Общая тема по OLX

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

В данной теме всё о мошенничестве и мошенниках на OLX

Местные "герои": Внимание! Ненадежные люди!

Для того, чтобы ознакомиться или оставить отзыв о сделках на Барахолке нашего форума, просьба обратить внимание на следующую тему:
Путеводитель по разделу отзывов. Где оставить отзыв, как искать, FAQ

Правила конференции распространяются в полной мере на данную тему (п.2.3, п.2.4, п.3.6, п.3.9, п.3.10)

Сообщения без конкретики - удаляются

OlxSupport:Здравствуйте.

Оставьте, пожалуйста, контакты мошенников по этой ссылке - _http://blog.olx.ua/4019/ne-dadim-moshennikam-shansa/ чтобы проинформировать и обезопасить других пользователей. Также обязательно напишите нам о подозрении на мошенника через Службу поддержки _http://olx.ua/uk/contact/. Если Вы стали жертвой мошенника, то советуем поступить так:
Свяжитесь с администрацией сайта с помощью раздела «Обратная связь». Предоставляйте, пожалуйста, полное подтверждение мошеннических действий пользователя (а именно - сканкопию или фото чека, накладной, счета с координатами, телефоном и другими данными мошенника), подробности вашей сделки, переписку с продавцом.

Мы также рекомендуем вам обратиться в местное отделение милиции с заявлением о факте мошенничества. После вашего обращения на основании официального запроса мы сможем предоставить представителям правоохранительных органов данные для дальнейшего расследования.

Обязательно прочитайте нашу статью, которая может Вам помочь вернуть деньги. _http://blog.olx.ua/9185/o-moshennichestve-kak-vernut-ukradennyie-dengi-s-bankovskoy-kartyi/

Официальная поддержка Olx
viewtopic.php?p=1558297#p1558297


Центр поддержки клиентов: 0800204444


Полезная статья: Как уберечься от мошенников в интернете

Сайт Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України: порядок действий

Альтернатива ОЛХ: всё о других торговых площадках
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

_clawfinger_
Забагато оголошення зробили читайте уважно там пише коли безплатні відкотяться
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Sashkotem
3 оголошення всього й в різних рубриках, правда 1 вісить давно, більше півроку точно.

Відправлено через 23 секунди:
Sashkotem: 02.06.2023 10:25там пише коли безплатні відкотяться
а де це глянути?
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

Sashkotem: 02.06.2023 10:25 _clawfinger_
Забагато оголошення зробили читайте уважно там пише коли безплатні відкотяться
У меня ___0 объяв и такая же чехорда
Krawez
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

_clawfinger_: 02.06.2023 10:19 Народ, а що за фішка?
Хочу додати оголошення в розділ пк й комплектуючі, для продажу, мені пропонується тільки платно. Безкоштовної версії нема. Це у всіх так, чи я такий "особливий"?
Там внизу маленькими буковками написано: Опублікувать безкоштовно. Уважними треба бути панове))))
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Krawez: 02.06.2023 10:42Там внизу маленькими буковками написано: Опублікувать безкоштовно. Уважними треба бути панове))))
Не Ви один такий розумний!
Про це я в курсі дуже давно. Тут зовсім інше, тупо не дає безкоштовно опублікувати оголошення в розділі комп'ютери й комплектуючі. Це перше оголошення в цьому розділі, й варіант публікації тільки платний як для бізнес сторінок, альтернативи нема. В інших розділах без проблем публікуються, публікую безкоштовно.
Krawez
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

_clawfinger_: 02.06.2023 10:44
Krawez: 02.06.2023 10:42Там внизу маленькими буковками написано: Опублікувать безкоштовно. Уважними треба бути панове))))
Не Ви один такий розумний!
Про це я в курсі дуже давно. Тут зовсім інше, тупо не дає безкоштовно опублікувати оголошення в розділі комп'ютери й комплектуючі. Це перше оголошення в цьому розділі, й варіант публікації тільки платний як для бізнес сторінок, альтернативи нема. В інших розділах без проблем публікуються, публікую безкоштовно.
Дивно, у мене ця кнопку зїджала в мобільному браузері, приходилось її шукати.
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

Krawez: 02.06.2023 10:42
_clawfinger_: 02.06.2023 10:19 Народ, а що за фішка?
Хочу додати оголошення в розділ пк й комплектуючі, для продажу, мені пропонується тільки платно. Безкоштовної версії нема. Це у всіх так, чи я такий "особливий"?
Там внизу маленькими буковками написано: Опублікувать безкоштовно. Уважними треба бути панове))))
А ну ка ВНИМАТЕЛЬНЫЙ найди
Вкладення
Скриншот 02-06-2023 10.46.59.png
Скриншот 02-06-2023 10.49.01.png
Востаннє редагувалось 02.06.2023 10:49 користувачем олег Л, всього редагувалось 1 раз.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

олег Л
+10500 :beer:

Відправлено через 43 секунди:
Й доступні варіанти, тільки платні, навіть для одного варіанту.
Krawez
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

олег Л: 02.06.2023 10:47
Krawez: 02.06.2023 10:42

Там внизу маленькими буковками написано: Опублікувать безкоштовно. Уважними треба бути панове))))
А ну ка ВНИМАТЕЛЬНЫЙ найди
Я таке бачив лише коли перевищив ліміт безкоштовних об,яв.
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

_clawfinger_: 02.06.2023 10:50 олег Л
+10500 :beer:

Відправлено через 43 секунди:
Й доступні варіанти, тільки платні, навіть для одного варіанту.
;)


Итого - 0 активных и + именно все объявы в этой рубрике платные

Отправлено спустя 2 минуты 11 секунд:
Лимита вообще нет :(
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Krawez: 02.06.2023 10:53Я таке бачив лише коли перевищив ліміт безкоштовних об,яв.
У людини взагалі оголошень нема й все одно платно.
Єдине розумне пояснення, то всі оголошення в конкретній рубриці платні, без виключень, іншого не бачу. Тому й питаю, може шось пропустив?
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

+ всего 10 ОЛХ доставок на данном аккаунте 2021г
Востаннє редагувалось 02.06.2023 10:58 користувачем олег Л, всього редагувалось 1 раз.
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

_clawfinger_
вас в бизнес перевели в этой рубрике, поэтому нет бесплатных, тут либо бодаться с поддержкой и могут вернуть, либо платить
Krawez
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

олег Л
Може до цього були пару лотів, ви їх закрили, але вони будуть числитись поки місяць їх публікацій не пройде.
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

NFS-Racer: 02.06.2023 10:57 _clawfinger_
вас в бизнес перевели в этой рубрике, поэтому нет бесплатных, тут либо бодаться с поддержкой и могут вернуть, либо платить
Вот вот бизнесмен с 10 отправками :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 3 секунды:
Krawez: 02.06.2023 10:58 олег Л
Може до цього були пару лотів, ви їх закрили, але вони будуть числитись поки місяць їх публікацій не пройде.
Да не спец. ждал и мес и два голяк, писал - голяк
Krawez
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

олег Л: 02.06.2023 11:00
NFS-Racer: 02.06.2023 10:57 _clawfinger_
вас в бизнес перевели в этой рубрике, поэтому нет бесплатных, тут либо бодаться с поддержкой и могут вернуть, либо платить
Вот вот бизнесмен с 10 отправками :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 3 секунды:
Krawez: 02.06.2023 10:58 олег Л
Може до цього були пару лотів, ви їх закрили, але вони будуть числитись поки місяць їх публікацій не пройде.
Да не спец. ждал и мес и два голяк, писал - голяк
Дивно, їх підтримка завжди відгукувалась і допомагала. Пару раз навіть суттєво.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

NFS-Racer
мдя :eek:
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

Я вот точно знаю - если раз купил платную объяву, то и прилип ____дальше ток платные

Отправлено спустя 2 минуты 39 секунд:
Там бот и он все два письма - отклонил ссылаясь на загруженность
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

олег Л: 02.06.2023 11:00
Да не спец. ждал и мес и два голяк, писал - голяк
Я спеціально видалив олх аккаунт для того щоб видалити бізнес. Тепер треба пару років (орієнтовно) чекати щоб олх забув мій номер телефону, інакше при створенні нового аккаунту система побачить нечесні махінації з мого боку, скаже що а оце ти той самий що від бізнесу відмовився...

Але простіше придбати ще одну sim звичайно. Sim відстоюють 5 років ОПсос.
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

moonlight49: 02.06.2023 14:54
олег Л: 02.06.2023 11:00
Да не спец. ждал и мес и два голяк, писал - голяк
Я спеціально видалив олх аккаунт для того щоб видалити бізнес. Тепер треба пару років (орієнтовно) чекати щоб олх забув мій номер телефону, інакше при створенні нового аккаунту система побачить нечесні махінації з мого боку, скаже що а оце ти той самий що від бізнесу відмовився...

Але простіше придбати ще одну sim звичайно. Sim відстоюють 5 років ОПсос.
Как вариант :up:
Відповісти