручну почав качати від рекомендованих леново- не помогло, далі з сайту амд- не помогло. До речі дискретна відеокарта по температурах не перевищує і 60 градусів під нагрузкою. Дивно себе ведуть драйвера на встроєну відеокарту, хоча вони відображаються, в подіях постійні помилки з ними.. не знаю куди дивитись, боюсь чк переставлю вінду це не змінить нічого, але буду пробувати… можливо є якісь думки як вирішити таку не банальну проблему.
Вкладення
Зауваження 2023-02-16 045020.png
Зауваження 2023-02-16 045020.png
Востаннє редагувалось 16.02.2023 06:38 користувачем DiDo_3EHuK_, всього редагувалось 1 раз.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

А можна сюди логи помилки, щоб можна було ознайоитись з першоджерелом, так би мовити.

Високі температури були завжди, чи до недавнього часу ви цього не помічали?

З перегрівом, перше що в голову прийшло - поганий прижим со до процесора, або розгерметизація 1-2 тепло рубок, все це лікується.

А от перезавантаження і джерело помилок треба дивитись, без догів ніхто нічого не підкаже.
DiDo_3EHuK_
Junior

Повідомлення

Device PCI\VEN_1002&DEV_1636&SUBSYS_3A4617AA&REV_C6\4&20c24d55&0&0041 had a problem starting.

Driver Name: oem54.inf
Class Guid: {4d36e968-e325-11ce-bfc1-08002be10318}
Service: amdkmdag
Lower Filters:
Upper Filters:
Problem: 0x0
Problem Status: 0xC00000E5

Відправлено через 23 секунди:
це помилка зв'язана з драйвер на встроєну відюху.

Відправлено через 1 хвилину 50 секунд:
а тут я не знаю, щойно переставив вінду, ставив різні драйвера знову і перевіряв.

Відправлено через 5 хвилин 11 секунд:
Mixx: 16.02.2023 06:38 А можна сюди логи помилки, щоб можна було ознайоитись з першоджерелом, так би мовити.

Високі температури були завжди, чи до недавнього часу ви цього не помічали?

З перегрівом, перше що в голову прийшло - поганий прижим со до процесора, або розгерметизація 1-2 тепло рубок, все це лікується.

А от перезавантаження і джерело помилок треба дивитись, без догів ніхто нічого не підкаже.
з перезавантаженням я розібрався. мені зараз температури вирішити. сумніваюсь на механічне пошкодження, адже різниця лише в оновленні вінди, важко повірити в таке, та й дуже не коректно працюють самі вентилятори. я поганенько розбираюсь в техніці але при першому запуску ноутбука 100 градусів матице щось незвичайне, та й знайшов був статтю однієї людини, там новий ноутбук також легіон 5, така ж ситуація, йому поміняли повністю плату і проблема лишилась тому думаю щось з софтом.
ось скрін кілька днів тому, була запущена гра
Вкладення
Зауваження 2023-02-16 064123.png
image.png
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Вся ця історія схожа на пробиту теплотрубку.
А якщо в біос зайти, там такі ж показники температур?
DiDo_3EHuK_
Junior

Повідомлення

Andikho: 16.02.2023 07:04 Вся ця історія схожа на пробиту теплотрубку.
А якщо в біос зайти, там такі ж показники температур?
не перевіряв цього, подивлюсь.
я б був згідний якби... до цього у мене така ж проблема була, потім вона пропала і все стабільно працювало з нормальними температурами, зараз знову. тому я відкинув всі механічні трабли...
в біосі не має температур.. і ось свіжий скрін.. просто запуск ноута
Вкладення
Зауваження 2023-02-16 071101.png
Востаннє редагувалось 16.02.2023 07:12 користувачем DiDo_3EHuK_, всього редагувалось 1 раз.
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

DiDo_3EHuK_: 16.02.2023 07:07я відкинув всі механічні трабли...
Це доволі сміливо, але припустимо.
Можете спробувати ще через hwmonitor перевірити температури.
DiDo_3EHuK_
Junior

Повідомлення

Andikho: 16.02.2023 07:10
DiDo_3EHuK_: 16.02.2023 07:07я відкинув всі механічні трабли...
Це доволі сміливо, але припустимо.
Можете спробувати ще через hwmonitor перевірити температури.
якби я не зтикався з цією проблемою раніше я б здав в сц, але це місяць безрезультатного часу було.
хм не знаю чи щось підскаже, але температура встроєнної чомусь низька, біля 40 градусів...
Вкладення
Зауваження 2023-02-16 071614.png
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

DiDo_3EHuK_
Датчики температури по ядрам є у цього каменя?

А якщо примусово дати навантаження на вбудовану графіку? Цікаво, теж стрибне за 100, чи буде в нормі... Така проста дія дасть куди копати далі, якщо температура інтеграшка буде норм - контакт і розгерметизацію трубок відкидаємо, бо кристал тут моноліт, залишиться софт/біос, ну або якийсь нетиповий випадок...
DiDo_3EHuK_
Junior

Повідомлення

Mixx: 16.02.2023 08:18 DiDo_3EHuK_
Датчики температури по ядрам є у цього каменя?

А якщо примусово дати навантаження на вбудовану графіку? Цікаво, теж стрибне за 100, чи буде в нормі... Така проста дія дасть куди копати далі, якщо температура інтеграшка буде норм - контакт і розгерметизацію трубок відкидаємо, бо кристал тут моноліт, залишиться софт/біос, ну або якийсь нетиповий випадок...
вимкнув дискретну лише на встроєнній ось ситуація.
Вкладення
image (1).png
Зауваження 2023-02-16 082626.png
Востаннє редагувалось 16.02.2023 08:26 користувачем DiDo_3EHuK_, всього редагувалось 1 раз.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вінда від виробника?
Мав нещодавно MSI GF63, в якого проц в простої скакав від 50 до 65 кожну секунду-півтори. Вже думав вскривати дивитись шо там з СО. Але все вилікувалось форматуванням диска і встановленням вінди з флешки.
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

DiDo_3EHuK_
Судячи з усього, реально якийсь глюк датчиків, бо ну це супер-дивно, коли на ядрах максимум показує 62.2, а весь проц при цьому типу 93.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

DiDo_3EHuK_
Фізичного пошкодження не видно, датчики ядер поводять себе адекватно
DiDo_3EHuK_
Junior

Повідомлення

ervin: 16.02.2023 08:23 Вінда від виробника?
Мав нещодавно MSI GF63, в якого проц в простої скакав від 50 до 65 кожну секунду-півтори. Вже думав вскривати дивитись шо там з СО. Але все вилікувалось форматуванням диска і встановленням вінди з флешки.
так з офіційного сайту.

Відправлено через 54 секунди:
Andikho: 16.02.2023 08:23 DiDo_3EHuK_
Судячи з усього, реально якийсь глюк датчиків, бо ну це супер-дивно, коли на ядрах максимум показує 62.2, а весь проц при цьому типу 93.
так, при чому буквально кілька днів тому було все ок з температурами і 70-75 було завжди.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Я теж для початку б перебив вінду начисто, встановив тільки дрова відеокарта+чіпсет з сайту вендора і дивився є чи нема змін.

Якщо перезавантажень зараз нема - навіть якщо вінда не допоможе, судячи з вашого опису охолодження не орієнтується на цей датчик, а значить цей баг нінащо не впливає, не думаю, що з ноутом щось станеться через такі приколи з однім із датчиків.

Якщо звичайно там нема іншої, більш глобальної проблеми.
DiDo_3EHuK_
Junior

Повідомлення

будуть якісь ідеї де шукати? з дровами AMD проблеми якісь..? 2 варіанти дров встановлював. 1й від рекомандацій леново, 2й раз від рекомандацій AMD, результат ніякий.

Відправлено через 1 хвилину 1 секунду:
Mixx: 16.02.2023 08:31 Я теж для початку б перебив вінду начисто, встановив тільки дрова відеокарта+чіпсет з сайту вендора і дивився є чи нема змін.

Якщо перезавантажень зараз нема - навіть якщо вінда не допоможе, судячи з вашого опису охолодження не орієнтується на цей датчик, а значить цей баг нінащо не впливає, не думаю, що з ноутом щось станеться через такі приколи з однім із датчиків.

Якщо звичайно там нема іншої, більш глобальної проблеми.
я сьогодні переставив вінду після цього допису.. не ставив жодних драйверів, побачив що температури далі скачуть, скачав 1 драйвер вручну, перезавантажив... не помогло і так далі.

Відправлено через 3 хвилини :
Mixx: 16.02.2023 08:31 Я теж для початку б перебив вінду начисто, встановив тільки дрова відеокарта+чіпсет з сайту вендора і дивився є чи нема змін.

Якщо перезавантажень зараз нема - навіть якщо вінда не допоможе, судячи з вашого опису охолодження не орієнтується на цей датчик, а значить цей баг нінащо не впливає, не думаю, що з ноутом щось станеться через такі приколи з однім із датчиків.

Якщо звичайно там нема іншої, більш глобальної проблеми.
ну була проблема з перезавантаженням, це був чисто якийсь прикол від леново, коли в біосі вмикаєш на дискретну, то не підкачує автоматом драйвера, і він рандомно кілька разів на день перевантажувався. в СЦ проблем не знайшли, сказали купувати нову плату з чіпами... я якось наткнувся сам. включив, скачало дрова і було норм, що по температурах, що по перегрузу. так з температурами також коли це було!
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

DiDo_3EHuK_
а на чіпсет і таке інше теж від амд все стоїть?

у амд є програма яка сама дивиться що є на пк і підтягує потрібні дрова, можливо вам допоможе
DiDo_3EHuK_
Junior

Повідомлення

Mixx: 16.02.2023 08:55 DiDo_3EHuK_
а на чіпсет і таке інше теж від амд все стоїть?

у амд є програма яка сама дивиться що є на пк і підтягує потрібні дрова, можливо вам допоможе
так я її ставив, але вона не підкачувала, вибиває помилка, яку я не можу усунути... зараз скачаю і покажу

Відправлено через 5 хвилин 42 секунди:
каже вирубити антивірску все повирубав помилка все рівно залишається.. на драйвері рекомендованим від леново в AMD прогу не пускає до того ж.
Вкладення
Зауваження 2023-02-16 090022.png
Зауваження 2023-02-16 090041.png
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

DiDo_3EHuK_
Від адміністратора процес запущений?

Реально ноут-пригода :gigi:
DiDo_3EHuK_
Junior

Повідомлення

Mixx: 16.02.2023 09:09 DiDo_3EHuK_
Від адміністратора процес запущений?

Реально ноут-пригода :gigi:
так з правами не пускає..
ноут це не те слово, а техпідтримка від леново ще краща, замість розібратись тащіть в СЦ, а в СЦ кажуть все з ним норм забирайте, тіки ми місяць його "потестуємо" перед як скажем, що все ок

Відправлено через 28 хвилин 26 секунд:
DiDo_3EHuK_: 16.02.2023 09:17
Mixx: 16.02.2023 09:09 DiDo_3EHuK_
Від адміністратора процес запущений?

Реально ноут-пригода :gigi:
так з правами не пускає..
ноут це не те слово, а техпідтримка від леново ще краща, замість розібратись тащіть в СЦ, а в СЦ кажуть все з ним норм забирайте, тіки ми місяць його "потестуємо" перед як скажем, що все ок
при кожній установці і тасуванні драйверами мене бісить ця помилка.
Вкладення
Зауваження 2023-02-16 094347.png
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

411 ошибка это по драйверам видеокарты, была такая же проблема со старым радеоном 7000 серии в ноуте, не помню как я ее пофиксил, вроде переустановкой винды, драйвера там не каждые подходят.

Адреналин по отзывам софт лагучий, надо пробовать вручную дрова ставить
Відповісти