Попався на нерабочий процессор

Обсуждение всего, что связано с CPU
Автор
Повідомлення
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Azizovs: 25.05.2022 18:08 feniks_tm Полцены, это сколько в гривнах будет ? :gigi:
Алік - 82$, тобто 41$. 41*32= 1300 грн. Можна післяоплатою. Хоча новорег, але фіг з ним, не жалко буде))
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

feniks_tm: 25.05.2022 18:12
Azizovs: 25.05.2022 18:08 feniks_tm Полцены, это сколько в гривнах будет ? :gigi:
Алік - 82$, тобто 41$. 41*32= 1300 грн. Можна післяоплатою. Хоча новорег, але фіг з ним, не жалко буде))
Тоесть, человек прямым текстом заявляет, что будет кидать людей, а вы ему после оплатой? :down:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Пушкин: 25.05.2022 18:13
feniks_tm: 25.05.2022 18:12
Алік - 82$, тобто 41$. 41*32= 1300 грн. Можна післяоплатою. Хоча новорег, але фіг з ним, не жалко буде))
Тоесть, человек прямым текстом заявляет, что будет кидать людей, а вы ему после оплатой? :down:
На його совісті. Я звісно таких людей засуджую, але може встане на правильну доріжку й отямиться))
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm
если тебе не жалко уничтожить 1300 грн, то лучше бы отдал ВСУ
Azizovs
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm
А якщо я вам відправлю свою материнку, ви мені біос поставите га неї під цей проц? Я просто ніяк не зможу, в мене немає процессора взагалі ніякого. А потім відправите назад уже проц і материнську плату. Я за прошивку біоса ще доплатю, звісно ж.
Можете дати свій вайбер, або телеграм ?
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

KimRomik: 25.05.2022 18:16 feniks_tm
если тебе не жалко уничтожить 1300 грн, то лучше бы отдал ВСУ
Регулярно закидываю, не беспокойся так) Могу любому продать и потом отчитаться, что они уйдут туда, если так охота))

Отправлено спустя 4 минуты 35 секунд:
Azizovs: 25.05.2022 18:16 feniks_tm
А якщо я вам відправлю свою материнку, ви мені біос поставите га неї під цей проц? Я просто ніяк не зможу, в мене немає процессора взагалі ніякого. А потім відправите назад уже проц і материнську плату. Я за прошивку біоса ще доплатю, звісно ж.
Можете дати свій вайбер, або телеграм ?
Якщо чесно, то трохи геморойно цим займатись, хоч і лежить програматор. Був би у мене проц на 1151, щоб перевірити материнку на справність, аби даром на махатись з нею - то можна було б. До того ж нема зайвого блока живлення, аби перевіряти то все. Ви там доречі хотіли сьогодні у знайомого майстра припаяти смд-шки, що там в результаті?

Отправлено спустя 55 секунд:
Даремно я походу заїкнувся за це все))
Azizovs
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Кстаті, сьогодні знайомий припаяв назад конденсатори на цей i3 6100 , результату не дало ( Все так само. Хоча, я взагалі не розумію що в мене не працює... я ж купував га олх материнську плату, оперативку, проц все б/у. І перевірити хоча б щось, не можу, живу в селі. А тут таких комп'ютерів немає взагалі в людей. У всіх ноути, або ж комп'ютери ще на кор 2 дуо.

Хоча оперативка і озу на вид як нові, і по словам продавців, вони дійсно нові. Але чи робочі вони, я не знаю... Купив називається, комп'ютер :gigi: :gigi:
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Azizovs
Так может вместо отэтой эпопеи - нормально разобраться в чём проблема?
Azizovs
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо вставити в материнську плату процессор без озу, і підьеднати спікер. То пищить 3 довгих гудки. Лампочка EZ DEBUG LED горить на DRAM. Якщо ж вставити оперативку в 1 слот, то тоді спікер взагалі мовчить. А лампочка бігає з CPU на DRAM. А якщо вставити оперативку в 2 слот, то тоді мовчить біос, і EZ DEBUG LED не горить ніщо. Ніби немає проблем, ні з чим... дивно всеце
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

gehka3
Ты, кстати, работаешь сейчас? Лежит Asrock Z390 Phantom Gaming-ITX, при снятии бэкплейта кулера сбил микруху биоса и немного рассыпухи сзади платы, немного задел пару дорог, можешь заняться :rotate: ? А то вроде плата одна из лучших среди ITX для кофейников, а лежит без дела))
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

feniks_tm
Можно посмотреть


Azizovs
т.е. инит проца есть, либо КП/прочее в проце либо оперативка/мамка/тощо..... Но крик о нерабоченм процессоре...
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

gehka3: 25.05.2022 18:36 feniks_tm
Можно посмотреть
Потом как-то отправлю значит тебе.
Azizovs
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3
Ну так процессор візуально одразу в очі кинувся. Озу і материнська плата визуально такі, що навіть пилинки ніде немає. По словам продавця, материнска плата ніколи не працювала, купили, і вона весь цей час лежала в коробці. Я її із коробки дістав як нову, без царапин, без пилі, без будь яких слідів монтажу. Заглушка від неї навіть не вскривалась, все було герметично. На сокеті теж заглушка була. Диск, книжка все в комплекті. Єдине, на материнські платі не було батарейки на біос.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

feniks_tm
Добро

Azizovs
То всё ниочём, нужно норм диагностику этого зоопарка делать
Azizovs
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3
І як це можливо зробити ? Щоб це зробити, треба завідомо 100% робочий процессор мати. А його у мене немає( Завтра може оперативку зможу перевірити, у одного знайомого є комп на райзені, там теж DDR4 слоти на материнці, попробую у нього вставити цю память.

Таке питання, якщо память проблемна, вона не нашкодить його комп'ютері? Бо грошей йому купувати райзен немає :D
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

так курс же 36+
hotr1de
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

При карточных транзакциях ~32.25
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Azizovs: 25.05.2022 19:14 gehka3
І як це можливо зробити ? Щоб це зробити, треба завідомо 100% робочий процессор мати. А його у мене немає( Завтра може оперативку зможу перевірити, у одного знайомого є комп на райзені, там теж DDR4 слоти на материнці, попробую у нього вставити цю память.

Таке питання, якщо память проблемна, вона не нашкодить його комп'ютері? Бо грошей йому купувати райзен немає :D
Отправить весь комплект genka3, он проверит, если возможно сразу и починит.
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Не знаю про 1151, але на 775 кілька збитих конденсаторів на працездатність помітно не впливає (звісно, якщо збиті не всі, а менше третини загальної кількості).
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Vovk_Z: 03.07.2022 21:59 Не знаю про 1151, але на 775 кілька збитих конденсаторів на працездатність помітно не впливає (звісно, якщо збиті не всі, а менше третини загальної кількості).
Это как повезет. Другими словами если возьмете какой-то i3 без графики то можете хоть половину ножек сокета отвечающих за графику или задействованных для образного i9 ;)
Відповісти