Перегрів процесора під час запуску

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
OleJkeee
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Доброго дня! Шановні, потрібна допомога!

Власне ситуація наступна: у знайомого, після повернення в деокупований будинок, почав перегріватись проц i5 2500k (CPU Over Temperature Error).
Близько місяця тому, він вперше мені про це сказав, на що я порекомендував йому почистити радіатор охолоджувача (zalman lq315) та замінити термопасту. Оскільки це ставалося не досить часто, та і якоїсь закономірность виявлено не було (десь раз на добу під час гри в Destiny), він вдало проігнорував мої застереження.
Аж ось, пише мені сьогодні що нарешті замінив термопасту та тільки проц зі старту показує 70 градусів в біосі і поступово набирає доки не вилітає помилка. Навіть вінду не вдаєтся запустити.

Як вважаєте, процу габєла? чи ще можна щось спробувати зробити щоб цього уникнути?
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

OleJkeee: 22.06.2022 17:24Як вважаєте, процу габєла? чи ще можна щось спробувати зробити щоб цього уникнути?
Проверить равномерность прижатия и сбросить БИОС в дефаулт. Возможно просто деградация чипа когда условно на 4.5 ГГц год назад все ядра прекрасно работали, а теперь стали кипятильником и нужно чуть сбавить хотелки на пару десятых ГГц.
OleJkeee
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alligator: 22.06.2022 17:37
OleJkeee: 22.06.2022 17:24Як вважаєте, процу габєла? чи ще можна щось спробувати зробити щоб цього уникнути?
Проверить равномерность прижатия и сбросить БИОС в дефаулт. Возможно просто деградация чипа когда условно на 4.5 ГГц год назад все ядра прекрасно работали, а теперь стали кипятильником и нужно чуть сбавить хотелки на пару десятых ГГц.
Він в стоковому режимі працював у нього. Казав що все наче гарно було притиснуто. Затискав по діагоналі. Максимум - це турбо мод який є в мамки (ASUS Maximus IV GENE-Z).
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А помпа крутится хоть?
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Выглядит будто помпе каюк. Можно на ощупь потрогать трубки: гарячая ли вода которая уходит и горячая ли которая приходит?
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Скоріше за все помпа встала
OleJkeee
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

скоріш за все справа саме в ній. скажу нехай спробує зі стоковим кулером. Дякую :beer:
Відповісти