Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
там даже пути нет такого :laugh: ни в какой ветке :rotate:
если знаешь конкретное решение, то можно узнать где и что прописать? B-)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi
Ну так і шлях створи, в чому проблема

В CMD з-під адміна

Код: Виділити все

reg add HKLM\SOFTWARE\Policies\Google\Chrome /v FullscreenAllowed /t REG_DWORD /d 0x00000000
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
:super: во
благодарю, создавал, да чуток не там :gigi:
murzik
Member

Повідомлення

ніхто не продає motorola defy Б_у? було декілька на олх, але я не встиг. новий чимало вартує, а б-у за 4-5 тисяч цілком норм було б.
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

На Galaxy S20 сенсор отпечатка пальца, так и должен срабатывать с 2го 3го раза, или это у меня просто кривой рефурб?
Михаіл
Junior
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

_nic
Спробуй пересканувати пальці. Як варіант добав другий / третій відбиток того самого пальця. Така проблема можлива ще через різні захисні скельця, плівки. Як на мене то краще гідрогелева плівка, на s21 з нею взагалі проблем нема.
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Господа, какой охлад нужен на 12700к,кф / 13700к, кф? Без разгона с возможным андервольтом и подобными настройками, чтобы он не кочегарил 300 ват?

Исключительно для игр
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 23.04.2023 22:58motorola defy Б_у
А где ты на него акб возьмешь? Родной будет дохлый, а неродные - тоже дохлые. ))))) Это проблема всех древнючих мобил. Я из-за этого расстался с дроид турбо (((
murzik
Member

Повідомлення

чи можливо в смартфоні моторола задати додаток по замовчуванню для відтворення відео? бо у відповідному розділі не має додатка для відео по замовчуванню, а відео відкривається якоюсь програмою, яку я не можу знайти в додатках. доводиться запускати vlc плеєр і з нього вже відео файли.
murzik
Member

Повідомлення

є факси. нікому не потрібні блоки живлення, сервоприводи, інше? дешево
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Вітаю, підкажіть будь ласка, може є хтось на форумі хто займається 3d другоком?
або фірми, які таким займаються, але мінімальний поріг не від 400 грн. бо треба надрукувати зовсім невеличку деталь, а на олх в основному мінімалка 400 грн.
Дякую.
akr
Member

Повідомлення

В мене є відяха 2008 року, я не знаю чи працює вона, чи ні
Можно її вставити в комп перевірити, чи може бути біда? :rolleyes:
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Лет 12 назад отлично пользовался AutoHotKey, сейчас понадобилось, качнул, врубил - ничего не понял. То есть вообще ничего.
Подскажите простой кликер который запишет мышь+клаву и сохранит это в понятный файл в котором можно будет легко поправить нужные элементы в блокноте.
Miki+
Member
Звідки: Uzh

Повідомлення

Всім привіт
підскажіть хто знає будь ласка, в Excel якщо я останню дію робив в 2535 рядку, то при збережені і подальшому відкритті цього документа, позиція знаходження буде в тому самому 2535 рядку, яким чином таке зробити чи налаштувати можна в Google таблицях? а то при відкритті завжди знаходишся на самому початку, і постіно потрібно гортати вниз.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Yalg: 04.05.2023 22:54Лет 12 назад отлично пользовался AutoHotKey, сейчас понадобилось, качнул, врубил - ничего не понял. То есть вообще ничего.
Подскажите простой кликер который запишет мышь+клаву и сохранит это в понятный файл в котором можно будет легко поправить нужные элементы в блокноте.
Поставь старую версию.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Miki+
Такого не знаю, но можно получить ссылку на ячейку
Зображення

waryag
Что-то тоже не пошло( Частично решил задачу Pulover's Macro Creator, но он глючный весьма.
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Хто знає, що це відригує в ПК??? :lol:
Відео: https://www.dropbox.com/s/5zf8pv2fymbog ... G.mp4?dl=0

Спочатку була підозра на ram з зжатими таймінгами...., але потім я скинув ram на xmp, проблема не зникла..
Більше за все, можливо це відік в конвулсіях :shuffle: , оскільки купував б/у з ферми десь 2 роки тому, хоча вона свой гроші відпрацювала першому власнику ну і мені :laugh: ., карта gtx 1063.

Цікавить думка форумчан.
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Кто имел дело с оптоволоконными патч кордами? Их обязательно нужно из мотка разварачивать что бы они работали ?
murzik
Member

Повідомлення

та певно не обов'язково, в касетах жеж їх змотують
спойлер
Зображення
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

_nic
Нет конечно...если оно не сломано ;)
Відповісти