Допоможіть з апгрейдом на AMD 7800/7900x3d чи INTEL 14700k(f).

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
unique-neon
Member

Повідомлення

MessiaH
І справді, щось AMD бомки б'є
werneo
Member

Повідомлення

Фідбек. Взяв наступний конфіг:
Asus ROG STRIX B650E-E Gaming Wi-Fi
AMD Ryzen 7 7800x3d
G.Skill DDR5-6000 65536MB PC5-48000 Trident Z5 Neo RGB Black

Все завелось, експо працює, все норм.

Питання: Версія біоса серпнева, після цього було два стабіліті апдейта, чи варто його апдейтити чи ні?
Broller
Junior
Звідки: Біляївка,Одеса

Повідомлення

Якщо дозволите,я б не спішив на вашому місці купляти маму на Х670 чіпсеті,це просто не має сенсу якщо ви не якийсь лютий оверклокер,вам вистачить за очі В650,просто оберіть гарний варіант,щодо процесора то не бачу ніякого сенсу переплачувати за 7900х3д,вам вистачить молодшого брата на довго,навіть при апгерйді відеокарти наступного покоління скоріш за все він буде розкривати ваш майбутній 5070 чи 5080 на всі 100,але і на процесорі я б зекономив,х3д має чудовий кеш 3го рівня,але має обмеження по частотам що може негативно впливати на деякі ігри чи робочі задачі.Наприклад на думку приходить БФ 2042 який бустить мій 7700 іноді до 5300 Мгц.Щодо оперативи ,я наприклад недавно придбав G.Skill Flare X5,чудова пам'ять з вбудованим профілем ЕХРО що особисто для мене дуже зручно,вам якщо гроші дозволяють то можна дивитись щось і повище 6000Мгц
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

werneo: 02.02.2024 21:56 Питання: Версія біоса серпнева, після цього було два стабіліті апдейта, чи варто його апдейтити чи ні?
Оновлюйте.
anta
Junior
Аватар користувача
Звідки: Боярка/Київ

Повідомлення

GreenMile: 03.02.2024 16:13 Оновлюйте.
Поюсую. Сьогодні оновив біос на профільній мамці, пвру днів як вийшов. Все чотко. Єдине, якщо багато налаштувань міняли - збережіть профіль з поточними налаштуваннями на флешку. Я провтикав і заново таймінги вбивав.
Відповісти