Мобильные инженерники (Coffee / Kaby) Lake : QQLT / QQLS / QNCT / QL2X / QL3X и прочие

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
sumatra
Member

Повідомлення

Дима Динамит
написав в личку
NPP
Junior

Повідомлення

Дима Динамит: 23.04.2023 18:19 друзья подскажите мочного мутанта аналога 9900к выдержит ли он куллер msi forz l?

Отправлено спустя 15 минут 46 секунд:
https://aliexpress.ru/item/400120177013 ... 5284663205
Витримає , якщо не будеш частоту задирати , скажімо на 4.4-4.5мгц

Отправлено спустя 5 часов 7 минут 20 секунд:
Завів я таки на asus z270-p свій QQLS, поставив частоту 4.4... чекаю на башню... Бо з штатним селеронівським процом, тратлить))
злый пэс
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

може хто поділитися кофетаймом 0.99? шукав, не осилів.
divs
Member
Звідки: Павлоград

Повідомлення

злый пэс: 11.05.2023 14:08 може хто поділитися кофетаймом 0.99? шукав, не осилів.
спойлер
https://mega.nz/folder/4oRViKSI#nn-8ZRHBa6_PDwNLzgubNA
sumatra
Member

Повідомлення



Core i9 13900K vs Core i9 9900K RTX4090
ValovoyP
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всем привет! Кто уже имеет проц 13490f и 13790f? Ну, как зверь?
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Хто в темі, підкажіть, будь ласка:
Хочу взяти на Алі Xeon E3-1270 чи 1280 і завести його на старій Asus H110M-R/C/SI, що саме мені треба прописати при модифікації біоса?
divs
Member
Звідки: Павлоград

Повідомлення

bombeybox: 12.10.2023 18:13 Хто в темі, підкажіть, будь ласка:
Хочу взяти на Алі Xeon E3-1270 чи 1280 і завести його на старій Asus H110M-R/C/SI, що саме мені треба прописати при модифікації біоса?
ME cor off

Две страницы назад, в этой теме, я задавал и решал у себя подобный вопрос, можно пролистнуть, глянуть.
6t9
Junior

Повідомлення

Вітання, підкажіть будьласка у чому таки суттєва відмінність між QTJ1/ QTJ0 та QQLS.
sumatra
Member

Повідомлення

6t9
з особисто практики (собрано-продано около 30ти комплектов на мутантах 6-8 ядерниках разних модефикаций)
QTJ1/ QTJ0 - гоняться по памяти краще 3200-3400 при правильному вибор памяти(одноранг) + материнка
QQLS без кришки = 2666-2800
QQLS з кришкою = 2666-3200 а некоторие можуть 3300
все от везения прямих рук и тд

по ядру потолок 4.8 дальше нема смислу гнать бо жре проц 150W+
оптимально для мутантов по ядру 4.4-4.6 (8/16ядер такого хватить для RTX4090 аби хватило на саму видяшку...

так можуть QTJ1/ QTJ0
ччч.PNG


переплачувать за QTJ1/ QTJ0 особого смислу я лично не бачу.
оптимально цена-качество QQLS з кришкою.

да кста кому треба готовий комплект проц+мать+память (все настроено) в личку обо моб Об7бОбб12О
6t9
Junior

Повідомлення

sumatra
Щиро вам вдячний :beer:
sumatra
Member

Повідомлення

QQLS з кришкою може так (якщо захоче ;)
Снимок.PNG
Mr_Zara
Junior

Повідомлення

Доброго дня всім. Вирішив тут зареєструватися бо можливо тут експерти щось підкажуть. У мене комплект з qqls(xeon e2286m ) та msi z170a sli plus. Є наступна не те щоб проблема, але всеодно не приємно. Мій qqls при всіляких налаштуваннях в біосі (а це як і фіксація вольтажу по ньому в 1,35, як і зняттям лімітів всіх, вимкненням енерго-збережень, не хоче стабільно працювати, бувають моменти коли банально в програмі для стабілізації відео - він зависає, без синього екрану, просто, і єдиним варіантом цього позбутися є фіксація tdp на 60 ватах. в такому випадку все працює стабільно і він проходить будь які тести. Блоки живлення були різні, корпус і башня на ньому точно не дають перегрітися... Можливо хтось має аналогічний комплект і може скинути всі налаштування біос які він в себе застосовував? Бо при такому tdp в нагрузці частота 3,4, а це не те чого я очікував.(хоча це мутант і банально проблемою може бути він і тоді вже нехай буде як є).. дякую.

Причому, виставлення TDP у 95 ват і для прикладу намагання пройти тести лінкпак або звичайний в OCCT не є проблемою, а от вже при загальному тесті зависає... З 60 ватами такого немає(
sumatra
Member

Повідомлення

Mr_Zara
в личку дивись
6t9
Junior

Повідомлення

sumatra
Потужно, витиснули все B-)
6t9
Junior

Повідомлення

Підкажть ще будьласка які краще мікрокоди використати для QQLS та версію ME
Kosss_21
Junior

Повідомлення

всім доброго дня , є в наявності msi b250m pro vdh , зараз встановлений xeon 1270v5 , все працює на ура , але процесор трішки слабуватий , був замовлений qqlt, плата вже прошита з необхідним мікрокодом , процесор вже в дорозі , питання в тому чи витримає vrm цієї плати цей проц , 6 фаз без радіатора , і оперативка різна , 2 хунікса , 2 мікрона , теж цікаво чи запрацює , знаючі люди будь ласка відпишіться)
sumatra
Member

Повідомлення

Kosss_21
питальник витримае.
множитель =42 або 44
напряжение = 1,2-1,25В
Kosss_21
Junior

Повідомлення

доброго вечора ) msi b250m pro vdh+ qqlt , все працює але в дефолті проц просідає до 3600, що в біосі не включаю виключаю не допомагає , рам так взагалі більше 2200 не бере , ні при якиз таймінгах ні при вольтажу , пробував і 2 і 4 плашки , плашки 2400 , можливо я щось не докрутив , чи не довідключав, будь ласка знаючі люди допоможіть , я нуб в таких справах ....
sumatra
Member

Повідомлення

Kosss_21
виставить вручную множитель 42 по всем ядрам.
и глянуть що будет.
мутант з кришкою ?
материнка - сама неудачна що може буть... для мутантов.
менять материнку на щось краще.
з такою мамкою толку не буде.
Востаннє редагувалось 30.11.2023 22:58 користувачем sumatra, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти