Улучшение и доработка сайта и конференции

Обсуждение функционирования главного ресурса
Відповісти
Автор
Повідомлення
Nemo4k
Member

Повідомлення

Я замітив що на сайті не всі є монітори і не вся правда про них написана особливо це включає тести їх Ghosting, Overdrive, Overshoot, Black Smearing або чому Response Time це не Input Lag. Я замітив що виробники офіційно пишуть не всю правду про монітори та тести а їх частично скривають.
Nemo4k
Member

Повідомлення

Пропоную добавити цей сайт. https://blurbusters.com/faq/120hz-monitors/ Там проводять всі тести та є рейтинг кращих моніторів для різних потреб.
Coftantin
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Возможно ли реализовать в после поиска пункт с чекбоксом который убирает из результатов поиска закрытые темы?

Например "Искать в закрытых темах: О Да О Нет"
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Чи планується повернення до класичного відображення головної сторінки по замовчуванню, коли інформація поділена на дві секції, зліва новини, з права огляди? В мене кукі автоматично труться при закритті браузера, тому не знаю можливо вибір налаштувань зберігається, але все таки мені здається дизайн списком на дві окремі колонки краще по замовчуванню, в тому числі для тих хто сайті вперше, імхо. :-/
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Kib, можна зробити виключення для оверів.

Питання до адміністрації: коли форум перейде на українську(мова про назви загальних тем, накшталт вибору відеокарт чи процесорів)?
_hydra_
Member
Аватар користувача

Повідомлення

якось пошук дивно організовано: на москальскій і на Українській різні результати в оглядах
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Приходят лс, а прочитать их не могу((

Информация
У вас нет доступа к чтению отложенных личных сообщений.
Android
Bot
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

ervin: 15.10.2022 14:34Приходят лс, а прочитать их не могу((
Ймовірно, папка Вхідні переповнена. Перевірте, та видаліть непотрібні повідомлення.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Android
Так, то було воно. В той же день розібрався, забув видалити повідомлення.
Але все-рівно дякую)
vovo
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Не до конца уверен сюда ли это, но все же.
Вообщем, если вы уже немного слепошарые как и я, то я состряпял для себя стиль для stylus (аддон доступен для всех браузеров):
https://userstyles.world/style/1204/overclockers-ua
спойлер
Зображення
Может кому-то тоже пригодится.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

весь час вилогінює у мобільному FF на ios, в чому може бути проблема?
kollos
Member
Аватар користувача
Звідки: м. Кіровоград

Повідомлення

Последнее время курсор пропадает в поле для отправки сообщений. Не всегда, но бывает. Edge. Не понимаю это у меня неполадки или сайт так работает.
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Питання знатокам, може хто підкаже:

чи є десь така опція (в своїй темі), якась галочка, щоб комменти відключити/закрити ? шукав, глядів - не знайшов,,
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh: 21.11.2022 16:16 весь час вилогінює у мобільному FF на ios, в чому може бути проблема?
Доєднаюсь, раз на тиждень стабільно викидає з акааунту на ios
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Alex_Lviv: 25.12.2022 12:53 Питання знатокам, може хто підкаже:

чи є десь така опція (в своїй темі), якась галочка, щоб комменти відключити/закрити ? шукав, глядів - не знайшов,,
Нема.
Це ж форум, тут заведено обговорювати все :laugh:
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

aaleksandrenko: 25.12.2022 13:02
Alex_Lviv: 25.12.2022 12:53 Питання знатокам, може хто підкаже:

чи є десь така опція (в своїй темі), якась галочка, щоб комменти відключити/закрити ? шукав, глядів - не знайшов,,
Нема.
Це ж форум, тут заведено обговорювати все :laugh:
Вдячний за відповідь :beer:
я лише ЗА обговорення та конструктивні дискусії , але іноді трапляються "казкові персонажі" :insane:
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Alex_Lviv: 25.12.2022 13:25
aaleksandrenko: 25.12.2022 13:02

Нема.
Це ж форум, тут заведено обговорювати все :laugh:
Вдячний за відповідь :beer:
я лише ЗА обговорення та конструктивні дискусії , але іноді трапляються "казкові персонажі" :insane:
Варіанти дій:
- ігнорувати (інакше 99% що вийде срач в темі)
- додати в блек ліст людину. Тоді його відповіді не будуть відображатись (тільки вам)
- подати скаргу, якщо коментар не відповідає правилам форуму. Повідомлення тоді буде видалене, а "казковий персонаж" може й бан отримає.
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

aaleksandrenko
Вдячний :beer:
1ше і 2ге - то відомо і логічно
3тє - нема бажання, нехай собі вже строчить,,, людей повеселить хоч :rolleyes:
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex_Lviv: 25.12.2022 13:25 я лише ЗА обговорення та конструктивні дискусії , але іноді трапляються "бо персонажі" :insane:
Знову зловив крінж. Типове мислення в стилі Д'Артаньянів, де всі в них «казкові персонажі», а вони самі відомо хто.

Це форум, і якщо його правилами не заборонена конструктивна критика — вона може бути в будь-який темі. Хоче цього ТС чи ні.

І взагалі дивний прояв солдепівського мислення, коли всіх неугодних «насильно затикали».
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

STARL1GHT: 25.12.2022 14:48 вона може бути в будь-який темі. Хоче цього ТС чи ні.
Це неправда - для власних тем в "барахолці" можна купити собі модератовські права :shuffle:
Відповісти