Процессоры Intel на ядре Lynnfield (сокет LGA1156). Разгон, обсуждение.

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
docent2008
Member

Повідомлення

Спорить не буду т.к. не собираюсь делать скальп.
По собственному опыту скажу, что 3400 MHz уже является достаточным для всего и может достигаться без поднятия вольтажа.
Частота же в 3800 с поднятием напруги не перегревает камень сверх заветных 72 градусов. И это при не особо хорошем охлаждении.
Средний порог данной линейки находится на уровне 4000.
Вопрос: стоит ли вообще приближаться к пределу разгона если имеет место быть явление деградации?
Вывод: никакого скальпирования не нужно. Намного проще и безопасней просто купить процессор следуюющего поколения. Причём это может оказаться дешевле нежели выкинуть в мусорник испорченый неудачным экспериментом CPU.
Hotty
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

docent2008:стоит ли вообще приближаться к пределу разгона если имеет место быть явление деградации?
Деградация возникает в двух случаях:
1)превышение рекомендуемого напряжения, которое указано в технической спецификации процессора на сайте производителя.
2)систематический перегрев.
docent2008:Вывод: никакого скальпирования не нужно
Это заблуждение.
docent2008:Намного проще и безопасней просто купить процессор следуюющего поколения
Вот как раз на это весь расчет.
docent2008:испорченый неудачным экспериментом CPU
Для этого есть энтузиасты, у которых большой опыт в этих делах, и да, они есть на этом форуме ;)
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

docent2008
Значит вам просто повезло с процессором. Не стоит переносить с частного на общее. В контраргумент я вам приведу свой ай5-750. В не требовательной полторапоточной игре нагревался от 80 до 90 градусов. После скальпа стало в районе 60. Каждый час решает, что для него нужно, в том числе и скальп :shuffle:
Taran
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

У мене зара х3440 під водою з 240 радіатором, працює на 3.8 при 1.3-1.35 в (материнка не сама крута в плані vrm). Температура 60, при стестестах доходить до 65-68. Цікаво що дасть скальп.

В ідеалі це перевести його на повітря, у мене навіть є няшний кулер Zalman x2, правда скоріше всього він не витяне такій розгін.

П. С. Не бачу сенсу в покупці чогось краще х3460 на 1156, так як все одно макс на що варто разраховувати це 4000 мгц, при 200 bclk треба всього 20 множник, а це достатньо х3450, память на 1156 не візьме 2400 ніяк (2200 макс), тому нема сенсу в 12 множнику. Хіба що пробувати бцлк 183, КПУ множник 22 (х3470), рам множник 12 - це макс що можна вижати з 1156 без танців з бубном. Підійде люба норм Мамка та зелена память самсунг, по 600 грн за 4 Гб плашки.

У мене х3440, bclk 200x19 = 3.8, ram 200x10=2000 (дешевий зелений самсунг).

Думаю 3450 взяв би 4.0 на моїй itx мамці. І3 540 бере на ній 4.2. Думаю вже vrm не витримує...

Може купити жм та зробити скальп... Якщо убью Зеон буду сидіти на І3 до апгрейду xD

У мене 1050ті, граю в сінгли та овервотч. Пройшов обидва Томбрайдера, всі фаллаути та погруддя в скайрім... На 4 гіга оперативки... 1156 це цікава платформа, ВК 100%, процессор на 35% навантаженні, я думаю що можно навіть потужніший відеокарту, запас є.
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Taran:П. С. Не бачу сенсу в покупці чогось краще х3460 на 1156, так як все одно макс на що варто разраховувати це 4000 мгц, при 200 bclk треба всього 20 множник, а це достатньо х3450, память на 1156 не візьме 2400 ніяк (2200 макс)
У меня память работает на 2400 мгц (10-14-14-25-1т). При более агрессивном вольтаже берет 2514 10/13/13/27/1T 1,68 V. Не знаю, откуда вы взяли про 2200 макс :laugh:
спойлер
211 mhz fsb 4.24 ghz.png
Востаннє редагувалось 17.10.2017 11:38 користувачем PushKing, всього редагувалось 2 разів.
Samson
Member
Аватар користувача
Звідки: д.Чмаровка

Повідомлення

Taran: П. С. Не бачу сенсу в покупці чогось краще х3460 на 1156,
Смысл есть в х3470. У этого камня буст другой, повышает на 2 ступени 3-4 ядра вместо 1-й. Этот буст позволяет разгонять его с сохранением буста и энергосберегаек в режиме 24/7, и такого разгона очень даже хватает для всего. У меня например 870-й (аналог х3470) на постоянку разогнан при 155МГц по шине. Частотная формула камня при этом такая 3720/3720/4030/4185 МГц, соответственно для 4/3/2/1 ядер. Согласитесь, что для игр и простого использования компа этого вполне достаточно. А что такое для матери "разгон" по шине до 155МГц по сравнению с 200-210? Память - 1860МГц, тоже хватает вполне.
Juzt
Member
Аватар користувача
Звідки: місто духовності й добра

Повідомлення

docent2008
viewtopic.php?p=1102828#p1102828
вот такой там припой
Taran
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пушкин: У меня память работает на 2400 мгц (10-14-14-25-1т). При более агрессивном вольтаже берет 2514 10/13/13/27/1T 1,68 V. Не знаю, откуда вы взяли про 2200 макс :laugh:
Ок, забираю свої слова назад! Ну це я по свому опиту) Я 2400 не міг зробити навіть на 2600к...

Короче, вирішив довести розгін до ручки!

x3440
H55n-USB3 ITX xD без радіаторів на VRM
память Самсунг 1333 зелена 2х2 (треба апгрейд до 2*4 :rotate:)
1050ti без додаткового живлення...
AIO 240 на передній панелі
Корпус Aerocool Qs240 (сітка!) + 5 вентиляторів

Параметри:

CPU multiplier x19
BCLK 210
Ram Multiplier 10
SpeedStep - On
HT - On
Turbo - Off

Ітого:
Проц 3990 мгц при 1.365 в БІОС, реально 1.31-1.376 в
Память 2100 мгц 10-11-11-28 1t при 1.64в
Відео 1441, буст 1542, реальна частота в RoTR 1700+, відеопамять 8000 мгц Самсунг (сток 7000) - напруга та паверліміт дефолт, нема можливості редагувати

Зображення
docent2008
Member

Повідомлення

Смешно то, что даже те люди которые в этой же теме писали про угробленый проц во время скальпа, всё равно советуют это делать.
И заметте они считают себя экспертами.
Не ведитесь на эту чушь со скальпом.
В довесок ко всем рискам продать скальпированый процессор будет чрезвычайно трудно.
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

docent2008
На цьому ресурсі є як мінімум двоє експертів зі скальпу, якщо шкода грошей так і напишіть. без зайвого яду
Сам своєму Xeon L3426 хочу скальп (в просої 50 градусів), але жаба душить за пів ціни процесора робити (350 грн.)
Про продати, насмішили, це стосується нових процесорів в яких є гарантія, як на мене б/в продати так і так не легко.
Taurm
Member
Аватар користувача
Звідки: Dallas-Fort Worth

Повідомлення

docent2008:Смешно то, что даже те люди которые в этой же теме писали про угробленый проц во время скальпа, всё равно советуют это делать.
И заметте они считают себя экспертами.
Не ведитесь на эту чушь со скальпом.
В довесок ко всем рискам продать скальпированый процессор будет чрезвычайно трудно.
Вы серьёзно? Скальпированные процы продаются на ура.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NikolaZack:Сам своєму Xeon L3426 хочу скальп (в просої 50 градусів)
Невеликі не сильно роздовбані лещата, 2хв часу, казанський герметик-прокладка з автомагазу (або що є схоже під руками - наприклад підійде нейтральний акриловий герметик, я спочатку думав пустити в діло термоклей Fujik який в мене всеодно в тюбику сохне), крапля розчиннику, термоінтерфейс за смаком :)

Тільки не так - :gigi: :laugh:

спойлер
https://forums.overclockers.ru/viewtopi ... #p14340047
docent2008
Member

Повідомлення

Ніякого яду. Просто склалось враження, що роблячи поради типу "робіть скальп, це супер класно", порадники не думають про тих кому вони радять.
Можливо хочуть показати свою обізнаність в данному питанні або просто отримати грошову користь.
Після скальпування фантастичних результатів не буде. Додавання 200-400 MHz погоди не зробить.
Було, в середньому, 120 гігафлопс а отримаємо 140.
Впевнений, більшість розганяють заради підвищеня FPS в іграх. На виході буде 3%.. ну 5% максимум.
Такий радикальний спосіб скидання температури потрібен лище в окремих випадках.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docent2008:Можливо хочуть показати свою обізнаність в данному питанні або просто отримати грошову користь.
Ми не на форумі домохазяйок, де вони проектують атомні реактори. Ми на оверклокерсах, де по дефолту руки і голова повинні бути хоч якісь.
Операція проста і швидка, особливо з древніми лінфільдами (це не кабі/скайлейки, де треба бути обережними з тоненьким текстолітом) - тут і того, молотком теж можна скальпанути :gigi: І на відміну від тих же скай/кабі/хасвел по 300+баксів, тут проци за 1000грн - сума, за яку дорослий чоловік не повинен сильно жалкувати.

Що за покоління безруких виросло :facepalm:
Накипіло.
docent2008:Після скальпування фантастичних результатів не буде
-20С - не результат? За 15хвилин роботи (+годинку як герметик засохне, хоча можна і зразу все скрутити і в експлуатацію) і 20грн (тюбик гкрметика)? Ну ок.
docent2008
Member

Повідомлення

"молотком теж можна скальпанути" ...
голову об стіну теж можна скальпанути.
1000 гривень не гроші? Пенсія 1500 на місяць видається. Спустись з небес на землю дорослий багатий чоловіче з прямими руками.
Hotty
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

docent2008
Схоже ви трохи заблукали і не розумієте де ви знаходитесь. Це спеціалізований форум по розгону заліза. Деяким людям просто подобається скальпувати, розганяти, чи тестувати залізо, бо це є хобі. Так воно не з дешевих, але що зараз в нас дешево...
docent2008
Member

Повідомлення

Якраз я чудово розумію де заходжусь и живу в реальному часі.
Як Ви вірно зауважили це тема про розгін. Про скальпування існує окрема тема але зараз не про це.
Розгін процесора або інших комплектуючих - це отримання більшої швидкодії із збереженням повної функціональності.
Інакше де здоровий глузд якщо в результаті ми отримуємо абсолютно мертвий камінь. А радити таке ...
Hotty
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

docent2008
Як можна розганяти процесор, коли за стільки років паста просто висохла під кришкою, і в "дефолті" температура зависока.
Якщо ви боїтеся пошкодити CPU, як писали вище, за 350грн хлопці зроблять це за вас.
Знайшли 1000грн на процесор, то і 350грн знайдете на скальпування.
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

docent2008:1000 гривень не гроші?
Гроші. Наприклад, говносмартфон другокласнику або пара мінімально пристойних велосипедних покришок. І те і інше проходить по статті "хоббі", на нього заробляється на халтурах. І якщо я вграю проц за 50баксів - буде жалко, але не смертельно. Свого 3440 я брав за 27, взагалі першого скальпанув s939 Athlon X2 за здається 20баксів - відступати не було куди, час суперечки я проворонив, а машина тупо не могла завантажитись - паста під кришкою геть відстала.
Якщо ви боїтеся щодо прямизни власних рук і 1000грн для вас значна сума сімейного бюджету - або сидіть в стоці (можливо з підвищеними, але не смертельними температурами), або віддайте 350грн.
Або за 200грн взяти жменю соплеронів/атлонів/П4/іншого мотлоху і "потренироваться на кошках"(с) ;)

Незнаю, я ніколи не боявся щось спробувати зробити нове. І навіть без сучасного інтеренету, де атомну бомбу можна скласти з ютубу. І за весь час (компи кручу понад 20 років, а з паялом уже і четвертак розміняв) якось не можу згадати фейлів. Розбита матриця на чужому ноуті (який звалився з стільчика і знайшов вертикально стоячий саморіз :think: :puzzle: ), на яку довелося залізти трохи в сімейний бюджет і терміново їхати за нею на Кардачі (діло було в п'ятницю ввечері) - мій самий більший фейл. Ще здається були моменти, але явно через їхню дріб'язковість я їх пригадати не можу.
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

docent2008:продать скальпированый процессор будет чрезвычайно трудно.
а то я смотрю на 1156 спрос такой ажиотажный :gigi:
Відповісти