Разблокировка TurboBoost на Xeon E5 2011-3

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
monoxrom
Junior

Повідомлення

ну я прошив біос там де писало 50 мілівольт то це типу більш щадящий режим?
ок щось поганяю подивлюся... в мене ще ж кулер там саморобний від 775 сокета зарукожоплений :) Потім покажу фото))))

І я ще память не взяв, от думаю що робити
так як в мене шина проца 1866 мгц то я беру любу память навіть на 2133 і вона всеодно в мене працює слабше
тобто мені ніби нема змісту брати щось дороге

Але якщо взяти память з ХМР вона буде працювати на вищій частоті ніж 1866? Бо я би таку взяв "на виріст" років через 5 може появляться дешеві проци на сокет 2011-3, візьму щось краще і вже тоді хоч буду мати спокій з памяттю, а не возитися з костилем 2133 мгц без ХМР, як думаєте що брати?
46Tolik
Member

Повідомлення

monoxrom:ну я прошив біос там де писало 50 мілівольт то це типу більш щадящий режим?
ок щось поганяю подивлюся... в мене ще ж кулер там саморобний від 775 сокета зарукожоплений :) Потім покажу фото))))

І я ще память не взяв, от думаю що робити
так як в мене шина проца 1866 мгц то я беру любу память навіть на 2133 і вона всеодно в мене працює слабше
тобто мені ніби нема змісту брати щось дороге

Але якщо взяти память з ХМР вона буде працювати на вищій частоті ніж 1866? Бо я би таку взяв "на виріст" років через 5 може появляться дешеві проци на сокет 2011-3, візьму щось краще і вже тоді хоч буду мати спокій з памяттю, а не возитися з костилем 2133 мгц без ХМР, як думаєте що брати?
не будет... выше только на процах с разлоченным множителем
Taurm
Member
Аватар користувача
Звідки: Dallas-Fort Worth

Повідомлення

-75 был бы более щадящий по температурам. По памяти разгоне невозможен, но насколько я знаю все v3 работают с 2133 памятью а v4 с 2400.
Например для моего поддержка выглядит вот так: DDR4 1600/1866/2133
mutexx
Junior

Повідомлення

а -90мВ еще лучше :) Вопрос в том, сможет ли работать процессор на таком напряжении стабильно, нужно тестить
monoxrom:буду мати спокій з памяттю, а не возитися з костилем 2133 мгц без ХМР, як думаєте що брати?
интел не амд, скорость памяти слабо влияет на конечную производительность. 2133 брать уже особого смысла нет, разница по цене с 2400 минимальная, если планировать в будущем апгрейд на v4 думаю имеет смысл брать 2400, обратив внимание на тайминги. Тем более все это 3000, 3200 и т.д. это просто разгон сборщиками обычной 2400 подачей повышенного напряжения и наклейкой радиаторов. В принципе это можно попробовать сделать самостоятельно, если будет ставится не xeon а "гражданский" процессор :)
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

Taurm:-75 был бы более щадящий по температурам. По памяти разгоне невозможен, но насколько я знаю все v3 работают с 2133 памятью а v4 с 2400.
Например для моего поддержка выглядит вот так: DDR4 1600/1866/2133
Ой далеко не всі. Є V3 які працюють виключно на 1600 :teacher: а v4 1800 :gigi: і все ні більше ні менше взяти не вийде.. :rip:
Taurm
Member
Аватар користувача
Звідки: Dallas-Fort Worth

Повідомлення

Печально. Интересно насколько большая разница в реальных приложениях.
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

Taurm:Печально. Интересно насколько большая разница в реальных приложениях.
Та не засмучуйтесь я між 1600 і 2400 її не помічаю. Реально. А от тест я колись проводив на одній платформі (в рендері) так там взагалі швидкість впала на більшій частоті не на багато але на 50-60cb cinebench R15 настрілювава менеше.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Taurm:Печально. Интересно насколько большая разница в реальных приложениях.
в приложениях нет, а в играх есть
и только потому что задержки выше, а не пропускная способность
Не особо то велика разница, только в задержках
спойлер
3200
Зображення
1866
Зображення
2133
Зображення
А у SB-E так вообще задержки низкие
спойлер
Зображення
2680 vs 7900x
https://www.youtube.com/watch?v=wqv_6qhbHxw&t=392s
monoxrom
Junior

Повідомлення

питання трохи не по темі... А обясніть мені, от вище на картинці пише що внутрішня шина процесора 100 мгц?
Це що до цих пір така шина як у селеронах під сокет370 ?
Smurniy
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

А какая она должна быть? :eek:
200? 133? 333?
Почему она именно такая не захотелось самому изучить? А?
monoxrom: Це що до цих пір така шина як у селеронах під сокет370 ?
Нет - это такая шина как у PCI-E :laugh:
Я смотрю вы гражданин просто кладезь информации о современном железе (нет).
monoxrom
Junior

Повідомлення

отак собі приробив радіатор від сокета 775
Зображення

Зображення

А то купа заліза валяється навколо і жаба якось душить давати мінімум 700 грн за кулер :)
Руки вроді рівно ростуть, а тут така нагода щось покрутити і зекономити тож я взяв радіатор від 775 сокета (не заводський інтеловський)
Всередині тут також є мідь. Так як материнка у мене була БУ то знизу вже було якесь ліве кріплення під кулер, як показали досліди туди чудово крутяться болтики М4. Тільки я їх закрутив "знизу-вверх" Під шапочки поставив картонні шайби (колись такі чудові шайби йшли в комплекті з 508 корпусами (хто їх робив не знаю просто комп'ютерний корпус називався "508") і от там в комплекті були картонні шайби які я багато де застосовую для екранізації шурупів від контактів :)
Сам мій радіатор зверху ще мав алюмінієве кільце з вухами щоб прикрутити кулер, я ті вуха розігнув і туди пройшли мої 4 довгі болтики. Зверху це все зловив на великі шайби і гайки, радіатор притиснувся капітально. Зверху ще думав прикрутити кулер на 9 см, але він сам так туго туди заліз на болти що його навіть прикручувати не треба, чудово сидить.
Думаю для такого проца як в мене, потужність якого 85 ват має вистачити такого охолодження, адже до цього радіатор можна було чіпляти потужніші проци під сокет 775 і оригінальний кулер там був 8 см, а я поставив на 9 і ще чуть-чуть підняв його на гайках. Як показує практика кулер все краще охолоджує коли він трошки піднятий над радіатором, а не стоїть зразу на ньому.
Все це ще не довго ганяв але на звичайні роботі воно більше 41 градус не гріється.

Затрати на болти+гайки і шайби 11 грн 30 коп :super:
Smurniy
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

monoxrom: Руки вроді рівно ростуть, а тут така нагода щось покрутити і зекономити
В общем если кому надо изуродовать рамку сокета то могут обращаться?
Её ж погнуло, или это пустяки? Руки у него ровно растут...
Я поражаюсь: купить хорошую мать Х99, процессор к ней, память, а потом бегать по мусоркам и искать охлаждение.
Тут или человеку всё даром и абсолютно случайно попало в руки, что не жалко гробить рабочую технику, либо тут что-то другое, но в плохом смысле.
monoxrom
Junior

Повідомлення

так материнка мені дісталась задурно, в нагрузку до іншої покупки
її вже погнули до мене, зараз не всі слоти памяті працюють
Я коли поставив цей кулер, нічого не зігнулось так що все ок, без паніки :)
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ-Малин

Повідомлення

Smurniy
А чого тут дивуваться у нас так посюди, купують мамку-проц за 600 у.е а потім живлять це все блоком із китаю за 40 у.е.
"Так жеж дешевше - ти шо ж!"
monoxrom
Junior

Повідомлення

ну ви як накаркали...
подарували мені кулер під сокет 2011-3, такий величезний що я навіть не знаю чи його буду ставити бо то вже корпус міняти треба)

Людина його пробувала поставити на одну плату і так ставили що 2 слоти памяті перестали працювати, напевне щось перегнули... воно таке велике як відро

А я покішо лечу на своєму кулері, кімната тут в мене холодна, при звичайній роботі система більше 30 градусів не гріється
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Всем привет . Прошу совета .
Есть хорошая материнка GIGABYTE GA-X99-GAMING 5 .
Выбираю под нее процессор . Интересует выбор процессора .
Планирую что-то типо такого .
https://www.ebay.com/itm/Intel-Xeon-E5- ... 1438.l2649

Или посоветуете другой . Проц пойдет как замена старенькому i5 2500K . На компе обработка фото и видео и немного игры
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89:Всем привет . Прошу совета .
Есть хорошая материнка GIGABYTE GA-X99-GAMING 5 .
Выбираю под нее процессор . Интересует выбор процессора .
Планирую что-то типо такого .
https://www.ebay.com/itm/Intel-Xeon-E5- ... 1438.l2649

Или посоветуете другой . Проц пойдет как замена старенькому i5 2500K . На компе обработка фото и видео и немного игры
5820k 200$, ничего лучше сейчас нет за такую цену
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Megaclite
да я уже купил =)
GIGABYTE GA-X99-GAMING 5 - 68 $ + процессор i7 5930k - 186 $
это ебей
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89:Megaclite
да я уже купил =)
GIGABYTE GA-X99-GAMING 5 - 68 $ + процессор i7 5930k - 186 $
это ебей
отлично :up:
мощный кит за ценой одного проца)
SlimRG
Junior

Повідомлення

Megaclite:Хорошие новости
Для плат Asus и Gigabyte не обязательно загружать v3.efi
все работает из без него, если выставить макс множитель и чуть снизить вольтаж
И вроде появилась возможность бустить процы ES2(306F1)таким же способом, но это не точно
Это действительно так?
Можно ли анлокнуть QEYN E5-2650v3 l0 STEPPING ES2? :pray:
Відповісти