Нужен совет с апгрейдом cpu

Обсуждение всего, что связано с CPU
Автор
Повідомлення
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AntonyKandaurov: 20.01.2023 10:06 STARL1GHT
Ну как-то не впихнул i7 2600 в Н61 мать ибо немного страшно стало за 3 щупленькие фазы на матери.
Та зрозуміло що мамка — дно, хоча і на Z-чіпсеті. Він всеодно мультимедією та іграми не створить того навантаження на ЦП, яке можна синтетикою чи бенчами організувати. Тому не при постійному 100% піковому навантаженні доска витягне. Питання в температурах, скільки прослужить і доцільності всіх дій по обновленню системи. Я так вважаю.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

STARL1GHT
Ну, если поставить хороший крутилятор который будет обдувать зону врм то в принципе походит ещё.
Хотя с другой стороны в наше неспокойное время лучше посидеть на том что есть, если нет какой-то необходимости в столь производительном железе и скопить денег на более достойную платформу с которой не придётся возиться и докупать полумеры которые потом не пригодятся. Тем более если система на "чисто поиграть "
DmytroP
Junior

Повідомлення

AntonyKandaurov: 20.01.2023 15:41 STARL1GHT
Ну, если поставить хороший крутилятор который будет обдувать зону врм то в принципе походит ещё.
Хотя с другой стороны в наше неспокойное время лучше посидеть на том что есть, если нет какой-то необходимости в столь производительном железе и скопить денег на более достойную платформу с которой не придётся возиться и докупать полумеры которые потом не пригодятся. Тем более если система на "чисто поиграть "
на вдув и выдув стоят,система обдувается,а так мне мощное железо особо не горит,если я на 8100 и 1060 просидел 5 лет)

Отправлено спустя 1 минуту 30 секунд:
А так если собирать мощную систему то уже и 144гц в 2к охота)
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

DmytroP: 18.01.2023 23:49 Сборка
I3-8100
1060 3gb
Z370ds3h
16gb 2400
Fsp axe500

Хочу взять i7 9700 или 8700+ rtx3060
спокойно ставьте 8700 процессор, на врм купите медные самоклейки радиаторы, и будет работать долго и счастливно. а если заколхозить там пару тихоходных куллеров 50-60мм, то вообще будет супер. в играх 8700 никогда не будет работать на свою полною мощность, только всякие рендеры смогут грузить на полную. да и всегда можно понизить потребление процессора.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

якщо корпус не глуха коробка - я б не боявся ставити і 9700. можна з даунвольтингом погратися ще. він все ж веселіший за 8700. у стрес-тести не грайте і буде усе норм.
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

SERGBILL: якщо корпус не глуха коробка - я б не боявся ставити і 9700. можна з даунвольтингом погратися ще. він все ж веселіший за 8700. у стрес-тести не грайте і буде усе норм.
Як на мене +/- однакові вони, в іграх 6/12 ~ 8/8 :up: Що підвернеться за адекватні гроші, те й взяти.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

SERGBILL: 23.01.2023 01:25 якщо корпус не глуха коробка - я б не боявся ставити і 9700. можна з даунвольтингом погратися ще. він все ж веселіший за 8700. у стрес-тести не грайте і буде усе норм.
З відиком 3060, там і 8700 забагато
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Yaroslav: 23.01.2023 17:05 Як на мене +/- однакові вони, в іграх 6/12 ~ 8/8 :up: Що підвернеться за адекватні гроші, те й взяти.
так і є, я забув, що він 8 потоковий) можна і 9900 поставити, але тут з адекватними грошима важче)))
DmytroP
Junior

Повідомлення

SERGBILL: 26.01.2023 20:28
Yaroslav: 23.01.2023 17:05 Як на мене +/- однакові вони, в іграх 6/12 ~ 8/8 :up: Що підвернеться за адекватні гроші, те й взяти.
так і є, я забув, що він 8 потоковий) можна і 9900 поставити, але тут з адекватними грошима важче)))
Та ціни неадекватні зараз,8700 за 6-7к
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DmytroP: 21.01.2023 23:03
AntonyKandaurov: 20.01.2023 15:41 STARL1GHT
А так если собирать мощную систему то уже и 144гц в 2к охота)
Чесно кажучи, якщо хочете «зіграти в довгу», то продайте свій хлам і соберіть систему на базі АМ4(хоча я, наче, вже писав про це). Говорю як власник 9900к.

База дешевше, пропозицій купа, а R37(8)00 / R56(7)00 будуть адекватним конкурентом 9900к з невеличким відставанням, паритеті чи навіть трішки більшому результаті в залежності від сценарію використання.

Або 5800X3D — один із топів для ігор, який конкурує з самими новими CPU(до виходу R7XXX3D). Хватить на довго років.
NuclearRobinson
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Можна брати проц, все буде працювати. Додатково можна просто поставити якийсь вентилятор на обдув врм, а також зробити -офсет на vcore без заниження частоти. В такому випадку ви отримаєте швидкий, холодний проц, який в принципі не втратить у швидкодїї від заниження напруги. Всі ці 80 вт проци спокійно працюють на 3-4 фазах. Смішно коли фаз більше, ще й радіатор стоїть, а нагрів такий самий :laugh:
Для цікавинки, подивіться назву транзисторів у фазах, бо щось обзорів на плату нема у мережі (
Відповісти