Львів !

Все оверклокеры планеты здесь!
Відповісти
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Черный жнец:stean22
Не бери близько до серця головне що тобі сподобалась, тай для твого пк на мою думку карта нормальна.
:up: :super: підтримую повністю ;)
stean22
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

viperest1:
Черный жнец:stean22
Не бери близько до серця головне що тобі сподобалась, тай для твого пк на мою думку карта нормальна.
:up: :super: підтримую повністю ;)
спасибі)))вова)) :beer:
pharmaceut
Junior
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

чуваки продаю комп viewtopic.php?f=29&t=45603" target="_blank давайте дерибнем :beer: Ціни пропонуйте в темі <---------
Admiral
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрый ОТЕЦ!

Повідомлення

pharmaceut
Чого продаєм таке добро?))
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну так комп супер,коли б не мав свого то купив би 100 %,вінт також шустряк :up: .Дійсно шкода таке добро продавати :weep:
pharmaceut
Junior
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

друг сисадмін попросив продати , бо сам не в "темі" - каже все переграв,незнае що зним робити. B-)
Черный жнец
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Питання знято.
axotnik
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Привіт,дуже потрібна допомога:
Потрібно протестити відеокарту 6850,бо в мене вибиває синій екран
Дякую
mertvei
Member
Аватар користувача
Звідки: львов

Повідомлення

axotnik случайно не гигабайтовская проскакивала у них бракованая партия попробуй 11 марком там сразу они выбивали
axotnik
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

mertvei:axotnik случайно не гигабайтовская проскакивала у них бракованая партия попробуй 11 марком там сразу они выбивали
asus direct cu v2,врубив в свій новий пк - все нормально,450 ват просто їй мало і все
mertvei
Member
Аватар користувача
Звідки: львов

Повідомлення

axotnik 6850 у амд много глюкавых было, а то что ей 450 ват мало странно вообще у меня в свое время 5870 на 460 ват прекрасно работала с 945 феном в разгоне, попробуй погоняй ее на разных игрушках, у меня например 6850 также в синий экран уходила, поменял вторую по гарантии, на ней играешь в некоторые игрушки и тут черный экран и все, при чем только под игрой два мира, кризис1, и вульф ин штейн наблюдал такое, под 11 директом работала хорошо.
axotnik
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

mertvei:axotnik 6850 у амд много глюкавых было, а то что ей 450 ват мало странно вообще у меня в свое время 5870 на 460 ват прекрасно работала с 945 феном в разгоне, попробуй погоняй ее на разных игрушках, у меня например 6850 также в синий экран уходила, поменял вторую по гарантии, на ней играешь в некоторые игрушки и тут черный экран и все, при чем только под игрой два мира, кризис1, и вульф ин штейн наблюдал такое, под 11 директом работала хорошо.
з картою все добре
на антеку 450 ват на тому самому конфігу синій екран
_TR1LLIAN_
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

ого нас багато зі Львова :)
axotnik
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Подивись на темку Запоріжжя,ось там багато
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

"Ми візьмемо не кількістю ,а якістю"-сказав ахоtnіс ;) :learn: :gigi:
Востаннє редагувалось 02.01.2012 18:07 користувачем viperest1, всього редагувалось 1 раз.
axotnik
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

viewtopic.php?f=17&t=2814&start=20" target="_blank
я писав те саме раніше
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

axotnik
:write: я знаю :gigi: тому і написав,чи потрібно було написати в ""як цитату ? ;) Відредагував :gigi:
axotnik
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

viperest1:axotnik
:write: я знаю :gigi: тому і написав,чи потрібно було написати в ""як цитату ? ;) Відредагував :gigi:
та не треба було,я за авторські права не переживаю :lol: :beer:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

axotnik
я просто так спокійно спати буду,а так би всю ніч заснути не міг-переживав :gigi: :beer: :beer:
Відповісти