Львів !

Все оверклокеры планеты здесь!
Відповісти
Автор
Повідомлення
axotnik
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

viperest1:axotnik
я просто так спокійно спати буду,а так би всю ніч заснути не міг-переживав :gigi: :beer: :beer:
:lol: :up:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привіт.У зв'язку з моєю роботою виникла необхідність пройти м'яко говорячи курси "Системного адміністратора".Хто,що порадить?Потрібно дійсно,щоб показали і навчили,бо папірець без знань мені не потрібен.Дякую.Просто довго думав,а сьогодні вирішив спробувати свої сили на іншому робочому місці :)
stean22
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

хто знає шо таке.дисковод читає тільки диски в яких є "autorun.exe" при спробі відкрити інші диски(наприклад просто з зображенням)появляється вікно "операцію відмінено через обмеження встановлені для цього комп'ютера.зверніться до системного адміністратора" може хтось знає? :-/
TJey
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

хтось може знає де краще відремонтувати пральну машину ? кріма ІВіта сервіс - ну їх нафіг з такими цінами . Ariston margarita 2000
Черный жнец
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TJey
спойлер
http://maisterok.lviv.ua/index.html
http://pilot-service.cc.ua/index.html" target="_blank
приватний майстер Тел 247–76–75, (097) 115–47–74 Валера
Правда їхніми послугами особисто не користувався так що про ціну чи якість виконання нічого не скажу :dontknow:
TJey
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Черный жнец
наразі дякую ! хоча сам їх також був найшов ... потім відпишусь
axotnik
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

сьогодні прозрів з магазину дефіс - замовив вчора ввечері собі комплект,кажу хай буде доставка кур'єром ,спочатку вони мені пробували втерти доставку за 50грн,потім на сайті показав їм,що 20
далі той ,що доставляв заблукав,та і доставили замість 14.00 о 18.00
не магазин а конторка
TJey
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

завтра дріфт біля стадіону , а зара вже чути рев моторів .
ЗображенняЗображення
" target="_blank

тіки пише вхід 150 грн. :eek:
Fishnya
Alex
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

TJey
у нас драг всё-время дорожает. последний раз был по 50 грн. при никаких условиях. поесть-попить - втридорога. сесть негде отдохнуть, есть тенденция к росту стоимости. даже обидно отдавать деньги.
axotnik
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

150грн?
я бачив одну з машин- учасників
за такі гроші там має бути ф1
CooLeR*OK
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

а зара вже чути рев моторів .
Мені також чути, задовбали вже :gigi:

За 150 грн не піду.
TJey
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

тікишо повернувся через зубру пройшов :gigi: сволочі забор поставили і ше сіткою зеленою яку можно порвати шоб подивитись . звук просто жесть ! сьогодні день тренувань 50 грн. Всі говорять по російськи .було навіть дві аварії не серйозні. Подивився на стадіон з близька і враження не дуже :-/ дуже роздратувало те що обкруг самого стадіону майданчик досить великий забором закрили треба було блукати багато км.
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привітулі. Підкажіть, скільки буде коштувати таксі зі Львова до Східниці або до Трускавця.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ar2r
у Львові на головному ж.д.вокзалі маршрутки є в Стрий(приїжджаєш в Стрий) на ж.д. вокзал.В Стрию є маршрутки на Дрогобич їдеш в туди.А з Дрогобича 12 км в Трускавець.І дешевше і нікуди йти не треба все їде з вокзалів.

Добавлено через 1 минуту 48 секунд:
Або з ж.д у Львові з приміського йде електричка Львів - Трускавець так ще простіше ;)
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1 Якщо вже на те пішло, то зі Львова з вокзалу йде маршрутка до чи то до Трускавця чи то до Борислава, а звідти до Східниці. Здається навіть є маршрутки Львів-Східниця. Я так вже їздив. Але мені потрібно таксі, бо я з малою дитиною.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А якщо з дитиною то все ясно ;) ,так на тому ж вокзалі таксистів повно .А стосовно цін навіть приблизно не знаю - не користуюся їх послугами.
Ar2r
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ясно, що їх там повно, але хочеться дізнатися ціну, може дуже дорого, то розглядати якісь інші варіанти.
TJey
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Ar2r
знайомий працює на таксі ( сітроен берлінго ) запитаюсь скільки би коштувало і відпишу тутка
stean22
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

всім привіт)може хтось знає в чому проблема..айфон 3g після розрядки не хоче заряджатись :( показує що батарея сіла..при підключенні до компа те саме :weep:
Fishnya
Alex
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

stean22
ему хард резет сделать можно, помогало. если нет - тогда контроллер питания.
Відповісти