Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Васильович: 03.11.2022 16:09А можна побачити оригінал тексту, що провайдер написав?
звичайно :)
спойлер
Screenshot_113.png
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

libero
Судячи з фоток - це дійсно просто пасивний кабель з USB Type A на круглий штекер :shuffle:
Я не знаю, як апаратура на 12 вольт повинна отак просто запрацювати від павербанка на 5 вольт.
Думав, що в тому кабелі який DC-DC підвищувач напруги (наприклад, MT3608), але ніякої "балабухи" з платою на фото нема :-/
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Васильович
так, і кабель вибрали в якому прям у назві 5V. Треба пробувати купляти :)

Відправлено через 4 години 29 хвилин 57 секунд:
Васильович: 03.11.2022 16:24Я не знаю, як апаратура на 12 вольт повинна отак просто запрацювати від павербанка на 5 вольт
проапдейчу сам, знайшов кабель у себе такий, спробував- ні, нічого не ввімкнулось. Так що потрібен безперебойник для цього.
murzik
Member

Повідомлення

Двері білорусії вже не працюють? Податки куди йшли?
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

libero: 03.11.2022 16:04А подскажите такой вопрос, провайдер прислал инфу, что если я подключу вайфай роутер и оптический терминал через павер банк через кабель USB на DC, интернет будет и без света. Причем отдельно написал что кабель пойдет на 5V. При єтом и роутер и терминал на 12V/ Оно реально заработает от 5V, смьісл есть заказать такие провода?
Вам нужен любой авто аккум , можно даже старый, + оптика и все будет работать.

Отправлено спустя 3 минуты 21 секунду:
Васильович: 03.11.2022 16:24Судячи з фоток - це дійсно просто пасивний кабель з USB Type A на круглий штекер :shuffle:
это скорее всего просто "информативное" фото. Предположу что пров продает какое то оборудование рассчитанное на работу от 5В. 12В роутер вряд ли будет работать от 5В.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax: 04.11.2022 12:10 это скорее всего просто "информативное" фото. Предположу что пров продает какое то оборудование рассчитанное на работу от 5В. 12В роутер вряд ли будет работать от 5В.
Так отож. Або в нього якісь "чарівні" павербанки на 12 вольт.
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

zmax: 04.11.2022 12:10 Вам нужен любой авто аккум , можно даже старый, + оптика и все будет работать.
Так, як раз займаюсь цім питанням.
В мене ще є батарея 12 v від ups, але не знаю наскільки вона жива, треба зарядити, та подивитися скільки тримає.
А так вже клеми купив, та роз'єми до роутер/оптіки.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

взагалі вони щось наплужили.
можливо підійдуть якісь павербанки зі швидкими зарядками де є більше 12в.

а Загалом принцип такий якщо бж імпульсний то йому має зайти буль-яка напруга вища за те що він видає.

якщо блок живлення видає 12 в то підійте навіть 12.5.
тому підійдуть любі акуми, від машини, від упса, і все все що має більше 12 в.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 03.11.2022 22:28 Двері білорусії вже не працюють? Податки куди йшли?
Постанова КМУ 1178, вступила в дію 19.10.
Повна заборона ввезення товарів рб та рф.
Єдине, товари ввезені до 24.02. 2022 (постанова 169 вроді) дозволені до реалізації.

Надіюсь скоро і МТЗ, ММЗ і т. Д. перестануть ввозити, перейдемо на китайські і т д (з бюджетних).
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Engineer_1988
сподіваюсь китайські теж підуть лісом, вони ж та сама білорусь
murzik
Member

Повідомлення

мотор січ мотоблоки гарні робить ..
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

у мене соковитискачка від мотор січ десь була :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

які ящики-контейнери для речей можна придбати, щоб воно надійно стояло в висоту 2-2.5 метри?
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ищу сравнение мобильных гпу, понятное дело антуту рисует высокие цифры, но нужно именно по гпу.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Так. Вот купил я проц и материнскую плату в одном магазине. Гарантийный разумеется мне дали один.
Если я хочу продать человеку процессор. И отдам ему гарантийный талон.
То... Гарантия на материнскую плату у меня - всё, потеряна ?
Или можно сделать копию талона, или так не выйдет ?
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Earanak
Той папірець нічого не вартує, продавець при зверненні перевіряє серійний номер товару по своїй базі і тільки потім починає виконувати свої зобов'язання. Гарантійка просто пришвидшує пошук.
Хоча є магазини, що можуть відмовити у обслуговуванні без талону, але це лише одна із тисячі причин у відмові від своїх забов'язань.
Процесори рідко виходять з ладу, продайте його з копією, а оригінал лишить собі
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Кальянщики есть среди нас? А то я тут недавно обзавелся.
Romani
Member
Звідки: Хуст

Повідомлення

Доброго времени суток. Должен ли быть Y кабель (разветвитель) 4 pin-> 2x4 pin? А то мне пришёл 4pin + 3 pin. Не могу найти на али, что бы оба 4 pin были. Спасибо за ответ.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MobileLord: 07.11.2022 22:08 Кальянщики есть среди нас? А то я тут недавно обзавелся.
Хочешь ринит,бронхит и астму?
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Romani: 08.11.2022 09:11 Доброго времени суток. Должен ли быть Y кабель (разветвитель) 4 pin-> 2x4 pin? А то мне пришёл 4pin + 3 pin. Не могу найти на али, что бы оба 4 pin были. Спасибо за ответ.
Обратись к форумчанину по месту, сделает любой.
Відповісти