Глюки конференции сообщаем сюда!

Все связанное с работой конференции
Відповісти
Автор
Повідомлення
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

zergonipal
Это что-то у вас. У меня тоже firefox и всё прекрасно заходит. Или какой firefox - мобильный?
Android
Bot
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

nazar-pc: 30.10.2022 16:24Можна відключити цю функцію?
На жаль такої можливости немає. Якщо впродовж сесії змінюється IP, це вважається потенційною загрозою.
Все що можу порадити — жмакати "запам'ятати мене", в такому разі сесія буде перманентною, та не буде залежати від IP (але, зрозуміло, слід пам'ятати, про те, що сесія постійна).
zergonipal: 30.10.2022 21:00пользуюсь firefox не заходит на сайт совсем
Саме сайт чи форум? Видаліть кеш браузера та cookies.
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Android: 31.10.2022 11:22
nazar-pc: 30.10.2022 16:24Можна відключити цю функцію?
На жаль такої можливости немає. Якщо впродовж сесії змінюється IP, це вважається потенційною загрозою.
Все що можу порадити — жмакати "запам'ятати мене", в такому разі сесія буде перманентною, та не буде залежати від IP (але, зрозуміло, слід пам'ятати, про те, що сесія постійна).
В тому-то й справа що жмакаю, а мене все одно розлогінює по кілька разів на день.
zergonipal
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Android: 31.10.2022 11:22
zergonipal: 30.10.2022 21:00пользуюсь firefox не заходит на сайт совсем
Саме сайт чи форум? Видаліть кеш браузера та cookies.
Добрый день удалил куки и данные сайта но не помогло, буду искать проблему далее, так как есть еще сайты которые не работают с теми же симптомами
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc: 31.10.2022 12:25
Android: 31.10.2022 11:22
На жаль такої можливости немає. Якщо впродовж сесії змінюється IP, це вважається потенційною загрозою.
Все що можу порадити — жмакати "запам'ятати мене", в такому разі сесія буде перманентною, та не буде залежати від IP (але, зрозуміло, слід пам'ятати, про те, що сесія постійна).
В тому-то й справа що жмакаю, а мене все одно розлогінює по кілька разів на день.
З Multi-WAN так і продовжує розлогінювати хоча і натискаю "запам'ятати мене" кожного разу.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Ау
Зображення

Зображення
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Думаю тут все понятно :)
Как с телефона в хроме

Зображення

так и с пк

Зображення
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

Хром с ПК
oc_forum_notifications.jpg
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LiquidStorm
И? У меня нажата, у тебя нет
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

yupi
Тебе же все понятно?!

Вот нажата -
open-oc-ua.jpg
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Можливо, це "не баг, а фіча" ©
Але про всяк випадок відзвітуюся - приходять сповіщення від користувачів з чорного списку.
Свіжий приклад:
спойлер
Зображення
Зображення
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

У меня одного форум сегодня как-то лагает?
Страницы по 2-3 сек прогружаются...
DreamSeller
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Screenshot_3.png
Отака фігня...
Навіть у власних повідомленнях ((
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Час від часу буває, що на головній сторінці сайту справа вгорі замість блоку реклами показує текстовий код. При оновленні сторінки глюк зникає і з'являється коректний блок реклами.
Mozilla Firefox x64 111.0.1, Windows 10 x64 21H2. Браузер та Вінда автоматично оновлюються до актуального стану, але чомусь досі 21H2, спробую зараз до 22H2 оновитися.
Скріншот
Зображення
Загалом таке трапляється не часто, всього відбулося три чи чотири випадки протягом останнього тижня.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Після вчорашнього оновлення Win10 на 22H2 щойно клацнув перевірити головну сторінку й з першої ж спроби знову натикнувся на цей глюк з неправильним відображенням реклами.
Скріншот
Зображення
Хоча, наскільки я можу припустити, розробник сайту Оверів за це не відповідає, просто виділив блок під рекламу, а вже сервер рекламодавця виводить рекламу й при цьому час від часу в залежності від контенту реклама може виводитися неправильно. Оскільки обирається рандомно яка сама реклама буде показуватися того чи іншого разу, то так само рандомно глюк виникає або не виникає.
Не на домашньому компі, а на офісному з моєї роботи, де теж Win10 x64 + Firefox, теж здається разок так глюкануло на днях.
куе
Member

Повідомлення

Інформація
Ви не авторизовані, щоб читати цей форум
Что за ошибка?
Відповісти