Допоможіть вибрати процессор

Обсуждение всего, что связано с CPU
Автор
Повідомлення
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

WSavage: 05.01.2023 23:26
WaRMacTep: 05.01.2023 23:22 Rom4ik_sr
материнку бери или гигабайт или ейсус не бери MSI они геморойные в базовой настройке .. гиги поставил и не лезешь ейсус мождно все настроить.. лучше от гигабайта возьми, БП лучше выбери из списка https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0 и не нужно экономить на БП!
с 13 и выше поинтами.. оперативка лучше гскил хотя и кингстон неплоха
Вот что что, но гигабайт и биостар лучше обходить стороной, у мсай платы на одном уровне с асус в b550 линейке, память тоже адекватная, занизите тайминги и будет вам счастье
по биостарам не спорю а вот по гигам странно у меня наоборот про них впечатление лучше чем про MSI

Отправлено спустя 1 минуту 9 секунд:
st0k: 05.01.2023 23:28
WaRMacTep: 05.01.2023 23:22 Rom4ik_sr
материнку бери или гигабайт или ейсус не бери MSI они геморойные в базовой настройке .. гиги поставил и не лезешь ейсус мождно все настроить.. лучше от гигабайта возьми, БП лучше выбери из списка https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0 и не нужно экономить на БП!
с 13 и выше поинтами.. оперативка лучше гскил хотя и кингстон неплоха
третій комп на мамці мсі, жодних проблем. жодна мамка не здохла
я не про те що вони дохнуть я про те що якщо нетреба нічого шаманить щоб зразe робbло як треба то це не про MSI
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WaRMacTep: 05.01.2023 23:28
WSavage: 05.01.2023 23:26

Вот что что, но гигабайт и биостар лучше обходить стороной, у мсай платы на одном уровне с асус в b550 линейке, память тоже адекватная, занизите тайминги и будет вам счастье
по биостарам не спорю а вот по гигам странно у меня наоборот про них впечатление лучше чем про MSI
Я говорю из личного опыта, в профиле оба моих пк, с мсай намного меньше проблем, чем с гигой, к сожалению софт у них ужасный, биос тоже не самый лучший, ну и при одинаковой цене, в асус и мсай будет лучше функционал/питальник и тд (имхо)
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

WSavage: 05.01.2023 23:30
WaRMacTep: 05.01.2023 23:28

по биостарам не спорю а вот по гигам странно у меня наоборот про них впечатление лучше чем про MSI
Я говорю из личного опыта, в профиле оба моих пк, с мсай намного меньше проблем, чем с гигой, к сожалению софт у них ужасный, биос тоже не самый лучший, ну и при одинаковой цене, в асус и мсай будет лучше функционал/питальник и тд (имхо)
я на опыте ответ дал собрал на MSI в прошлом году 12 систем ...+ с СЦ сотрудничаю, они тоже не жалуют MSI... они то неплохие тут без вопросов но что бі добиться той же самой производительности без танцев с бубном в сравнении с гигами у мси постарться нужно..ейсусы с этим и то проще
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Rom4ik_sr: 05.01.2023 23:11Може щось потрібно замінити*? вибрав це:
Залякали тут страшилками з БЖ, тож непідготована людина з переляку і на кіловат візьме БЖ. Не треба тобі 800Вт. 600Вт вистачить. Тобто можна: а) і на старому запускати і його вистачить, якщо він повністю справний, б) у випадку боязні за стан старого БЖ можна перейти на новий сучасний Голд (чи вище) БЖ.
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

SergN
тут більше йшлося про те фо краще купити дорогий, чи середній бж але на якісній платформі(плата, схема) з 10 річною гарантіею ніж дешевий простий з 3 річною, як кажучи ми не настільки багаті щоб купувати дешеві речі
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

WaRMacTep: 06.01.2023 14:03тут більше йшлося про те фо краще купити дорогий, чи середній бж але на якісній платформі(плата, схема) з 10 річною гарантіею ніж дешевий простий з 3 річною, як кажучи ми не настільки багаті щоб купувати дешеві речі
Коли з нуля купується, то я не проти. Просто тут дуже люблять затюкати будь-який вже існуючий в людини з простим аргументом-здогадкою, що він вже віджив своє, тому біжи купуй новий. Ну і те ж саме з номіналом потужності - щоб 200% запасу було як мінімум :)
Я ж кажу, що на цьому етапі це зовсім не обов'язкові витрати. По споживанню 5600 досить співставний з його поточним 4670К, тож від цього бігти продавати БЖ на 580Вт і міняти на більшу потужність аж ніяк не треба. Бо прийде через 3 роки за черговим питанням про зміну проца і знов точно отримає пораду замінити БЖ з натяками, що вже старий і скоро втратить надійність і паспортні характеристики.
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

SergN
Xilence 580w він мае 450 Ват потужності по 12в, залишок поділений між 5в на 3.3 лініями, на старих компьютерах треба була така потужність зараз ні.

а так я з вами згоден
x0taby4
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Профільна система як слон задоволений. Але завжди є але. Стоїть озу на дефолтних 2666 здається... Для ігор по типу timberborn позаочі.
Rom4ik_sr
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ну якби міняти БЖ я буду точно, тому що в мене два піна- не під'єднані до карти GDN.
спойлер
Зображення
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rom4ik_sr: 05.01.2023 22:18 Всім дуже дякую :super: :rotate:
Не знав що тут так всі допомагають один одному. :rotate:
По ваших пропозиціях вирішився вже. буду брати це:
AMD Ryzen 5 5600 (5600 а не 5500 тому що бачив що є проблеми з L3 кешем мікрофрізи і мікролаги) Чи вже краще виложитись і взяти AMD Ryzen 5 5600X? Але думаю не потрібно

Ще будь ласка напишіть норм плату і ОЗУ думаю взяти и3600mh але яка краще? :beer:

Отправлено спустя 32 секунды:
Ну і блок поміняю думаю на 800 стане для всього цього.

Отправлено спустя 4 минуты 15 секунд:
STARL1GHT: 05.01.2023 21:54 Все залежить від бюджету.

По співвідношенню ціни, пропозицій на ринку та отриманої продуктивності — це, поки що, платформа АМ4.

Також з приводу БР — це єдина річ на якій розумні люди не економлять. Нормальні БП служать роками, якщо не десятками років.
Так БЖ поміняю думаю 800 вистачить. Бюджет якби гроші є але не можу їх тратити на ігри це діло хоббі граю тільки по вихідних.. хочеться просто спокійно грати з нормальною графікою компьютера з водянкою і закаленим склом і RGB не потрібно потрібно тільки щоб все плавно працювало і не висло. і не за останні гроші.

Отправлено спустя 4 минуты 20 секунд:
Тим більше в мене процессор AMD Ryzen 5 5600 дешевший чим AMD Ryzen 5 5500 а AMD Ryzen 5 5600X на 200 дороще AMD Ryzen 5 5500
Пам'ять раджу купити тут на форумі б/в samsung b-die. Є декілька людей, які продають ті ж Gskill Ares / Ripjaws / Trident — ціни від 2.3к за 2 плашки по 8Gb, чи около 5к за 32Gb(8x4 \ 16x2).

З приводу БЖ — 800-1000W на хорошій платформі, з нормальною комплектацією обвісу, з сертифікатом Gold, а краще — Platinum. Буде хороша основа, яка стане сердцем не одній вашій системі.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

согласен, единственное в компе на чем экономить нельзя - это БП
ТС лучше не поскупиться на этом...
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Rom4ik_sr: 05.01.2023 23:11 Може щось потрібно замінити*? вибрав це:
спойлер
Зображення
Бери 5600 без х - зеконом трохи, зробиш авторозгон +200МГц в Райзен Мастері - буде як стоковий 5600х на 4,65ГГц працювати.
Матплату можеш взагалі любу, подешевше. В мене 5600 літає на старій 470х.
А нащо БП на 850Вт? Такій системі з 6700хт вистачить і 650 з головою (в мене 550Вт, і при апагрейді на 6700хт навіть і його вистачить). Не витрачай гроші зайві.

Отправлено спустя 2 минуты 6 секунд:
Щодо пам'яті - в мене комплект профільний з рідними 3200 cl16 працює стабільно на 3800 cl16 на старій моїй матплаті 470х.
От так:
спойлер
3800 cl16 5600 4,65.png
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Rom4ik_sr: 05.01.2023 21:18
Характеристики
QuadCore Intel Core i5-4690K, 4400 MHz (44 x 100)
Системна плата Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3
DIMM2: Corsair Vengeance CMZ8GX3M2A1600C9 2x8 dualcannal
PCI Express 4.0 x16: ASRock RX 6700 XT 12g
M2 Samsung SSD 980 500GB
SSD Samsung SSD 980 500GB
OC Windows 11 home
Xilence 580w
Для чого пк
Тільки для ігор, в основному
  • Fortnine, Dota 2, WOT, І самі нові які виходять цікаві типу ELDEN RING
ПК чудово працює, але не вистачає потужності процесора, в багатьох іграх загружається до 100% і починаються лагати.
Питання: Дуже велика різниця між ДДР3 і ДДР4 ? іменно в іграх?


Варіант А : купити Intel Core i7-4790K І докупити краще охолодження і все на цьому вистачить для всіх ігор.
Варіант б : купити Intel Core i7-4790K І докупити краще охолодження, і ще 2 планки ОЗУ. і все на цьому вистачить для всіх ігор.
Варіант в : замінити на Intel Core i3 10100F але тоді вже треба міняти все .. не дуже би хотілось
Варіант г : Напишіть на що краще замінити, і мат плату і проц для неї і память (ДДР4) .І БП якщо треба міняти.

ВСІМ ДЯКУЮ ЩО ПРОЧИТАЛИ МІЙ ПОСТ :beer:
на барахолке продают 12100ф за 3800 грн. мамку за 3200 для него. и будет маленький вертолет. который работает быстрее чем 10400ф
Rom4ik_sr
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Я зараз не в Україні. Тому замовляти буду на цих барахолках що є тут а щось купляти нове.. ще зарплата не прийшла ) Тай не знаю може за місяць зберу вже собі нарешті щось краще... :rotate:
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

WaRMacTep
Мать можно самую дешевую на 550 чипе не гига и не биостар, ваша мси вполне себе, и озу лучше взять 32гб, не 2015 на дворе, подойдет любой комплект с хмп 3600цл18, для 5600го райзена будет за глаза.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Владею 5500 райзеном - никаких статтеров и лагов я не заметил во время пользования. Да, кэша меньше на половину от 5600 но от этого он плохим процессором не становится. И да, в Чехии почему-то железо аномально дорогое, ценники иногда вызывают удивление.
solomoniks
Member

Повідомлення

nochnik89: 05.01.2023 21:24 Rom4ik_sr
am4 мамка + райзен 5500й + 2*8 гб ддр4 3000 . Хватит на все с головой
Варианты A и Б забудь , 10100f все же не очень для вашей видяхи

Отправлено спустя 33 секунды:
Если фанат интела - то lga 1200й + 10400F
Варианты A и Б забудь почему?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

solomoniks: 10.01.2023 11:11 Варианты A и Б забудь почему?
Потому что это старый и необоснованно дорогой процессор с терможвачкой под крышкой, который не сможет тянуть ВСЕ.

В качестве бюджетного апгрейда 1150 еще можно подумать о дешевом ксеоне с али, но 4790к переводит ситуацию в разряд "продать хлам, добавить немного и взять что-то свежее"
Salatik
Member

Повідомлення

міняйте на 12100f одразу. 10100f - це шило на мило. Апгрейдити 11 річну платформу то вже некрофілія.
solomoniks
Member

Повідомлення

Сразу тогда на 13 генерацию переходить и всё, судя по комментам.
Відповісти