Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alex+
Member

Повідомлення

Hiden
Може справа в корпусі? Якщо дешевий з порушеною геометрією. Або стійки під платою не тієї висоти
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Alex+: 19.05.2023 20:35 Hiden
Може справа в корпусі? Якщо дешевий з порушеною геометрією. Або стійки під платою не тієї висоти
корпус Zalman Z9 Plus
так до этого было много маеринок, и проблем с заглушками не было
Alex+
Member

Повідомлення

Hiden
Стійки точно правильної висоти?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 19.05.2023 20:47 Hiden
Стійки точно правильної висоти?
Вони універсальні :gigi:
Alex+
Member

Повідомлення

7mindfields
На жаль ні, а може їх там зовсім нема?
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Alex+: 19.05.2023 21:00 7mindfields
На жаль ні, а може їх там зовсім нема?
вы пошутили ? :gigi:
уже больше сотни ПК собрал за всю жизнь.
если в теории стойки были на пару мм выше, тогда все сошлось бы, но тут потом будет проблема с видеокартой, там тоже нужно будет что то подлаживать под болт крепления

Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
Alex+: 19.05.2023 20:47 Hiden
Стійки точно правильної висоти?
да
Hiden
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

сейчас пока нет возможности сделать фото так как камп сейчас в работе, заглушка в коробке лежит
Alex+
Member

Повідомлення

Hiden
Порівняйте її з заглушкою від іншої плати зі схожими інтерфейсами та їх положенням
murzik
Member

Повідомлення

є інсайдерська інфа по корегуванню курса долара? напевно під осінь піднімуть, коли будуть бюджет формувати на наступний рік?
чи залишиться таким в цьому році?
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нижчим точно не стане ;)
murzik
Member

Повідомлення

Васильович: 24.05.2023 12:50 Нижчим точно не стане ;)
то зрозуміло, цікавить коли буде коригування
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

murzik: 24.05.2023 12:48є інсайдерська інфа по корегуванню курса долара? напевно під осінь піднімуть, коли будуть бюджет формувати на наступний рік?
чи залишиться таким в цьому році?
Ще з 2014 року притримуюсь принципу: якщо є вільні готівкові кошти - обов'язково конвертувати їх в міцну валюту (долар, євро).
Ще жодного разу мене не підвело.
Навіть в ті дуже рідкі випадки, коли гривня зміцнюється - це завжди тимчасово і в довгостроковій перспективі завжди гривня знецінюється швидше долара.
А ще краще диверсифіковано інвестувати в щось більш-менш надійне, але щоб обганяло інфляцію.
murzik
Member

Повідомлення

а може хтось знає чи мав справу.

є кредит, умовно 40к
банк пропонує закрити за 50%, а 50% сплачує сам банк. ті 50% сплачені банком рахуються як "дохід фіз особи", і я повиненн сам з цих 20к сплатити податок 18% і 1.5% військовий збір. що буде, якщо я це не зроблю? :gigi: бо то ще й справи родича, податкова наврядчи дасть мені реквізити для сплати цих податків.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

в цьому випадку банк може виступати податковим агентом, можна уточнити в нього.
murzik
Member

Повідомлення

хтось ставив 2 вікна в один проєм? набрид шум з вулиці , 1 поверх.
є готове рішення від рехау - "двойной переплет", хочуть 1600 уе за вікно, жирнота
є пропозиція триплекс 3.3.1 - 30 тисяч грн :(

найдешевше - поставити 2 окремих вікна в проєм, але треба дуже точно вирімяти розміри і потім встановити, монтажники не хочуть таким нестандартним монтажем займатися навіть за хороші гроші

?
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

murzik
В мене в батьків в хаті всередині глухі пластикові, потім звичайні дерев'яні і зовні ставні :gigi:
murzik
Member

Повідомлення

Graveworm
ну провітрювати в будь якому випадку треба. літом вранці вікдкрив - прийшов з роботи - закрив і відпочиваєш, незалежно від жесті, яка там на вулиці твориться (бидло, алкаші). просто ціна на 2 вікна вийде 120 тисяч ... за ці кошти думаю можна і балкон зварний зробити, але тут нюанси - квартира не повністю моя, потрібно скоріше за все робити обнос газової труби і потрібен дозвіл сусідів , узаконення. а , враховуючи, що бидло-сусідам-алкашам я вже попсував "культурний відпочинок" то хр ін вони дадуть той дозвіл. тому єдиний варіант це звередини щось робити. змінити житло ніяк. приватний сектор - не по карману.

один "колишній" монтажник каже, що рехау то фігня, і не вартує своїх грошей, і заявлені ТТХ не відповідають дійсності. але інших пропозицій нема.
а якщо купклю за 30 тисяч триплекс, і він мене не задовольнить, це буде капець як обідно.

будинок лайно - без балконів на першому поверсі. а прибудову лоджиї чи підвісний балкон це багато бюрократії і дозволи сусідів.
Востаннє редагувалось 31.05.2023 20:16 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

У монтажників вікон зараз вистачає роботи, і тому ловити міліметри з одним вікном не хочуть. От не влізло ваше вікно, і що їм, раму підрізати? (хоча це не складно якщо мова йде про 2..5мм)
Стандартно отвір більший за раму на 25...40мм і потім пінять і штукатурять.
Або замовляйте вікно з такими допусками і потім стики треба закривати, плюс вуличне вікно може не відкриватись повністю, а тільки на гору, бо буде впиратись в внутрішнє.
Або замовити окремо склопакет, чи навіть одинарне скло, і по місцю обрамити його деревом, чи пластиковими профілями. Але тоді воно буде глухе, бо навряд чи ви самі зробите його на петлях.

По факту навіть одинарне скло 5+мм суттєво знижує шум.
murzik
Member

Повідомлення

Andrey2005: 31.05.2023 20:15бо буде впиратись в внутрішнє.
тому і треба зробити точні розрахунки розмірів і спозиціонувати при монтажі. це гемор. вірінше - потрібен досвід. а оскільки ніхто не хоче повинати - то і не має досвіду.
рішення віж рехау - там направлючі є.https://1-ok.com.ua/okna-so-sparennym-perepletom

Отправлено спустя 1 минуту 24 секунды:
Andrey2005: 31.05.2023 20:15По факту навіть одинарне скло 5+мм суттєво знижує шум.
справа в тому, що потрібно заглушити голос - гиржання, крики, інші приколи алкашів і бидла. це не шум дороги.

на ютубі чимало відео з росіі. там це набирає популярності.
Востаннє редагувалось 31.05.2023 20:21 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти