Процессоры AMD Ryzen 7000-й серии (Raphael\Zen 4\5 nm\AM5)

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

так ся стало, що мій інтел здихає вже потихи, так що скоро в рядах прибуде:
спойлер
Зображення
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

так, покищо так:
спойлер
Зображення
чому на 4.2, бо вище не тримає охолодження amd wraith stealth, і виставити частоту вище не можу, зявляється нестабільність. також з стрестестами не можу нагружати. чекаю рамку на водоблок, щоб все перевірити.
не сподобався довгий POST, і споживання в режимі очікування 120ват (грішу на те що поставив з дуру він11), що на 40 ват більше ніж конфіг на на моему старому 4790к.
покищо не довольний, гризе жаба.
l-m
Member

Повідомлення

_Slavko_: 16.02.2023 19:34 чому на 4.2, бо вище не тримає охолодження amd wraith stealth
Непогано, я колись не ризикнув це ставити навіть на 4-ядерний Ryzen 3 3100 з частотою 3.9 :shuffle:
Споживання в режимі очікування — це щось невірно налаштовано. Може напругу фіксовану поставили? Спробуйте через офсет (в мінус звісно для 4.2ГГц).
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

_Slavko_: 16.02.2023 19:34чому на 4.2, бо вище не тримає охолодження amd wraith stealth
А чого не стоковий Precision Boost? Сток нормально відпрацює множники на будь якому охладі; буде щось типу 5.5+ для 1го ядра і ті ж 4.2 (скоріше ближче до 5) у мультипотоці
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

Denvys5, нічого кращого чим зафіксувати множник я не найшов, все інше неконтроловано задирає напруги, та і марна трата часу налаштовувати з охолодженням не підходящим до цього. вобще навіть баг був, я виставляв множник 8, а материнка подала на проц 1.5 вольта.

l-m та все перепробував і по дефолту, і налаштовувати, режими збереження фіксувати напругу. скоріш за все це він11 так чудить.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Кто может поделиться своим опытом использования программ для которых нужна виртаулизация AMD-V/SVM Mode? В частности интересует как работают VMWare и Docker?
Dark_Angel3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 01.03.2023 12:31 Кто может поделиться своим опытом использования программ для которых нужна виртаулизация AMD-V/SVM Mode? В частности интересует как работают VMWare и Docker?
я користуюсь - жодних проблем - все працюе


намазав доречi ЖМ на проц замiсть термопасти - нiчого не змiнилось :D
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Dark_Angel3000: 04.03.2023 21:26я користуюсь - жодних проблем - все працюе
Ну понятно
Dark_Angel3000: 04.03.2023 21:26намазав доречi ЖМ на проц замiсть термопасти - нiчого не змiнилось
А это я конечно не понял
Dark_Angel3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 04.03.2023 22:39
Dark_Angel3000: 04.03.2023 21:26намазав доречi ЖМ на проц замiсть термопасти - нiчого не змiнилось
А это я конечно не понял
жидкий метал - вместо термопасты на 7950x3d
и практически не получил профита, температуры не изминились, частота подросла mhz на 50
Stray
Member

Повідомлення

Dark_Angel3000: 04.03.2023 23:02 и практически не получил профита, температуры не изминились, частота подросла mhz на 50
ну припой+хороша паста вже гут (тай камінець відносно холодний) - так що й +50mhz вже непогано :)

цікаво наскільки бутербродна конструкція (кеша верхи на чіплеті) заважає розсіюванню тепла :spy:
Dark_Angel3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 04.03.2023 23:41 цікаво наскільки бутербродна конструкція (кеша верхи на чіплеті) заважає розсіюванню тепла :spy:
точно мешает)
т.к. он не ест больше 150W, а если б я ограничил 7950x на 150W на своей системе охлаждения - он бы не грелся выше 70 :)
Stray
Member

Повідомлення

Dark_Angel3000
є пару питань, якщо ви не проти :)
- який камінь був до 7950Х?
- чи були у вас проблеми на поточному 7950Х3D в стилі - довгих завантажень, проблем зі стабільністю, ітп
Dark_Angel3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray
7950x в мене два) (один доречi продаю)
ранiше був 5950x (ще е)
x3d корыстуюсь лише 4 день, але жодних проблем

Отправлено спустя 5 минут 20 секунд:
Stray: 05.03.2023 00:06 - який камінь був до 7950Х?
якщо коротко)
спойлер
Зображення
3 що в серединi - продаю
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Dark_Angel3000: 04.03.2023 23:02жидкий метал - вместо термопасты на 7950x3d
и практически не получил профита, температуры не изминились, частота подросла mhz на 50
Хоть я и не обладатель последнего железа, но с современными процессорами жм я бы не использовал - гадская вещь (по определению)
Dark_Angel3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 05.03.2023 17:15
Dark_Angel3000: 04.03.2023 23:02жидкий метал - вместо термопасты на 7950x3d
и практически не получил профита, температуры не изминились, частота подросла mhz на 50
Хоть я и не обладатель последнего железа, но с современными процессорами жм я бы не использовал - гадская вещь (по определению)
это первый процессор - для использовал ЖМ, до этого на 3 видеокартах - там все отлично
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Dark_Angel3000: 05.03.2023 18:42это первый процессор - для использовал ЖМ, до этого на 3 видеокартах - там все отлично
Понятно, а как ещё у AMD с драйверами на чипсет и т.п. В отличии от темы про видеокарты я так понимаю всё хорошо?
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Я собрал на ryzen 7 7700 и мать aorus, а знакомый на 5 7600, но asus tuf, у меня включается как обычно, а у него на биосе висит до минуты. Это норм? Я вроде слышал, что пост может долго проходить, но не каждый же раз?
Dark_Angel3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Krovatka
У меня есть и гига и асус, да, на асусе пост проходит очень долго..
manbearboar
Member

Повідомлення

Krovatka
Из холодного старта идёт длинный пост.
Как вариант использовать гибридный спящий режим.

Відправлено через 28 хвилин 42 секунди:
Он правда не совместим в виртуализацией.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Krovatka: 06.03.2023 03:21Я собрал на ryzen 7 7700 и мать aorus
А какая именно модель?
Відповісти