Улучшение и доработка сайта и конференции

Обсуждение функционирования главного ресурса
Відповісти
Автор
Повідомлення
Nemo4k
Member

Повідомлення

Я замітив що на сайті не всі є монітори і не вся правда про них написана особливо це включає тести їх Ghosting, Overdrive, Overshoot, Black Smearing або чому Response Time це не Input Lag. Я замітив що виробники офіційно пишуть не всю правду про монітори та тести а їх частично скривають.
Nemo4k
Member

Повідомлення

Пропоную добавити цей сайт. https://blurbusters.com/faq/120hz-monitors/ Там проводять всі тести та є рейтинг кращих моніторів для різних потреб.
Coftantin
Junior

Повідомлення

Возможно ли реализовать в после поиска пункт с чекбоксом который убирает из результатов поиска закрытые темы?

Например "Искать в закрытых темах: О Да О Нет"
Kib
Member

Повідомлення

Чи планується повернення до класичного відображення головної сторінки по замовчуванню, коли інформація поділена на дві секції, зліва новини, з права огляди? В мене кукі автоматично труться при закритті браузера, тому не знаю можливо вибір налаштувань зберігається, але все таки мені здається дизайн списком на дві окремі колонки краще по замовчуванню, в тому числі для тих хто сайті вперше, імхо. :-/
Барбарис
Member

Повідомлення

Kib, можна зробити виключення для оверів.

Питання до адміністрації: коли форум перейде на українську(мова про назви загальних тем, накшталт вибору відеокарт чи процесорів)?
_hydra_
Member

Повідомлення

якось пошук дивно організовано: на москальскій і на Українській різні результати в оглядах
Відповісти