Пожелания и критика конференции

Все связанное с работой конференции
Відповісти
Автор
Повідомлення
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

gehka3
Пардон, увидел, спасибо :up:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную замінити систему плюсів/мінусів як на stackoverflow: плюси ставляться як і було, а мінус списує рейтинг і з замінусованого, і з самого мінусатора.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer:Пропоную замінити систему плюсів/мінусів як на stackoverflow: плюси ставляться як і було, а мінус списує рейтинг і з замінусованого, і з самого мінусатора.
Якщо вірно вас зрозумів, то це те саме, за виключенням того, що той хто мінусує, також отримує мінус до свого рейтинга.
Логіка тут в чому? :insane:
ПС: На перший погляд stackoverflow суто спеціалізований форум, переносити успішну практику там, на наш форум? :-/ Така собі затія, імхо.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
Логіка тут в тому, щоб б цілі теми не ставали темами зла. Скільки плюсів заробив - стільки мінусів і вліпити можеш, а не сидиш з умовними +1 (або +100, не знаю зі скількох зараз працює, та і не суть) рейтингу і мінусуєш всіх підряд на крису в кожній темі.
А тематична направленість тут ні до чого, це просто приклад де така система рейтингів успішно працює роками ;)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer:Логіка тут в тому, щоб б цілі теми не ставали темами зла. Скільки плюсів заробив - стільки мінусів і вліпити можеш, а не сидиш з умовними +1 рейтингу і ліпиш всім підряд на крису в кожній темі.
Ви дійсно думаєте, що теми стають "злими" тому що в них багато червоних мінусів? Ні, звісно багато кого це бісить, декого наштовхує на думки, що чим більше на його пості мінусів, тим більше він правди нарубав, яка ріже око. Але, в основному, залітає один два тролі, які "вкидають", і чекають поки на це клюнуть "наївні" користувачі, щоб розпочати з них знущатися/вести дискусію, по ходу всього цього, підключається все більше народу, і теми перетворюються в те що написали.
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Scoffer
ага, захожу я такой в тему выбора видеокарт, там человек спрашивает - есть 3 видяшки , посоветуйте из них лучшую, и тут начинается... Три страницы каждый пишет что попало, не читая другие комментарии и совсем не по теме, я иногда не сдерживаюсь и леплю минусы ибо нефиг.

Плюсы\минусы сделаны для простого "согласен\не согласен", то что вам ставят минусы - значит люди не согласны или им что-то не нравиться в вашем сообщении (некоторые банально не могут загуглить самого простого, а хотят чтобы им все на блюдечке принесли).

имхо - есть вещи и поважнее чем эти плюсы\минусы, не обращайте внимание.
п.с. - вот я бы хотел возвращение блогов, задумка хорошая, если довести до нормального состояния :beer:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
А тролів в такій системі можна обмежувати таймаутами. Типу -1000 рейтингу - не частіше ніж раз в 12 годин можна написати повідомлення.

Отправлено спустя 1 минуту 18 секунд:
Klon
У мене тих плюсів... Я не можу злити рейтинг, навіть якщо тотальну хрінь напишу. Я тут більше за ідею :)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer:А тролів в такій системі можна обмежувати таймаутами. Типу -1000 рейтингу - не частіше ніж раз в 12 годин можна написати повідомлення.
Ця ідея, здається мені більш ефективним способом боротьби зі "злом" в темах. :up:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
Але не зараз, коли просто бездумно і без обмежень можна мінусувати. Саме для цього потрібна більш адекватна система рейтингу.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer:Але не зараз, коли просто бездумно і без обмежень можна мінусувати. Саме для цього потрібна більш адекватна система рейтингу.
Тролям вона не завадить оперувати перевіреними методами, тому що по запропонованій вами системі, мінусів буде значно менше, а відповідно досягнення бар'єра в 1000 мінусів, займе занадто багато часу.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
1000 - умовне число, для прикладу, як і час таймауту. Завжди можна підібрати коефіцієнти, котрі стабілізують систему.
Плюс скоріш за все треба робити декілька градацій по мінусам і таймаутам, типу: 100 - 1 година, 200 - 2 і так далі.
Востаннє редагувалось 19.11.2017 13:14 користувачем Scoffer, всього редагувалось 2 разів.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer:Завжди можна підібрати коефіцієнти, котрі стабілізують систему.
Коли вводяться якісь радикальні обмеження, сбалансувати систему вкрай важко, незадоволених значно побільшає, незалежно від досконалості балансу. Поки ці циферки нічого не значать, на них не звертають увагу.
Думаю адміністрація, образно кажучи не буде "будити звірів", щоб потім думати як збалансувати їх співіснування.
strannik18
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Android
було б непогано зробити одну фічу, якщо це не важко, наприклад продаєш ти якусь деталь було б добре бачити скільки зацікавлених добавили в закладки мою деталь, реально таке?
Dimentoza
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Ага чтоб ты мог цену держать и спать спокойно))))
Мучайся. Не продается - предпринимай меры.
strannik18
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Dimentoza
Ага чтоб ты мог цену держать и спать спокойно))))
Мучайся. Не продается - предпринимай меры.
а вот і щирий юкраїнець підтягнувся :gigi: нерозумію ти справді думаєш шо воно повпливає на ціну, чи хочеш купувати все по 2 копійки? на кожен товар знайдеться свій покупець, ця інфа чисто статистична для цікавості, наведу приклад на олх родич продає через мене хату вього навсього 60 в ізбранних, ніхто не бере і ціна дуже непогана, так шо роби висновки ;) мучаюсь просто вмираю :laugh:
Dimentoza
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Ну тогда и не фиг продвигать тупые идеи.
Ты сам знаешь, где такая фишка есть. Велком туда, а тут и так хорошо.
strannik18
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Dimentoza
я взагалі то звертався до Android а твої тупі пости пиши нафиг десь подальше, ти хто такий шо б за всіх розписуватись неадекват :horror:
zloydiktator
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня Херсон

Повідомлення

strannik18:Android
було б непогано зробити одну фічу, якщо це не важко, наприклад продаєш ти якусь деталь було б добре бачити скільки зацікавлених добавили в закладки мою деталь, реально таке?
А разве мало того, что отображает сколько людей просмотрело тему? Думаю, это идеальный показатель заинтересованных.
Dimentoza
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

У руководства просто времени нет читать бред. Я им помогаю на общественных началах и за одно помогаю людям расстаться с бредовыми идеями.
zloydiktator привильно сказал - количество просмотров. Делай выводы.
Відповісти