Разгон Xeon E5

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Grava: 19.02.2024 10:12
Overclick: 19.02.2024 10:06Відсотки навантаження на проц бачите?
Я не бачу натовпу. Це те саме що стати і дивитися в небо та казати що целерона теж вистачає.
КП2077 прожерливий до потоків, якщо той зіон в тесті не довбиться в стелю, а він не довбиться, то і з натовпом там проблем не має бути теж. У мене на 13900к в тесті 30% навантаження, в місті з натовпом - 40%, при цьому зайняті всі 32 потоки, але навантаження трохи по-різному на них розподіляється в цих сценаріях.
Overclick
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Grava: 19.02.2024 10:30 Overclick
Тіште себе далі що зеон 4090 вивозить.
Сходив потішив свою старушку, 4090 у мене нема, от коли буде, тоді прийде час подумати за новий проц.
До речі, Кіберпанк з максимальним натовпом завантажує 30 потоків, у мене вони є, було включено і раніше. Просто автор того відео відключає ядра, щоб запобігти просадок частоти по EDP, можливо щось і виключив. Свої налаштування він показує у відео, хочете передивіться що в нього там, мені байдуже, що мені було треба, я і так побачив, я і так це бачу граючи в усе що є, що проца мені ще на кілька апгрейдів відюхи вистачить.
Я в Кіберпанку нічого не відключаю, просто у мене вірно налаштовані динамічні ядра і таких проблем як у нього нема, яким ядрам потрібно, тим частоти і надаються, всі чотири ггц. А от ваші проблеми мені зрозумілі, 15(30) ядер тупо нема де взяти, от і проектуєте свій біль на інших :-/
Є ігри з набагато більшими натовпами, цілі армії, можете на ютубах все це побачити і те як зеони з ними справляються
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

32 потоки немає для тестів, 24 є, крім СР2077 то й же NFS Heat прекрасно їх всі на 40% завантажує, ал с тим самим ФПС, а той й більше звичайний сучасний проц выд intel/AMD з 6 ядрами, 23 потоками видасть.
3080 в 10 Гб при 4к ботлнетинь...
Overclick
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Свіжа версія мого ТурбоБуст патчера під 2011v3
Що вміє:
1) Пропуск завантаження драйвера, якщо щось пішло не так (достатньо зажати кнопку живлення трохи довше)
2) Обхід мікрокодів (Ще не тестував, у мене просто видалені)
3) Патчить саму Мамку з під Вінди за кілька секунд. Тобто з файлами прошивок гратися не обов'язково.
4) Для зміни налаштувань достатньо перезавантажити, або відправити в сон.
5) Налаштування не злітають після сну.
6) Експериментальна підтримка v4 Інженерних зразків (вірний семафор)
:super: :beer:
Вкладення
FlyTurboBoostPatcher_v7.zip
(328.23 Кіб)
Despairge
Junior

Повідомлення

Доброго дня, козаченьки, у мене запитання, щодо розгону по шині e5-2670v1 т.к в нього заблокований множник, це відбувається на платі e5 3.2s1 з чіпсетом h67. Чи це можливо взагалі в якийсь спосіб? Багато інфи передивився, метод через setfsb для цієї плати не підходить, в біосі такої можливості також немає. Хіба що ще спробувати іншу версію біоса.
Звісно там невеликий приріст вийде, але хочу трошки більшу частоту взяти по можливості. На майбутнє хочу взяти e5-2696v2 так він також женеться по шині дуже добре до ~3.4мгц на всі 12 ядер можна взяти, мені тому й цікаво чи можливо буде реалізувати подібну аферу на даній платі?
Буду вдячний за інформацію.
IC9517
ATI&Vmod_fan
Аватар користувача
Звідки: Баку Азербайджан

Повідомлення

Вопрос по отключению ядер и размеру L3 кеша при этом. На всех слайдах по устройству V3-4 процессоров указано 2,5МБ L3 кеша на ядро (собственно именно так и растет размер кеша с ростом ядер). Хотя L3 кеш и должен быть общим.
2 вопроса:
1) делится ли весь объем кеша между активными ядрами? Я сам понимаю что в теории делится (что также указывается и в CPU-Z), но проводил ли кто-то тесты и сравнения?
2) в какой очередности отключаются ядра? Если, например, при отключении половины ядер в процессоре в котором 2 ринга, будут ли все активные ядра в одном ринге?
Vadim90
Junior

Повідомлення

Щановне суспільство, потребую допомоги!
За дуже дорого на олх був придбаний супер пк, нелегально вивезений з кремнівої долини.
Продаван каже, що він розроблявся для обробки математичних моделей всесвіту в режимі реального часу. Не вірити цій людині не бачу сенсу, адже машина реально ПОТУЖНА. Чесно кажучи я її трохи боюсь.
Тож ближче до суті.
Ця штука має на борту plex hd x79 (оригінал, а не копію з алі), е5 1650v2 (звісно ж не з алі) і 4*4 1333 пам'яті самсунг.
Раніше проц був 1620 і з ним пам'ять працювала на частоті 1866.
Тепер же з 1650v2 тільки 1600. Проц без розгону.
Перебирав таймінги, але нічого не змінюється.
Може це служба безпеки коемнієвої долини помітила відсутність пк і блокують мені підвищення частоти пам'яті? Бо вже не знаю на що грішити.
Сподіваюсь ви зможете мені допомогти.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Vadim90: 08.10.2024 17:28Може це служба безпеки коемнієвої долини помітила відсутність пк і блокують мені підвищення частоти пам'яті?
китайские спецслужбы блокируют тебе скорость памяти чтобы следить за твоей информацией :lol:

ну а если серьезно, то у в2 порог разгона оперативки меньше. Дайте железке спокойно поработать еще, не разгоняйте. псп там и так большое, просто тайминги порежьте.Все равно все упирается в мощность проца
Vadim90
Junior

Повідомлення

nochnik89: 08.10.2024 18:41
Vadim90: 08.10.2024 17:28Може це служба безпеки коемнієвої долини помітила відсутність пк і блокують мені підвищення частоти пам'яті?
китайские спецслужбы блокируют тебе скорость памяти чтобы следить за твоей информацией :lol:

ну а если серьезно, то у в2 порог разгона оперативки меньше. Дайте железке спокойно поработать еще, не разгоняйте. псп там и так большое, просто тайминги порежьте.Все равно все упирается в мощность проца

Налагодив, все працює на 1866 без проблем.
Йому ще працювати і працювати)
П'ять років працює і ще стільки ж протягне)
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Vadim90: 08.10.2024 18:44Налагодив, все працює на 1866 без проблем.
:beer: :rotate:
IC9517
ATI&Vmod_fan
Аватар користувача
Звідки: Баку Азербайджан

Повідомлення

IC9517: 16.09.2024 21:25Вопрос по отключению ядер и размеру L3 кеша при этом. На всех слайдах по устройству V3-4 процессоров указано 2,5МБ L3 кеша на ядро (собственно именно так и растет размер кеша с ростом ядер). Хотя L3 кеш и должен быть общим.
2 вопроса:
1) делится ли весь объем кеша между активными ядрами? Я сам понимаю что в теории делится (что также указывается и в CPU-Z), но проводил ли кто-то тесты и сравнения?
2) в какой очередности отключаются ядра? Если, например, при отключении половины ядер в процессоре в котором 2 ринга, будут ли все активные ядра в одном ринге?
Нашел. Вдруг кому интересно
https://www.anandtech.com/show/8423/int ... p-cores-/4
In total there are now three different die configurations. The first one, from four up to eight cores, is very similar to the lower count Ivy Bridge EPs. It has one dual ring, two columns of cores, and only one memory controller. The LLC cache is smaller on this die and has a lower latency.

The second configuration supports 10-12 cores and is a smaller version of the third die configuration that we described above. These dies have two memory controllers. The blue points indicate where data can jump onto the ring buses. Note that the die configurations are not symmetrical. For example an 18-core CPU has 8 cores (4-4) and 20MB LLC on one side, with 25MB LLC and 10 cores on the other. The middle configuration drops six to eight of the cores on the right ring, with an associated amount of LLC.

LLC - это last level cache, т.е. L3. Отсюда вполнe явно следует что, как минимум, у каждого ринга свой L3 (or example an 18-core CPU has 8 cores (4-4) and 20MB LLC on one side, with 25MB LLC and 10 cores on the other).
Vadim90
Junior

Повідомлення

Vadim90: 08.10.2024 18:44
nochnik89: 08.10.2024 18:41
китайские спецслужбы блокируют тебе скорость памяти чтобы следить за твоей информацией :lol:

ну а если серьезно, то у в2 порог разгона оперативки меньше. Дайте железке спокойно поработать еще, не разгоняйте. псп там и так большое, просто тайминги порежьте.Все равно все упирается в мощность проца

Налагодив, все працює на 1866 без проблем.
Йому ще працювати і працювати)
П'ять років працює і ще стільки ж протягне)
Рано зрадів.
Стрес тест проходить добре, але в роботі помісені фрізи.
Хось знає що робити?
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Vadim90
спробуйте 1600 :rotate:
Відповісти