Днепр/Дніпро тут

Все оверклокеры планеты здесь!
Відповісти
Автор
Повідомлення
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Kosdnepr
olx
купить бокс, юзать, потом продать, быстрее и проще, чем стыковки с кем-то по месту.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Kosdnepr
Зайди в любую ближайшую конторку, возьми за сотку бокс от любого сокета

Scharfschutze
Чревато, сушкой пола/стола и всего шо в системнике)
Scharfschutze
Member
Аватар користувача
Звідки: Dp region

Повідомлення

gehka3
Ну то типу дешманський варіант стакану з рідким азотом. Ризик , але з нульовими затратами на охлад))
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Тогда уж баночку небольшую охлаждённую, жестянную)
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

acm_fan
Я запит на "оренду" написав після трьох відмінених покупок на олх)) ніхто не хотів відправляти.
Але сьогодні пощастило, вже їде, ще й відправник з Дніпра.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Прям история по заполучению охлады для проверить :gigi:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вітаю. Є такий павербанк, купувався десь роки три тому, декілька разів підзаряжався, але в використанні так і не був. Зараз дістав із шафи, задня стінка трохи випукла (десь міліметри 3), але заряд досі показував 100%, що здивувало :gigi: Спробував зарядити телефон - перестає заряджати десь секунд через 8-10, пізніше таки показав повний розряд, зарядив через юсб тестер (до "100%" зарядився десь за годину через мікроюсб, взяв десь 800mah :gigi:). Сьогодні буду в районі Тітова, якщо комусь потрібен - можу віддати, або може хтось підкаже, куди здавати такі речі для утилізації (тип акб LI-pol) десь в цьому районі :beer:
фото
Зображення
Зображення
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

7mindfields
Цiкава iграшка . Но аккуму явно капец . Генадию на эксперименты .
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

7mindfields: 18.08.2023 18:08 Вітаю. Є такий павербанк, купувався десь роки три тому, декілька разів підзаряжався, але в використанні так і не був. Зараз дістав із шафи, задня стінка трохи випукла (десь міліметри 3), але заряд досі показував 100%, що здивувало :gigi: Спробував зарядити телефон - перестає заряджати десь секунд через 8-10, пізніше таки показав повний розряд, зарядив через юсб тестер (до "100%" зарядився десь за годину через мікроюсб, взяв десь 800mah :gigi:). Сьогодні буду в районі Тітова, якщо комусь потрібен - можу віддати, або може хтось підкаже, куди здавати такі речі для утилізації (тип акб LI-pol) десь в цьому районі :beer:
фото
Зображення
Зображення
вітаю, таку штуку на перепаковку треба, щоб акум замінили, бо вздута ліполька то біда
а яка товщина повербанка?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Smok: 19.08.2023 16:02
7mindfields: 18.08.2023 18:08 Вітаю. Є такий павербанк, купувався десь роки три тому, декілька разів підзаряжався, але в використанні так і не був. Зараз дістав із шафи, задня стінка трохи випукла (десь міліметри 3), але заряд досі показував 100%, що здивувало :gigi: Спробував зарядити телефон - перестає заряджати десь секунд через 8-10, пізніше таки показав повний розряд, зарядив через юсб тестер (до "100%" зарядився десь за годину через мікроюсб, взяв десь 800mah :gigi:). Сьогодні буду в районі Тітова, якщо комусь потрібен - можу віддати, або може хтось підкаже, куди здавати такі речі для утилізації (тип акб LI-pol) десь в цьому районі :beer:
фото
Зображення
Зображення
вітаю, таку штуку на перепаковку треба, щоб акум замінили, бо вздута ліполька то біда
а яка товщина повербанка?
Я цим точно не буду займатися, просто такі речі в смітник викидати не найкраща ідея . Товщина десь 12-14мм
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ото ж бо , смiтник . Етим явно никто занимается не захочет .
yan1x
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Господа, есть у кого возможность оплаты на плати маркете? А то перепробовал все свои карты, не принимает и все. Надо покупку совершить в пределе 4.5-5.5$ С меня uah на ПБ или моно :beer:

Отправлено спустя 3 часа 21 минуту 37 секунд:
Более неактуально, купил на британской площадке, правда самое смешное в акк была почта рамблер, думал уже впн искать, чтобы зайти, а оказалось, что наш провайдер рамблер не блокирует :spy:
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Підкажіть будь ласка хороший сервіс ремонту телефонів. Необхідно замінити гніздо зарядки (type C) на Redmi Note 7.
Бажано в центрі (але не обов'язково).
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kosdnepr: 15.03.2024 07:47 Підкажіть будь ласка хороший сервіс ремонту телефонів. Необхідно замінити гніздо зарядки (type C) на Redmi Note 7.
Бажано в центрі (але не обов'язково).
Я пару раз менял себе и маме батареи на Redmi Note 7 Pro здесь, нареканий не было. На сайте есть телефоны, можно спросить, чтобы не кататься зазря.
Відповісти