Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 21.03.2023 18:26 7mindfields
Так це просто якийсь ремікс на запис гри цього ж чувака.
Я шукаю назву оригінального треку.
Який ти важкий, це і є оригінальний трек :facepalm:
Wenzl McGowen - traffic cone sax man
Потрібне саме те - візьми і сконвертуй ту імпровізацію
akr
Member

Повідомлення

с помощью какой программы можно узнать что заставляет жесткий диск выходить из отключённого состояния?
это происходит на секунду, видно не диспетчере задач нагрузку, но что именно поймать не могу
murzik
Member

Повідомлення

в новій лінії купував обігрівач атлантік 2 роки тому. гарантія 5 років від виробника. мені потрібно звертатися в сервісний центр виробника, чи можна через нову лінію? дякую,
Alex+
Member

Повідомлення

murzik: 23.03.2023 20:14. гарантія 5 років від виробника
значить туди і звертатись ( моєму атлантіку вже 15 років стукнуло, жодної поламки :) )

akr
Програмою Process Monitor відслідкуйте, що звертається до диску.
Ось тут мануал, як користуватись https://www.outsidethebox.ms/11644/
(через впн)
murzik
Member

Повідомлення

Alex+: 23.03.2023 20:23начить туди і звертатись ( моєму атлантіку вже 15 років стукнуло, жодної поламки )
в гарантійці знайшов штам нової лінії на 2 роки гарантії (пройшло 16 місяців), я так розумію можна в нову лінію. а після 2х років - в сервісні центри виробника?

Отправлено спустя 39 секунд:
Alex+: 23.03.2023 20:23 жодної поламки
тому і брав атлантік. але програматор - лайно. модель F129. краще б купер енд хантер взяв
Alex+
Member

Повідомлення

murzik: 23.03.2023 20:25я так розумію можна в нову лінію.
Подзвоніть їм уточніть, може і так

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
murzik
Мене чогось переклинило, що розмова про обігрівач. А я про бойлер казав :rotate:
size222
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

akr: 21.03.2023 22:09с помощью какой программы можно узнать что заставляет жесткий диск выходить из отключённого состояния?
это происходит на секунду, видно не диспетчере задач нагрузку, но что именно поймать не могу
Для відстеження активності жорсткого диска в Windows можна використовувати програму Process Monitor.
  • Завантажте і встановіть програму Process Monitor на свій комп'ютер.
  • Запустіть програму і дайте їй деякий час для відслідковування активності.
  • В меню "Filter" виберіть "Filter..." та створіть новий фільтр, де у поле "Path" введіть літеру диска, на якому виникає активність (наприклад, "C:").
  • Натисніть "Add" та збережіть фільтр.
  • Зачекайте, доки активність жорсткого диска знову виникне, і перевірте список подій в Process Monitor, щоб побачити, які процеси або програми взаємодіють з жорстким диском.
  • Щоб зберегти список подій для подальшого аналізу, ви можете вибрати "File" > "Save" у меню Process Monitor та зберегти список подій у файл.
Цей метод дозволить вам відстежувати активність жорсткого диска та знайти програму або процес, який спричиняє його активність.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Копировал файл с диска С на диск D. Файл большой , примерно 60 Гб. Копирование закончилось ошибкой, на диске С закончилось место. Кто объяснит что случилось? WTF????

Зображення
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

zmax
скінчилось місце :dontknow:
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Graveworm
Точно внимательно прочитали вводные данные? С диска С на диск D копирование.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

zmax: 25.03.2023 10:49Копировал файл с диска С на диск D. Файл большой , примерно 60 Гб. Копирование закончилось ошибкой, на диске С закончилось место. Кто объяснит что случилось? WTF????
Может, не хватило места для подкачки или кэширования. Попробуйте переместить что-то поменьше
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Хрустальна куля по суботам не працює. Ти б знайшов де і чим саме забилось місце, а там уже може і можна буде зрозуміти WTF
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

waryag
я так тоже подумал, но это идиотизм. Файл один, я его не могу разделить. Получается я его теперь и переместить не смогу, потому что винда хочет 60+ гиг себе на кеш? Да они там вообще ...?

Отправлено спустя 4 минуты 58 секунд:
Scoffer
Я тут давно на форуме и вроде не полный судак дурак. Место было, примерно 45 гиг свободных, теперь нет, но по немногу стало появляться. На данный момент уже три гига свободны. Кеш видимо очищается виндой или трим-ом. Места нет , чем занято не показывает. Размер диска 150 гиг, все папки и файлы с учетом системных и скрытых занимают 95 гиг, места осталось 3 гига. Вводных достаточно для хрустального шара, или Ваш бракован?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Ні, не достатньо. В загальному випадку вінда не робить при копіюванні кешів на джерелі, відповідно щось пішло не так. Для того щоб визначити що саме пішло не так треба знайти куди саме і чим саме забилось місце. Може там взагалі не копіювання вине а так зорі склались з якимось іншим цікавим завданням в паралель, обновами залипшими наприклад. А може ти, або якась програмулина снапшотів навмикала чи ще якої єресі.
Бери в руки фар, тк чи що там більше подобається, якщо нічого не подобається то WinDirStat, і знаходь де пропажа, а там далі подивимось.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Перед поиском пропажи прогнать бы для надежности chkdck.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

zmax: 25.03.2023 11:21 Я тут давно на форуме и вроде не полный судак дурак.

Тут ,к сожалению, обратная зависимость. Вон на хотспура посмотрите.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Файло чисто випадково не на робочому столі лежить?
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

zmax, можна встановити програму WinDirStat і просканити нею розділ. Покаже все, що займає місце. У візуальному відображенні мапи розділу дуже зручно швидко виявити. чим займається місце.

Зображення
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

maxn
там запущенный случай профдеформации
Scoffer
нет, не на рабочем столе. Сейчас этот же файл копирую фаром , пока все идет хорошо, то же самое, - закончилось место на диске С...
Відповісти