Вопросы по fx 6350

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
san27079
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кам'янське

Повідомлення

Здравствуйте, хотелось бы узнать какое безопасное напряжение для этого процессора и на какой частоте лучше остановиться при разгоне. На данный момент напр. в биосе стоит 1.45 в, частота 4500, турбо кор выкл, мониторится напряжение 1.440 в. И еще вопрос при включенной функции C State support в биосе автоматом съедается 12 мб озу, это нормально? И когда процессор сбрассывает частоту до 1400 МГц, напряжение мониторится в 1.112 это нормально или глю материнки(asrock 980de3/u3s3). При нагрузке, напряжение при частоте 4500, проседает до 1.372 В.
Sergey771
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

1.сброс напряжений при работе энергосберегаек - это нормально (до 1.5 В. нормально при высоких частотах и хорошем охлаждении )
2. о C State support и 12 мб озу ,ничего не скажу (но думаю что это не стоит внимания )
3. дабы не просаживалось напряжение- Юзай достойный БП. и LLC + HPC mode (дабы не просаживались частоты ) :yes:
oyeaaah
Junior

Повідомлення

Здравствуйте. Приходится подымать мертвую тему.

Имеется пк:
Процессор AMD FX-6350
Материнская плата Gigabyte GA-970A-UD3P
Видеокарта Gigabyte PCI-Ex GeForce GTX 760
Оперативная память Kingston DDR3-1600 4096MB
БП Chieftec CTG-750C

Очень старенький, брался еще в 2012. Использовался для игрушек + фильмов. В последнее время начал умирать: самые обычные игры (дота, кс:го) дико подлагивать стали. Сдается мне, что ПК своё доживает.
Также в последнее время при нагрузках кулер (боксовый) шумит так, будто на луну взлетаешь.

Один знакомый сказал, мол нужно кулер сменить, докупить оперативной памяти (достаточно будет такой же) и разогнать процессор + оперативную память.
Проблема в том, что я далек в этом. Совсем ничего не понимаю.

Начитался советов в отзывах, многие советуют поставить Gammaxx 300/400 или s40.
Подскажите, что из этого взять? Нормальные кулера?
Вчера проверил температуру процессора - около 80 градусов в игровом режиме (контр-страйк). В простое - около 45 градусов. Это с боксовым кулером.

И, если не трудно, подскажите как разогнать процессор и оперативную память.
Пытался гуглить, но понять тяжело (разгон по шине, разгон по множителю, все это слишком сложно на первый взгляд).
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

oyeaaah
Для початку вам сюди: viewtopic.php?f=2&t=99769
Скоріш за все у вас засохла термопаста, але кулер поміняти треба, з тих двох краще 400, бо у 300 нестандартний вентилятор і буде проблема його поміняти!
По пам'яті, краще продайте і візьміть дві планки по 4 на 1866/2133!
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

oyeaaah:дико подлагивать
oyeaaah:около 80 градусов
Проц троттлит из-за огромной температуры. Поменять термопасту для начала.
Abracadabra
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька губернія

Повідомлення

oyeaaah
память одною плашкою чи двома?
oyeaaah
Junior

Повідомлення

Проц троттлит из-за огромной температуры. Поменять термопасту для начала.
пасту поменяю с заменой кулера. осталось решить, взять 300 или 400.

память взять такую же планку с частотой 1600 МГц? иль всё же выкинуть старую, и купить новую, с большей частотой?
и нужно ли будет что-то разгонять, если брать новую память?

Отправлено спустя 1 минуту 1 секунду:
Abracadabra:oyeaaah
память одною плашкою чи двома?
одною.
https://hard.rozetka.com.ua/kingston_4g ... g/p166666/
це та плашка, яка зараз стоiть.
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

oyeaaah
Я бы начал с обычной чистки пылесосом/сжатым воздухом, если все равно будет шуметь - заменить термопасту, и только если все это не поможет в плане шума, менять кулер.
Также обратите внимание на сами вертушки в БП на ЦП и корпусные, нормально ли крутятся, не издают ли посторонних звуков, в случае чего их нужно смазать или заменить, если не получится смазать.
По апгрейду: продать 4ГБ ОЗУ, и купить 2x8 б/у, сейчас память копейки стоит, можно еще SSD 120-240 самый дешевый добавить, тоже копейки, а будет намного приятнее компом пользоваться, если хочется еще прироста, можно продать видеокарту и купить Radeon RX 470.
У ЦП и так неплохие частоты, гнать не нужно в Вашем случае.
valdim
Member
Звідки: Дніпро

Повідомлення

можно и в разгон- https://www.youtube.com/watch?v=0QvxnH-tLlY
oyeaaah
Junior

Повідомлення

всем спасибо. вроде система ожила.
добавил оперативной памяти, почистил пк, поставил новый кулер (gammaxx 400) температура в стрессе 38 градусов (за 10 минут правда, но, думаю, выше не поднимется)

Зображення

еще вопрос: а можно ли как-то уменьшить обороты кулера?
а то он как в простое 1500 дает, так и в стрессе
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

oyeaaah:еще вопрос: а можно ли как-то уменьшить обороты кулера?
Можна через EasyTune налаштувати політику вентилятора!
Nephrite_VVV
Junior

Повідомлення

У мене зараз стоїть fx 4100 із штатним кулером хочу змінити на fx 6350, чи вистачить потужності штатного кулера від 4100 ? Чи потрібно інше охолодження ? Чи є сенс міняти на 6300 в нього тдп як у 4100 95вт ?
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Nephrite_VVV: 15.07.2022 11:11 У мене зараз стоїть fx 4100 із штатним кулером хочу змінити на fx 6350, чи вистачить потужності штатного кулера від 4100 ? Чи потрібно інше охолодження ? Чи є сенс міняти на 6300 в нього тдп як у 4100 95вт ?
Особого смысла менять нет. 4 недоядра на 6ть. Лучше уж 8300 поставить, но нужен нормальный кулер и материнка не самая простая.
Заполните профиль или укажите какая у вас система на 4100.
Nephrite_VVV
Junior

Повідомлення

M5a97 pro asus, б/п 700w zalman, придбав rx 580 4gb, 2 по 4гб хайперх 1333. Вже знайшов та замовив фх 6350 з боксовим кулером. Дякую за відповідь.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Nephrite_VVV: 19.07.2022 16:39 M5a97 pro asus, б/п 700w zalman, придбав rx 580 4gb, 2 по 4гб хайперх 1333. Вже знайшов та замовив фх 6350 з боксовим кулером. Дякую за відповідь.
Непогана материнка. Можна було і 8300 та в невеличкий розгін його. Рекомендую Вам розігнати ЦПУ/НБ шину і память. Проте стосовно частоти НБ дивитися температури під час кожного кроку розгону. Це непогано підсилить швидкодію. Ну і слідкувати за напругами.
Nephrite_VVV
Junior

Повідомлення

Коротше кажучи хрінь якась, те що я наскладав нормально працювати не хоче (M5a97 pro asus, FX6350, б/п 700w zalman, Гігабайт аурус rx 580 4gb, 4 по 4гб хайперх 1600 ) Проц гріеться як скажений (охолод рідний від проца на теплових трубках 125 тдп, рідний кулер 70мм свистів так шо капець- пішов у смітник на його місце приколхозив 80мм серверний на 4 дроти підклятення стало краще але температура в нагрузі всеодно 54-58 гр. при максимальній цього проца 61 гр.), південний міст на цій мамці не не обдуваеться там кулер був приколхозений відразу як комп купив и його хватало, тепер і чіпсет гріється навіть з обдувом. До відеокарти нарікань наче нема. Я не розумію чи мамка проц не тягне чи я не знаю. Опитним шляхом встановлено що біос взагалі трогать не можна (память поставить на 1600 а не 1333, чи D.O.C.P. профіль увімкнути) бо все ще більше починає грітись, тільки на авто настройках працює більш-менш. Може можна турбо-буст зменшити з 4,2 мг до 4,1-4,0 мг чи проц змінити на менш енергоємний FX6300 або FX8300 ?
Abracadabra
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька губернія

Повідомлення

чуть вольтаж скинь з проца і системі стане легше жити
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Так це нормальна температура для бокса, так-то, тим паче з автонапругами
Nephrite_VVV: 02.02.2023 15:34чіпсет гріється навіть з обдувом
А це які температури? Бо якщо там температура в районі 50ти, то це наче й нормально.
Nephrite_VVV: 02.02.2023 15:34на авто настройках
Ну ви би для початку погуглили трохи чи подивились би нормальних техноблогерів, які підкажуть що крутити, щоб було краще, а не перемикати множники з авто-напругами, то буде і краще працювати, і менше грітися.

Та й узагалі, ефікси 6350/8350 - то не зовсім для автоматичних налаштувань напруг на бюджетних досках під боксовими охладами. Особливо з любов'ю асуса насипати напруги по-більше "задля стабільності" :rotate:
Nephrite_VVV
Junior

Повідомлення

Угу, дуже дякую за відповідь. Я теж зробив висновок що мабудь треба налаштувати біос в ручному режимі, тільки там капець скільки всього і не все я розумію що від чого залежить. Надививсь відеоблогера про рогін ФХ6300 хочу скинути йому мою конфігурацію щоб порадив де та що крутити і до яких значень.
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Nephrite_VVV
От вам толкове відео (хоч там і про 8300, але то не суттєво, бо все у вашому випадку буде теж саме), але доведеться розбиратись


Щодо комусь написати, щоби вам підказали налаштування - то марні надії. Будуть або неробочі параметри, або загальні якісь цифри/параметри (ну або ж там геній, який ще й має здатність вгадати на дистанції конкретний стан системи і її можливості).
Відповісти