Общая тема по OLX

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

В данной теме всё о мошенничестве и мошенниках на OLX

Местные "герои": Внимание! Ненадежные люди!

Для того, чтобы ознакомиться или оставить отзыв о сделках на Барахолке нашего форума, просьба обратить внимание на следующую тему:
Путеводитель по разделу отзывов. Где оставить отзыв, как искать, FAQ

Правила конференции распространяются в полной мере на данную тему (п.2.3, п.2.4, п.3.6, п.3.9, п.3.10)

Сообщения без конкретики - удаляются

OlxSupport:Здравствуйте.

Оставьте, пожалуйста, контакты мошенников по этой ссылке - _http://blog.olx.ua/4019/ne-dadim-moshennikam-shansa/ чтобы проинформировать и обезопасить других пользователей. Также обязательно напишите нам о подозрении на мошенника через Службу поддержки _http://olx.ua/uk/contact/. Если Вы стали жертвой мошенника, то советуем поступить так:
Свяжитесь с администрацией сайта с помощью раздела «Обратная связь». Предоставляйте, пожалуйста, полное подтверждение мошеннических действий пользователя (а именно - сканкопию или фото чека, накладной, счета с координатами, телефоном и другими данными мошенника), подробности вашей сделки, переписку с продавцом.

Мы также рекомендуем вам обратиться в местное отделение милиции с заявлением о факте мошенничества. После вашего обращения на основании официального запроса мы сможем предоставить представителям правоохранительных органов данные для дальнейшего расследования.

Обязательно прочитайте нашу статью, которая может Вам помочь вернуть деньги. _http://blog.olx.ua/9185/o-moshennichestve-kak-vernut-ukradennyie-dengi-s-bankovskoy-kartyi/

Официальная поддержка Olx
viewtopic.php?p=1558297#p1558297


Центр поддержки клиентов: 0800204444


Полезная статья: Как уберечься от мошенников в интернете

Сайт Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України: порядок действий

Альтернатива ОЛХ: всё о других торговых площадках
Roaster
Member

Повідомлення

Кто-нибудь знает, как связаться с поддержкой OLX? Каждый раз, когда пытаюсь связаться через чат, вылезает сообщение, что свободных агентов поддержки нет, и нужно оставить номер телефона и электронную почту, по которой со мной потом свяжутся. Я оставляю, приходит подтверждение на почту, а через пару дней - еще одно письмо с извинениями за игнор и предложением написать в чат еще раз, и так по кругу.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Roaster
Так позвони им, телефон в теме выше малость
Roaster
Member

Повідомлення

Shpoker
Там бот футболит в чат, связаться с живым человеком невозможно.
vovse
Junior

Повідомлення

Skoda: 07.05.2024 11:58 Вчера перевели в бизнес после 3х олх доставок однотипного товара (не знаю, может не показатель и совпало). При этом объявление создавалось по новой каждый раз. При продаже уже своего б.у. в этой рубрике- болт.

Пока хватит этой удобной олх доставки... Нет такого оборота...
По доставках однотипного еще ладно, они переводят всех сейчас налево и направо. Им выдали новую методичку: "Продаєте власні речі по одиниці кожна, у Вас немає у профілі регулярних продажів і Ви використовуєте свої фото і описи не запозичені у інтернеті". По описанию вообще прикол :laugh:
fds2002
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

ура ура

ublock на десктопе стал вырезать и "топы" - заметил, что в выдаче стало неприлично чисто
Halfway2
Junior
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

shnok: 02.05.2024 04:10 Halfway2
не знаю, что там хотел человек, но он предложил вернуть деньги, вы не выслали товар, и сразу писать данные, конечно есть у нас индивидуумы и похлеще, но вы тоже молодец конечно.
Да там був розвод чистої води,мій час дорожчий ніж ті 400 грн , він щей упакував так в темну обгортку щоб ну було видно нічого при швидкому обзорі , тема називалась Вентилятори Asus Rog Strix 2080TI , а для них тільки йдуть Вентилятори Everflow T129215SU , так як це 2 покоління , він вислав зовсім інші , для якихось старих карт , там 2 вентелятори с 3 пин які переходять в 4 пин на останньому вентеляторі з виду похожі на старі rog strix .І він вдруг хотів мені відіслати такі як треба( хоча оголошення було тільки про одні вентелятори в него і щей якісь мусор ) , або якимось чудом вернути гроші .А те що він він взяв фоткі з інтернету де було чітко видно саме 3 вентлятора Everflow T129215SU то нічого , коли грузив фото для объяви то не замітив що в него не такі

Отправлено спустя 46 минут 34 секунды:
Ortyomko: 02.05.2024 08:10 Halfway2
варіант що він просто переплутав і не ті відправив не розглядали? :facepalm:
я нещодавно продавав на ОЛХ кулер, виявилось що не хватає шурупика, ми такий не знайшли у продажу з покупцем, тож він замовив альтернативне кріплення, а я зробив компенсацію + зверху трохи за незручності. Так він теж виходить міг написати що такий сякий, не доклав спеціально шуруп
Не розглядав , вище написав чому , там був прям розвод на не уважність. А ви просто нормальна людина , я замовив потім у людини за 600 грн з 2013 регою на олх , думаю ну хоть тут все ок буде , так як стара модель все ж , просто продають якісь старі запаси вентелів після буму майнінга .Прийшли мені , включаю , а вони видають звук , немов хочуть злетіти , а потім затихають , різниця може відрізнятися до 300 + обертів від другого вентелятора в Gpuz це видно . Описую ситуацію і кидаю скрін с Gpu-z де видно як кулер крутить зіг загі , а не пряма червона лінія , кажу дайте компенсацію , чел врубає якогось умніка с 85 айкью , каже що це норма, була довга розмова , він потім каже , якщо вам не підходить то зробіть "Легке повернення " , кажу не має в мене в телефоні цього , а це ще перед паскою було, не хочу розбирати карту і морочитись з пересилками і чекати фіг знає чого , кажу я вам сам 200 грн відправлю додайте свої гроші за компенсацію , просто закажіть мені новий кулер на розетці ,якщо не вірите що він бракований і розійдемося . Той щось далі , де ви таке бачили , включає свого інтелігента. Розумію що він нормально вирішити справу не хоче ,а мені з цими пересилками бавитись не охота , він щей може сказати що товар не має товарного вигляду , чи ще щось придумати , в цілому , клоун є клоуном. Чисто інтелігентно розказую йому хто він такій , і де йому місце ,і на цьому все. Заказав на розетці , довго йшов мені ,міняю, дивлюсь все ок по обертам , всі вентилятори працюють рівно , але помічаю що уже такий звук взльоту є у 3 вентелятора , і він ходить вісміркою , тому що на цей раз я зняв кожух і дивився як вони всі крутятся .Ломаю вентелятор якій замінив , а там смазки так багато що зразу було видно чому так погано крутится кулер на малих обертах , в ітозі чел продавав якісь убиті вентелятори , які просто смазав , і тільки потім замітив що там втулка була прям втоплена в вентелятор , хоча мала як би мати зазор , тому що мала чуток висіти на магніті , і так було на 3 вентеляторах , той що був з розетки , там було все як на старому , він мав зазор між втулкою і вентелятором . В цілому я в шоці був , тому ще такого не зустрічав ніколи, тому що на вид вони були нові
3 варіант теж чудовий , вирішив я купити для свого noctua nh-d9l ще 1 вентелятор , найшов на олх 1 об'яву про noctua nf-a9 pwm , новий у використані 50 годин , чудовий опис , перше фото з інтернету , там весь комплект , 2 фото уже рідне , в закритій коробці , видно тільки вентелятор . Написав , спитав чи все ок , і чи дійсно новий , і де купляли . Сказав що б/у і купляли в Укр . Заказав за 650 грн ,забрав його , комплект не повний , мені якраз треба було Y перехідник з 2 вент, на одне підключення 4 пин до материнки .По друге , "відновлений продавцем " що значить що був зданий по гарантії і скільки працював не знаю . Но діватись не було куди , такий вентелятор більше не найти , тому забирав . Продавець морознувся , а перехідник 200 грн буде коштувати :shuffle:
Хоча я тут колись на форумі купив Silent wings 3 140мм дві штуки , служать до сих пор . Но с таких чудес я в шоці
Востаннє редагувалось 16.05.2024 00:51 користувачем Halfway2, всього редагувалось 3 разів.
Мерзавчик
Junior

Повідомлення

О Будда, не виправдовую мудачєцтва продавців, якщо це мало місце - але убережи мене, Алллах, Сварог і космос від такого покупця... ;)
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Halfway2: 16.05.2024 00:26 мій час дорожчий ніж ті 400 грн
Воно і видно, час є тільки на оці беззмістовні простирадла на півсторінки кожне
Цієї ситуації можна було уникнути, відкривши посилку на пошті
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 16.05.2024 01:35
Halfway2: 16.05.2024 00:26 мій час дорожчий ніж ті 400 грн
Воно і видно, час є тільки на оці беззмістовні простирадла на півсторінки кожне
тоже об этом подумал, для чего человек это все пишет...
Halfway2
Junior
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

7mindfields: 16.05.2024 01:35
Halfway2: 16.05.2024 00:26 мій час дорожчий ніж ті 400 грн
Воно і видно, час є тільки на оці беззмістовні простирадла на півсторінки кожне
Цієї ситуації можна було уникнути, відкривши посилку на пошті
Та я розумію , а ще краще би було зразу купити в магазині, але в пошуку я ввів олх і швидко найшов те що мені потрібно , не подумавши що можуть бути якісь нюанси при купівлі просто вентиляторів, тому навіть не очікував ніяких чудес .Я купляв колись заміну вентилятора для rog strix 1070 і ніяких чудес не було , поміняв і все ок
Можно було і не описувати це все , для себе я зробив висновки швидко , і радий що таке сталося тільки з вентиляторами , а не з чимось серйозним
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Мерзавчик: 16.05.2024 00:39 О Будда, не виправдовую мудачєцтва продавців, якщо це мало місце - але убережи мене, Алллах, Сварог і космос від такого покупця... ;)
:up:
Halfway2: 16.05.2024 02:24 не подумавши
з того і всі проблеми
Hash
Junior

Повідомлення

Сьогодні я так розумію олх вирішив внести зміни, вже не 1% + 10грн, а 2% + 10 грн.
Помічено було в категорії відеокарти і витратні матеріали
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hash: 16.05.2024 17:42 Сьогодні я так розумію олх вирішив внести зміни, вже не 1% + 10грн, а 2% + 10 грн.
Помічено було в категорії відеокарти і витратні матеріали
кончені, олх доставкою тоді перетстануть користуватись
1% ше куда не йшло
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Hash: 16.05.2024 17:42 Сьогодні я так розумію олх вирішив внести зміни, вже не 1% + 10грн, а 2% + 10 грн.
Помічено було в категорії відеокарти і витратні матеріали
дійсно, в категорії PowerBank та акумулятори вже взяло 2%.
На їх сайті знайшов: З 16.05.24 у частині категорій для бізнес-оголошень комісія за успішний продаж становить 2% від вартості 1шт. товару + 10 грн.

Якщо нажати редагувати оголошення то показує яку комісію зніме. Вже по всіх практично моїх 2%, а не частині :mad:
fds2002
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

вы не переживайте, в мордоре авито с 22 мая запрещает передавать свои контактные данные в чате и вообще любые номера. ии работает. банит акки. и процент там вроде от 5 до 12. и номер при звонке подменяется. и вообще лютые вещи творятся, я глубоко не копал, сверху только.

у нас тут еще свобода и демократия :beer:
Grimmjow
Member

Повідомлення

вопрос: пытаюсь выставить нинтендо свич на олх - меня постоянно блокируют и удаляют «запрещенный товар». Дошло до того что я банально взял чужое описание, чуть перековеркал - получил опять бан «запрещенный товар».

Написал в поддержку, соединили с некой Оксаной. Спросил за что бан объявы когда тупо аналогичная висит без проблем - получил ответ что у меня запрещенный товар пиратское ПО.

Попросил показать как именно они поняли что товар пиратский и ПО? Ждал ответ минут 20, чтото она печатала, печатала….Потом передумала.

Результат: «Извините, но я немогу вам объяснить почему ваш товар и ПО пиратские. Оставлю заявку на рассмотрении и консультацию модераторов. Когда будет решение по этому вопросу - вас уведомят на почту»
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grimmjow
В заголовке и описании не было явно указано о том, что консоль прошита? На фотографиях подобной информации не было?
Grimmjow
Member

Повідомлення

Dremjke: 17.05.2024 20:13 Grimmjow
В заголовке и описании не было явно указано о том, что консоль прошита? На фотографиях подобной информации не было?
нет, никакой информации на фото и в описании нет
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grimmjow: 17.05.2024 20:54нет, никакой информации на фото и в описании нет
Тогда ждать ответ поддержки.
Поддержка там "волшебная". Писал им недавно по одному вопросу, скидывал скрины, сотрудник просил номер накладной ему прописать, а то со скрина ему впадлу было перепечатать.
Відповісти