Розгін Coffee Lake 9900К 9700К 8700K 8600K та подібних

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
LeoX
Member
Звідки: Прилуки

Повідомлення

А зачем?
А чому б і ні, якщо є можливість.
Или вы хотите чтобы кто-то в каждую вкладку настроек за вас всё нажал? :rolleyes:
Я б ще й :beer: проставив)
bogob
Member
Аватар користувача
Звідки: Купянск

Повідомлення

Доброго вечора
Панове, хто володіє або пам'ятає з попереднього життя, платформу з Core i7-8700k. Мене цікавить яка максимальна температура при 24 годинному прогоні prime95. Уся система в стоці, тобто ні процесор, ні ОЗП не прискорювалось, напруги і таке інше налаштування в BIOS а auto. Термоінтерфейс свіженький. Моя система в профілі.
Під час прогону prime95 на протязі 24 годин максимальна температура досягала 79 °C. Постає питання: чі нормальна температура, чі потрібне скальпування процесору, чі достатньо профильної системи охолодження при умові що займатися оверклокінгом не планую.
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

bogob
В цілому, все добре :up: Я так розумію, в іграх температури нижчі?
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bogob: 25.03.2023 18:52Під час прогону prime95 на протязі 24 годин максимальна температура досягала 79 °C
Стоковий біос з великою імовірністю при найменшому перевищенні температури скидуватиме частоти і з-за цього триматиме температуру завжди в межах норми. І це не означає, що терможуйка під кришкою не перетворилася вже на камінь. Так, температура комфортна, але це на стоковому біосі нічого не каже. Хоча, якщо вам добре...

І вчіть вже рідну мову, бляха-муха. "На протязі" можна стояти, а тестувати - протягом кількох годин :mad:
bogob
Member
Аватар користувача
Звідки: Купянск

Повідомлення

Yaroslav: 25.03.2023 20:19 bogob
В цілому, все добре :up: Я так розумію, в іграх температури нижчі?
Та якось не до розваг, але відкриття декількох вкладинок в Chrome або Firefox, в межах 20-50 вкладинок, додає навантаження на процесор, як наслідок підйом температури десь до 50-60 °C
Sachem
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

bogob: 25.03.2023 21:27відкриття декількох вкладинок в Chrome або Firefox, в межах 20-50 вкладинок, додає навантаження на процесор, як наслідок підйом температури десь до 50-60 °C
Не замечал. У меня сейчас открыто 78 вкладок (6 окон) в Firefox и температура процессора 35 °C. В комнате 23 °C, вентиляторы на кулере чуть выше 500 RPM.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bogob: 25.03.2023 18:52Під час прогону prime95 на протязі 24 годин максимальна температура досягала 79 °C. Постає питання: чі нормальна температура, чі потрібне скальпування процесору, чі достатньо профильної системи охолодження при умові що займатися оверклокінгом не планую.
24 часа тестить это как то слишком, хватило бы и 1 часа
по температурам норма до 80, крайняя 90, так как в остальных не тестовых сценариях полюбому будет ниже, так что все ок
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вопрос на счет андревольта есть. Мать б460 торпеда, вот не дает сделать больше 0.050. Так должно быть? Проц 10700
спойлер
https://postimg.cc/MnKySZmh
Відповісти