Проблемы и предложения барахолки

Все связанное с работой конференции
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Бобрый вечер, а будет когда нибудь санкции для комрадов которые без оплаты продают 100500 тем по 100500 товаров?
из-за них крайне сложно чтото искать
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Dark-seer: 11.06.2021 21:28 Бобрый вечер, а будет когда нибудь санкции для комрадов которые без оплаты продают 100500 тем по 100500 товаров?
из-за них крайне сложно чтото искать
А еще для тех, кто пишет бренды в названии, которые не продает - olx-стайл.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

Барбарис: 11.06.2021 21:57
Dark-seer: 11.06.2021 21:28 Бобрый вечер, а будет когда нибудь санкции для комрадов которые без оплаты продают 100500 тем по 100500 товаров?
из-за них крайне сложно чтото искать
А еще для тех, кто пишет бренды в названии, которые не продает - olx-стайл.
:up: :beer:
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Всім привіт. Звик піднімати свої теми в один в той самий час зранку і ввечері, кожні 12 годин. Але проблема в тому що кожного разу час нової можливості підняття все переміщається далі і далі, доходить до того що коли я бачу наприклад час минулого підняття - 08:01, то в 20:01 починаю оновлювати сторінку, і можна оновити раз 30 поки не з'явиться завітна кнопка "Підняти тему".
Пропоную зробити можливість підняття теми не через 12:00:00, а наприклад через 11:58:00, тоді аутисти як я зможуть без проблем піднімати свої теми вчасно :beer:
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Ramon
Пишите правду - я хочу, чтобы мой бот апал тему автоматически в 12:00:00.
Ручками работайте, ручками.
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

afhpwnd
Та причому тут бот? Я кажу шо після кожного апу час нового апу зміщається - як би ти цього не хотів
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

И правильно. Нефиг засирать каждые 12ч своим апаньем барахолку.
Я бы вообще поменял на 48ч
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

yupi: 16.10.2021 09:51Я бы вообще поменял на 48ч

Вы вообще читаете человека задавшего вопрос??? Нужно не 48ч, а 47ч55м!!
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

zmax
Саме так. Щоб час коли можна підняти тему не зміщувався.
Буде через 47:55 - ок, головне щоб можна було в один час піднімати
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневое

Повідомлення

__Yoko__: 19.04.2020 19:03 Можливо уже хтось таке пропонував, а чи не пора в барахолці створити підтеми CPU, GPU, МП, аукціони, охолодження і т.д (саме в вєтці продам), я вважаю, що так буде на багато простіше моніторити якусь підтему, а не лопатити сотні постів?
Щоб було трохи порядку, як на мене. :beer:
Підтримую.
Правда це додасть трохи незручності тим у кого декілька різних видів товару.
Їм мабуть прийдеться робити декілька оголошень в різних підтемах.
Але все одно так буде більше порядку на барахолці, а то все в купі, то дуже не комфортно.
А ще заголовки оглошень якось не дуже комфортно сприймаються.
Особливо коли в заголовку ціле оголошення, мішанина з цифр і літер, то от тяжко сприймаєтся це все.
Що з цим робити правда я не знаю, як зробити більш комфортними для сприйняття заголовки.
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Мені цікава аргументація замінусивших мою пропозицію юзерів - що принципово вам змінить в гіршу сторону можливість підняття тем не раз в 12 годин, а раз в 11:58, чи навіть 11:59:30??
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ramon: 16.10.2021 22:14 Мені цікава аргументація замінусивших мою пропозицію юзерів - що принципово вам змінить в гіршу сторону можливість підняття тем не раз в 12 годин, а раз в 11:58, чи навіть 11:59:30??

1. Я минус не ставил, незачем.
2. Я вот сижу с телефона, и 1 стр. только листаю Ваши лично АПы, мало того, название темы в 5 строк... Оно надо? Ну создай 1 тему как делают ребята сдесь на 1 стр и редактируй, создавай хоть 100500 в 1 посте. Возьмите пример с ta8210.
Также реклама своей группы (либо канала) в телеге, а это 6.5.3 правил.
спойлер
Screenshot_20211016-222124.jpg

3. Тут скорее надо ввести ограничение на количество символов в названии темы, ибо злоупотребляете и пишем пока пишется.
4. Вам дай возможность чаще апать, так будем 7 стр поднятые темы листать , а потом дойдём до новых. Достаточно того что есть. Всё равно на шару. Покупаем и будет висеть в 1 странице
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Engineer_1988
В каналі фотки в нормальній якості, а не на серваку який вилітає постійно. Юзав раніше, хватить. Потім перефоткуй, перезаливай.. За 10 років пройшли. Телеграм найкращий фотохостинг в тому числі.
Тим більше - на тому ж ОЛХ у мене в оголошеннях посилання на overclockers.ua - чим поганий додатковий трафік на сайт??
Кількість символів в назві теми - інше питання.
До речі я теж завжди з телефона - і ніяких проблем з читанням різною довжиною назв тем

Ви суть мого питання вловили? Яка різниця між 12 годинним апом і 11:59:30??? Чим можливість піднімати теми частіше на 30 секунд - визиватиме комусь додаткові незручності? Думаю, нікому ніякої різниці немає, чи не так?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ramon: 17.10.2021 03:44 Ви суть мого питання вловили?
Да, хочешь, чтоб тебе специально принудительно включили апанье раз в неделю :up:
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

для таких желающих автономности уж точно грех не будет донатную кнопку прикрутить и предложить некие расширенные функции и возможности...
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

yupi
Смищно (нет)

unlnu
Це налаштування не для мене особисто, а для всіх користувачів
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ramon без претензий, но
для большинства это не есть проблемой, иначе бы ныли здесь через одного(как о барыгах и майнерах везде в каждой теме) и за столькие годы существования форума уже бы добились своего...
как раз это вам почему то не удобно, а остальные давно прижились и не парятся по этому поводу.
поиск есть на форуме и найти что интересует, пусть не в последних темах, вобще не составляет труда...
кстати, на поднятые темы лично у меня вовсе фильтр установлен... одно и то же каждый день читать такое себе занятие.
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

unlnu
Ну я теж вже років 10 користувався так як є.. але подумав, чому б не зробити зручнішим деякий функціонал :rolleyes:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

а будут ли какие-то баны барыг которые под эгидой "передам денег на армию" вваливают на свои товары накрутку на эту саммую сумму, а то даже больше, это же такое же мародёрство, кто хочет - перечислит самостоятельно деньги без этого "танца на костях"
Відповісти