Выбор процессора (всякого разного под любые/конкретные нужды + вопросы "потянет ли, хватит ли)

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
Gf_ki11er
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Выбираем процессор

Пишите под какие задачи нужен процессор, бюджет, текущую или будущую платформу

Пользуйтесь поиском по теме ( поле "Поиск" - вводите обозначение, например 3570К): вполне вероятно ваш вопрос уже обсуждался
stnl79
Member
Звідки: Черкаси

Повідомлення

маю 1060 6 Гб
потрібно дешевий та холодний ( а головне реально доступний зараз) проц + мамка.
з ігор лише Ів онлайн та БДО.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

stnl79
смотрите в сторону 10400ф
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

10400a идеальное решение. проскакивают по 3500, матеря по 2800 в среднем.
Zero0
Junior

Повідомлення

pixelxv: 03.04.2022 01:16 Mihanja80 4 ядерные процы AMD A8 A10 редкие и дорогие, производительность посредственная, самое ценное в APU FM2 это сейчас видео ядро уровня radeon r7 250, которая сейчас стоит ~ 1000 грн. Я купил проц месяц назад (2 ядра A6 5400k) взамен phenom за 200 грн, а 4 ядра дешевле 1000 сейчас, ИМХО, стоить не будут
FM2 калл , если честно платформа. Самые топовые процы у них линейки А10 вышли слабые , это были те же старые дремучие phenom 925-970 но только с графикой :lol: . А по цене больше 1000 нахрен никому не надо , на что насчитывают не понимаю , продавая их по 1500-2000 . Если на FM2 есть идентичная по производитель линейка Athlon за 200-300 грн , но без графики , и то они никому не надо , так как FM2 это муссор в 2022 :lol: . Эту производительность FM2 A10 с графикой засунули в младшие офисные AM1 с ТВП 25

Вот пример A10 7800 за 700 грн , он его больше месяца продает уже
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/protses ... O02wK.html
safeaegis
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

Доброго. Так уж вийшли, що треба новий комп під 3д моделювання (солідворкс). Рік тому брав систему на і3 10100. Дуже сподобалося пересісти з е5430 (так так 775 сокет). Зараз я роботу і комп покинув, треба рухатися далі. Дивлюся що і3 12100 з мамкою, 16озу, ссд, простим корпусом виходить під 12.5к. відяшку мені дають покататися квадро к620 (не густо, але поки так). Які альтернативи? На вживане дивився, але щось нічого не запало толком в такому бюджеті. Буду радий за поради
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

safeaegis
я за 15к на 5600G взяв цілий комп б/в. Ще й ITX. Він що по процессорній частині що по графіці на голову вище того i3. Новими мать+проц+память буде ~11к
Святой
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Народ кто разбирается в серверных процах под 4189 конструктив подскажите что за проц такой Xeon Platinum 8337HC 3.7GHz
Зображення
Никакие поисковики не выдают инфы по этому камню. Имеется возможность даже под него плату взять но из за того что не знаю его ТТХ то возможно проц не стоит что бы париться с ним.
safeaegis
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

GoToHell
я зараз по родичах... займався металообробкою в Харкові, але не лишився і зараз конструктором дистанційно працюю. тому на вибір накладені обмеження:
0) я замовив мобільну робочу станцію (не саму сучасну, але досить потужну), але вона застряла в зоні активних обстрілів. вже більше 12 днів без руху чи зміни статусу (щоб хоча б забрати страховку);
1) не хочу великим розміром системнік (зараз в Полтавській області, але хто знає куди ще поїхати доведеться);
2) обмеження по бюджету. зараз негусто (дивись пункт 0), але я розумію що без нормального проца, 16 озу і ссд не зможу нормально працювати. Зараз я на динозаврі мучаюся і чекаю коли зарплата буде;
3) орієнтуюся на нове, зловити вживане на барахолці справа випадку так само як і гарантія у випадку чогось. зараз можна купити вживане і5 4го покоління з 16 озу і ссд десь за 6-7к, але розумію що він напівміра і його рентабельність нульова. З сучасним залізом хоча б не в повні мінуса можна уйти в перспективі ну і сучасне воно сучасне. Я рік тому (трохи більше) на і3 10100 збирав і мене все задовольняло окрім відеокарти quadro k2000, але і вона справлялася непогано.
4) інтегроване відео не потрібне. воно всеодно не відповідає вимогам. Мені подарували профкарту к620, зараз це мене влаштовує. Далі буде ще якась свіжіша профкарта якщо не буде вистачати (тут без варіантів). 12100 судячи з усього +30% по моїх задачах в порівнянні з тим що було, тобто це мене влаштовує, і5 4590 -50% а це не влаштовує. Проміжні варіанти досить дорого але не швидше. там ефективність вкладення фінансів гірша.
5) зібрати комп з запчастин можу. маю досить великий досвід по залізу в 2004-2010 роках. Тому і питаю в яку сторону рухатися (на які моделі звернути увагу, бо випав з оглядів заліза вже досить давно).
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

safeaegis
За цену 12100 можно взять 10400f и 8гб памяти, 6/12 для работы все равно интереснее будет и дешевле в целом система. А пересаживаться каждый раз с 4/8 на чуть новее 4/8 такая себе затея
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

Там походу однопоток в чистом виде софт. Так-что i3 12ый логичен
safeaegis
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

все вірно, основна частина роботи не паралелиться. тобто більша продуктивність на 1 ядро рулить. коли рендер там вже паралелиться і кількість ядер вже вирішує багато. але рендерю я реально мало, отсили 5% часу, можливо і того менше.
8 озу точно мало, треба сходу 16 брати.
не думайте що я перебираю, просто розказую специфіку софту і шукаю оптимальне рішення

Відправлено через 23 хвилини 22 секунди:
щось тільки наявність по рекомендованій ціні 12100 це фантастика. луплять 200 баксів, тоді і правда 10400ф чи навіть 11400ф привабливіше. ну або лайт версія 10100ф... в парі з мамкою мінус сотка баксів. бюджет актуальний. амд чесно не люблю, софт специфічний, тому читати огляди треба а не бігти за кількістю ядер
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

safeaegis
на форумі конкретного софта часто обговорюють актуальне залізо. Може і амд добре зайде з великим кешем.
safeaegis
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

GoToHell
пробігся по барахолці. приглянувся райзен комплект на 7 1700 приблизно в моєму бюджеті.
наче все красиво, але він не дотягує до 7700 в соліді
тиць
спойлер
Зображення
як би не все так красиво в соліді, хоча офіційні вимоги звучать наступним чином:
спойлер
Processor* Current Generation Intel Core i7 or AMD Ryzen or better
RAM 16GBs or more
Hard Drive* 250+GBs SSD Drive
Operating System Windows 10 (64-bit)
Additional Software Microsoft Office 2013 or newer
Video Card NVIDIA Quadro P600, or better; AMD Radeon Pro WX 2100, 3100; Intel HD Graphics P4000 or better
safeaegis
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

певно, моє питання закрито. взяв мобільну робочу станцію на і7 6 покоління з дискретною квадрою. Зважив що потрібна мобільність (окреме робоче місце без заморочок до монітору). Дякую всім за увагу
Bumer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

подскажите, имеется i3 9100f, 16gb ram, 3060ti, процессор так сказать не раскрывает весь потанцевал карты, в играх бывают фризы, а хочется чтобы и браузер с ютубом был открыт когда во что-то играешь, хочу обновится, варианта два: i5 10400 на s1200 или i3 12100 на актуальном сокете(будет с ddr4), в моём случае какой апгрейд будет более рациональным? карту менять не буду ещё долго, для fhd хватает за глаза, обзоры смотрел процы +- одинаковые в играх, поэтому и не могу определиться.
0063kk
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Bumer: 14.05.2022 22:24 подскажите, имеется i3 9100f, 16gb ram, 3060ti, процессор так сказать не раскрывает весь потанцевал карты, в играх бывают фризы, а хочется чтобы и браузер с ютубом был открыт когда во что-то играешь, хочу обновится, варианта два: i5 10400 на s1200 или i3 12100 на актуальном сокете(будет с ddr4), в моём случае какой апгрейд будет более рациональным? карту менять не буду ещё долго, для fhd хватает за глаза, обзоры смотрел процы +- одинаковые в играх, поэтому и не могу определиться.
12100,если взять маму 660 нормальную в теории можно будет взять 13 поколение нон-к какое нибудь спустя год-два если не будет хватать. Там сокет одинаковый.
А 10400 гнилой проц,если в шутеры играть не всегда в 2к хватает, не то что в фулл хд да и платформа уже не новая на сегодняшний день
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Bumer, сравнение 12100 с 10400
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0063kk: 14.05.2022 22:4410400 гнилой проц,если в шутеры играть не всегда в 2к хватает
Наркоман что ли? Проц спокойно вытягивает все игры :facepalm:
0063kk
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

yupi: 14.05.2022 23:20
0063kk: 14.05.2022 22:4410400 гнилой проц,если в шутеры играть не всегда в 2к хватает
Наркоман что ли? Проц спокойно вытягивает все игры :facepalm:
Тянуть может и 10100, а для шутеров нужен нормальный проц, если монитор 144+
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

0063kk: 14.05.2022 23:41
yupi: 14.05.2022 23:20
Наркоман что ли? Проц спокойно вытягивает все игры :facepalm:
Тянуть может и 10100, а для шутеров нужен нормальный проц, если монитор 144+
Если нравится 2к на мониторе 144+ то может стоит задуматься о покупке видеокарты? :idea:
Відповісти